Christian Rich Jelentkezése SGH-ak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Chris Gaming

Barangoló
2019. 06. 01.
145
33
Blueberry
www.youtube.com
V4 karakter
Christian Rich
V2 karakter
Christian Rich
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Krisztián-ak hivnak, 23 éves vagyok. 2018 végén kezdtem MTA-al játszani it kezdtem a pályafutásom V2-őn, ha jól emlékszem egy Youtube videóban hallottam a szerverről, azóta is játszom a szerveren,igaz eleinte voltak problémáim a szerver szabályzat nem ismerete miatt, de mostanra már bele rázódtam. Napi szinten olyan 4-6 órát szoktam lenni a szerveren. Már régebben is gondoltam, hogy jelentkezem SGH-ak, de most eljutottam oda, hogy már tudnám ezt csinálni.]

Mióta játszol a szerveren?

[2018-10-30 regisztráltam. Jelenleg 118430 Játszott percel rendelkezem.]

Eddigi elért dolgok:

See City Taxitársaság: EX-Főleader

Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság
: Törzszászlós-KLSZ(AP) Jelenlegi frakcióm.

Barátok/Ismerősök

1.000.000.000
értékű össz vagyon.

100.000+ Játszott perc.


Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Sokszor találkozom kezdőkkel a szerveren, amiben tudtad eddig is segítettem rajtuk. Szeretném ezt csinálni! Amikor megköszönik olyan jó érzéssel tölt el engem.
Jelenleg az OKF-ben vagyok és sokszor van úgy hogy 2 tűz között unatkozom, mindig az jut eszembe hogy ilyenkor jó lenne ha SGH lennék és tudnák válaszolni pár PM-re vagy esetleg más formában segíteni ha úgy hozza a sors.]

Miért téged válasszunk?

[Ez egy nehéz kérdés, nem is tudom rá a választ!
Annyit tudok mondani, hogy sokszor segítettem már másokon és mindig jó érzéssel töltött el. Ezért szeretnék SGH-ak jelentkezni, mert így több embernek is tudnék segíteni, és közben meg is ismerhetnék sok mindenkit. Én szeretném ezt csinálni!]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Mikor fent vagyok a szerveren, bármikor kereshetnek a játékosok, én örömmel válaszolok/segítek! Kb napi szinten 5 órát tudok lenni!]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[4-6 órát általában]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Ha egy kezdő játékosról van szó akkor megmutatom neki a szerveren lévő szervizek helyét.
Ha már egy tapasztalt játékos teszi ezt akkor megkérem menjen szervizbe, mert ők azért vannak!]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[A Gyors, és Alap sávval kezdeném, majd a kijárati sávot ismertetném a player-el. Ezt mind a két szerelőtelep-nél megmutatnám. Majd elmagyarázom, hogy mindkét szerelőtelepnek van nyítvatartási ideje, és azon túl dupla árat számolnak fel.]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[Az első a Városháza lenne, mert szerintem ez a legfontosabb része annak hogy valaki el tudja kezdeni, legalábbis hogy tudjon haladni. Mert a jobb oldali épületben lehet az okmányokat Kiváltani/Meghosszabbítani ami nélkülözhetetlen az élethez. És a bal oldali épületben pedig a munkákat lehet felvenni ami nagyon jó kezdő löketet tud biztosítani, a kezdő player-ek, meg hát a tapasztaltaknak is egyaránt!

A második az Autósiskola lenne, mert ha már összegyűlt egy kis pénz akkor biztosan kell majd egy kocsi vagy egy motor, a könnyebb közlekedés véget, ahhoz viszont jogositványra lesz szüksége. A vizsga az egy Elméleti és egy Gyakorlati részből áll ami ha sikerül meg is kapjuk a jogosítványunkat!

A harmadik az pedig Autókereskedés lenne, mert miután meg vannak a szükséges papirok el értünk a jármű vásárláshoz, azt pedig az autókereskedésben lehet venni, vagy hirdetésből amit a telefonunk segítségével tudunk megtenni, és van egy harmadik lehetőség is ami nem más mint a Fórum hirdető részlege.]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Tűzoltós ként nyugodtan tudok válaszolni a PM-ekre. De ha esetleg szükség van rám fizikai formában, akkor jelzem a frakció felé, és abbahagyom az RP-t.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Amennyiben még nem részesítették szankcióban érte, jelzem egy admin felé az esetet.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Amit tudni kell rólam itt kezdtem az RP-t v2-n minden tudás nélkül, eleinte így sikerült is össze szednem jó pár darab jailt, viszont már egy ideje nincs jailem, már tudom a szabályokat. Ha jól számoltam akkor 14 jail van a többi vagy véletlen vagy enyhítés/dupla.]


Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Egy 6 percig tartó bannom volt, mert rám gurult a kocsi és kidobott a játék admin ügy közben, és mire vissza léptem már megvolt a ban, és a jail is rp alóli kilépés. De rögtön vissza léptem ahogy levették a bant és folytatódott ]


 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Joco

R3HABS

Game Admin 2
2019. 02. 02.
459
407
22
Debrecen
V4 karakter
Dave Newmann
LV karakter
Dave Newmann
V2 karakter
Lisa Beasley
Szia. Tartalmilag nagyon kivetni valót nem látok, az aktivitásod is valós. Frakcióban jól megállod a helyed, szerintem alkalmas lennél erre a feladatra. Sok sikert kívánok!
 
  • Imádom
Reactions: Chris Gaming

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.