Christian Rich Jelentkezése SGH-nak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Chris Gaming

Barangoló
2019. 06. 01.
145
33
Blueberry
www.youtube.com
V4 karakter
Christian Rich
V2 karakter
Christian Rich
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Sziasztok, Krisznek hivnak a legtöbenn, 22 éves vagyok, kb másfél éve játszom a szerveren már igy belejöttem a dolgokba, csak ezen a szerveren játszom it is kezdtem. Már igy szeretnék komojab dolgokat is tenni a szereveren/szerverért!

Mióta játszol a szerveren?

2018.10.30 óta isebb kihagyásal

Eddigi elért dolgok:

Igazából egy FőLeader a Taxitársaságnál ami talánn jobban kiemelkedik, többi az nem nagy dolog pár kocsi ház és enyi is.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Volt töbször hogy kezdő játékosoknak segitettem elmagyaráztam mit hogy kell, mit szabad mit nem és jóll éreztem közben magam és azért gondoltam ara hogy akor jelentkezek ide.

Miért téged válasszunk?

22 éves vagyok, nem vagyok már ojan gyerek, elég nyugodt természetem van tudom higadt fejel kezelni az embereket.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

12órában dolgozom 2nap melló 2 nap pihi szabad időmben igazából fent szoktam lenni a szerveren mikor tehetem!

Naponta hány órát tudsz online lenni?

mikor nem dolgozom akár 10et is de lehet csak 5öt változó de ekörül.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

SGH-ként ha jóltudom nemtudom megjavitani, de közlöm vele hogy nem vagyok köteles megjavittani a autóját, és elmagyarázom/mutatom hogy mere találhatóa a szervizek ha esetleg nem tudná.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Valószinüleg elvinném magamall szereltetni és közben elmagyaráznám mi hogyan megy.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Első a Városháza lenne mert ot tud munkát felvenni papirokat csinálni, Második a Korház lenne hogy ot tudja meggyógyitani magát ha esetleg megsérül, harmadik szerintem az autókereskedés lenne hogy tudja mere veget saját jármüvet magánák és e mellé még a benzinkutakról is beszélnék neki.

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Ha az RP olyan hogy hagyhatom pl. it Leader engedéjére gondolok, akor nem gondolkodnák rajta segitenék a kezdő játékosnak, többi esetben segitenék a játékosnak

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Megnézem a játékos szintjét és ha kezdő akor csak figyelmeztetem/elmagyarázom hogy ez nem igy müködik, és elmondom hogy csinálja hogy ne kövesen el szabálysértést.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[23szor eből több egyhez tartozik vagy csak véletlen! de már 5 hónapja semmi. https://imgur.com/8u3QPN3 https://imgur.com/FUveL2i ]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Egyszer voltam de csak 2 percig mert kidobot admin ügy közben a játék és mire visszaléptem már banolval voltam, Adminügy alóli kélépés miat! https://imgur.com/tyjCwYB ]
 
Utoljára szerkesztve:

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 338
817
21
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
Ne haragudj, de ez katasztrófa.
Helyesírás egyenesen borzalmas, 22 éves korod ellenére a lapból nem tűnik ki az érettséged, illetve, ha már adminsegédnek jelentkezel, a printscreen tudása valahol a minimum lenne.
Erőteljesen nem támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: TheMelvin és Smexy

Zombory

Újonc
2019. 01. 12.
10
1
Szeged
V4 karakter
Benjamin W Stilson
LV karakter
Zombory B Broadway
V2 karakter
Zombory B Broadway
Szerintem éretlen vagy erre a feladatra. A helyesírásodat pedig fejleszd egy kicsit!(Nem beszólásképp írom.)
Másrészt 2020.03.17-ét írunk. A dátumod szerint el se kezdtél még játszani.
Nem támogatom
 

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 978
2 629
A taxid mint fk ha jól emlékszem egy katasztrófa volt, emellett nem értem hogy ha te is tudod magadról hogy nem írsz helyesen miért írsz lapot?
Nem vagy elég komoly a feladat betöltésére. Nem támogatom.
 

TheMelvin

Zöldfülű
2019. 03. 01.
174
216
20
Budapest
V4 karakter
⛔
LV karakter
Troylen Beasley
V2 karakter
⛔
Szép Napot! Az adminsegéd feladathoz elengedhetelen a helyesírás. Nem támogatom.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Helyesírás fontos.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.