Christian Rich jelentkezése[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Chris Gaming

Barangoló
2019. 06. 01.
145
33
Blueberry
www.youtube.com
V4 karakter
Christian Rich
V2 karakter
Christian Rich

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Krisz, 23 éves vagyok ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2018 október 30 regisztráltam, 103122 játszott percem van ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ https://imgur.com/6QgiPaL https://imgur.com/undefined sajnos voltmár, bant azért kaptamm mert kidobot a szeró és mire vissza léptem már ban volt ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ igen rendelkezem ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ igen napi 5 órát többnyire ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Sziasztok, Krisztiánnak hívnak 23 éves vagyok. Régebben sokat bicikliztem, mostanság már inkább motorral vagy kocsival járok mindenhova.
Szeretek focizni bár egy ideje már nem játszottam és nem is vagyok jó benne. Szabadidőmben sokat ülök a laptop előtt, és többnyire MTA játszom.
Azért jelentkezem ide mert már rég szerettem volna bekerülni és most az időm is engedi. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Christian Rich ~


Születési helye, ideje:

~ Los Santos 1999.01.26 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Egyetem ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Szeretem a kocsikat, és szeretek csapatban dolgozni.
Szeretnék egy jól jövedelmező állásban elhelyezkedni
~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Christian Rich vagyok, 21 éves. A középiskola után, a San Fieroi egyetemen végeztem autószerelő végzettséggel. Blueberiben van a lakásom ot élek a feleségemmel Mia Richel, és a testvéremmel O’Connor Richel. A testvéremmel eddig farm gazdálkodással foglalkoztunk. Majd beálltam kamionsofőrnek, kamion sofőrként sokat szereltem a garázsban mikor nem volt fuvarom így tapasztalattá váltak az egyetemen tanultak!
Mindig is bolondultam a kocsikért és a motorokért egyaránt, ezért sosem okozott akadájt ha azokat ép nem vezetni hanem szeretni kell!
~

Aláírás:

Chris

 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -válasz- ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.