Christian R Smithe jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Krisztiián.

Finom Ételek Nagy Mennyiségéért Felelős Miniszter
2020. 02. 16.
87
105
KSVRD
V4 karakter
Christian D Dante

x3zePcK.png


IG neved:
- Christian R Smithe. -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 3-4 éve. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Igen, sajnos voltam. 2020.03.19.-én Spicitől Moderátor minősítésért, körülbelül egy héttel utána Bannolva ne gyere fel indokkal. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Nem voltam még. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Mivel vége lett az iskolának, és több szabadidőm lett, így hétköznap 4-5 órát, hétvégente akár 6-7, akár 8 órát is fent tudok lenni ügyfélszolgálatban. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Amiket fent leírtam, azt az időt szeretném tartani. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Aktív, segítőkész, kedves, körültekintő vagyok. Próbálok minden szituációnál a legjobb tudásom szerint eljárni. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Amióta használom a TeamSpeak 3 klienset, azóta nem nagyon voltam még moderátor nagyobb szervereken. Szeretném magam kipróbálni, hogy mégiscsak hogyan tudnám végezni itt a dolgomat. Illetve a szerveren egyik "céljaim" közé is tartozik ez. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Első sorban legyen ez a regisztrálás az adott felhasználónak. Fel csatlakozik egy "Nem Regisztrált Játékos" rangú személy a szerverre, behúzzuk a Nem Regisztráltat, megkérdezzük tőle, hogy játszik-e a szerveren, ha igen, akkor 3 darab TS, illetve 3 darab RP szabályt kérdezek tőle. Ha nem játszik a szerveren, akkor csak 3 darab TS szabályt. Ha ezzel megvagyunk, megkapja az adott rangot, és ha van a továbbiakban bármivel kapcsolatban valamilyen problémája, akkor segítek neki eligazodni, hogy a továbbiakban zökkenőmentesen tudjon akár ügyet intézni, beszélgetni barátaival. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Minden téren szeretném a maximumot nyújtani, minél többet aktív lenni a szerveren, szabálysértőket szankcionálni. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Dean, Raiden, Gomba. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Jelenleg úgy tervezem, hogy egy 2-es vagy 3-as moderátori pozíciót szeretnék betöletni, természetesen ez idővel változhat. Jelenleg a fő célom az az, hogy ez a tagfelvételi lapom sikeres legyen, és átmenjek a TeamSpeak 3 meghallgatáson is! -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Figyelmes -
- Segítőkész -
- Teherbíró -

Negatív:
- Haragtartó -
- Feledékeny -
- Sokat káromkodom. -

Mennyi idős vagy?:

- Jelenleg 17. életévem töltöm. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Sziasztok Farkas Krisztiánnak hívnak, jelenleg 17 éves vagyok. Hobbim a sportolás, azon belül is a focizás illetve a futás. Szabadidőmben a számitógépezni szoktam és leginkább FPS játékokkal játszom. 5-6 éve játszom Roleplay szervereken, kezdetben FUN szervereken játszottam, ahol elkezdtem az egész GTA-s pályafutásomat. Emellett sokat játszok CS:GO-val, vagy akár PUBG-zom. Szeretek viccelődni, persze megfelelő keretek között. Gyorsan betudok illeszkedni bármilyen csapatba, hamar megtalálom az összhangot másokkal. Segítőkész vagyok bármiben. Tanulékony vagyok, tehát eléggé gyorsan megtanulom azt amit esetlegesen meg kell majd tanulni. Jól dolgozom csapatban illetve én úgy gondolom, hogy jó a beszédkészségem is. -
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: bodnaar és Wexen

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
492
240
23
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Szia végig futottam a lapodat és látom benne a ráforditott időt és a tartalom menyiség az nagyon jó. De az a ban nem anyira jó de azért TÁMOGATOM a lapodat.
 
  • Tetszik
Reactions: Krisztiián.

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Valahogy nem fogott meg minket a lapod.
 
  • Tetszik
Reactions: Krisztiián.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.