Christian Morgan jelentkezése S.G.H-nak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Krisztiián.

Finom Ételek Nagy Mennyiségéért Felelős Miniszter
2020. 02. 16.
87
104
KSVRD
V4 karakter
Christian D Dante
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Krisztiánnak hívnak 14 éves vagyok.Nem olyan régóta kezdtem a szerveren játszani és nem vagyok annyira jó,de volt lehetőségem nagyobb RP-ben lenni más szervereken.Tapasztalatom mondhatom,hogy van mivel 10.000 percem van V3-on.Szeretek másokon segíteni ezért jelentkezem ide.Nyíregyházán élek jelenleg.Focizom pingpongozom jelenleg.van 2 kutyám 1 macskám.Körülbelül ennyi.]

Mióta játszol a szerveren?

[KB.2-3 hónapja.]

Eddigi elért dolgok:

[NAV hallgató elérésem és sok barát.]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Mert amint az "önéletrajzomban"is leírtam szeretnék más játékosokon segíteni és az adminok munkáját is megkönnyíteni lehetőleg.]

Miért téged válasszunk?

[Segítőkész vagyok,tanulékony vagyok,kedves,nem kapom fel hamar a vizet(nehezen tudnak felidegesíteni)könnyen be tudok illeszkedni.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Mivel most ez kényszerszünet szerűség van így napi 4-5-6 órát is akár.De ha vége a szünetnek csak hétvégén tudok elérhető lenni kollégim miatt de akkor is próbálok minél többet.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[4-5-6]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Figyelmeztetem hogy erre csak is kizárólag admin jogosult.Ha ezt nem tudja elfogadni megpróbálok AS chaten egy adminnak szólni hogy menjen hozzá.]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[huhh..Ez elég jó kérdés.Igazából először beáll a sorba majd egy szerelő kinyitja neki a kaput.Megkérdezi a szerelő "teljes szerelés?" "Igen."A szerelő RP-vel kipipálja a kis tabletén a törött alkatrészeket és kiszámolja az összeget.OOC:Megnézi mi mennyibe kerül a Doksiba.Utánna elkéri az összeget és elkezdi megjavítani a gépjárművet.]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[Válasz]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[1.Nem válaszolok rá ha nagyobb Rp-n vagyok2.MEgpróbálok OOC szólni hogy várjatok pm-em jött.(ha nem annyira nagy RP van.).]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Igen voltam 30 percre "ne told az autót egyedül"indokkal Kép:https://imgur.com/a/GkPJ5yN]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Hála az istennek nem voltam még bannolva a szerverről.Kép: https://imgur.com/a/GkPJ5yN]
 
  • Vicces
Reactions: NandiLV

Krisztiián.

Finom Ételek Nagy Mennyiségéért Felelős Miniszter
2020. 02. 16.
87
104
KSVRD
V4 karakter
Christian D Dante
Mi a 3 legfontosabb helyszín amit megmutatnák:Városháza ahol fel tudná venni a munkáját.2.Pláza ahol tud venni dolgokat amit akar:ruha,kaja,telefon STB..3.a munkahelye.
 

Krisztiián.

Finom Ételek Nagy Mennyiségéért Felelős Miniszter
2020. 02. 16.
87
104
KSVRD
V4 karakter
Christian D Dante
Tilos a dupla, tripla hozzászólás! - m4rk
Látsz egy NONRP-s hírdetést mit teszel?AS chaten szólok egy adminnak hogy kickelje NONRP-s hirdetésért vagy jailba rakja.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Máskor olvasd el az elvárásokat.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.