Bírálatra vár Christian Hart - Matt

Kriszo

Újonc
2023. 08. 08.
3
2
Budapest
V4 karakter
Christian Hart
LV karakter
Jay Christian
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Christian Hart

A ban időpontja:
2024.02.03

A ban időtartama:
Örökös

Admin neve, aki bannolt:
Matt

A ban oka:
Többszörös admin előli kilépés, admin hülyének nézése

Amiért szeretnéd az unbant:
A nyári szünetben sem nagyon tudtam mit játszani, vagyis hát tudtam volna, csak éppen nem azt amit szerettem volna, és amit még most is szeretnék. Még mindig itt játszanak osztálytársaim, barátaim, és rossz, hogy nem tudok velük játszani.Ezért próbálom most újra az unban kérelmet.

Megjegyzés:

A kitiltásom úgy történt, hogy hajnalban horgásztam, mikor odajött hozzám egy ember, és megkérdezte, hogy elvinném-e a kocsijához. Én beleegyeztem,szóval beültünk az autómba, és elindultunk a megadott helyre. Aztán egyszer azonban elővett egy fegyvert, és felszólított, hogy húzódjak félre a legközelebbi félreeső erdőnél. Miután megálltunk az erdőben, kiszállított az autóból és elkezdett átkutatni. Nálam rengeteg hal, antik tárgy és más értékes holmi volt, ezek akkoriban körülbelűl a vagyonom 80%-át tették ki. Ezeket természetesen "elvette" tőlem, én pedig, mivel nem akartam mindent elveszíteni, kiléptem a játékból.

Körülbelül 20 perc múlva annyira kíváncsi voltam, hogy visszaléptem. Amikor sikerült visszacsatlakoznom, körbenéztem, majd elindultam a zálogházhoz. Amint odaértem, rám jött Matt, és odabringelte a másik felet is. Megkért, hogy adjam át az "elvett" tárgyaimat, és hát sajnos megint a kilépés jutott eszembe, és meg is tettem. Másnap játszani szerettem volna az egyik barátommal, aki megjegyezte, hogy mekkora hülyeség volt, amit csináltam. Sajnos akkor már nem tudtam csatlakozni a szerverre, mert a betöltő képek helyett a kitiltás jelent meg.

Nem szeretném ismételni mindazt, amit az előző kérelmeimben leírtam, de annyit most is megemlítenék, hogy tényleg az összes barátom itt játszik, és amíg játszhattam, én is nagyon vártam, hogy iskola után felléphessek a szerverre. Nagyon remélem, hogy ez a kérelmem most sikeres lesz.