Elutasítva Christian Hart - Matt

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kriszo

Újonc
2023. 08. 08.
2
2
Budapest
V4 karakter
Christian Hart
LV karakter
Jay Christian
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Christian Hart

A ban időpontja:
2024.02.03

A ban időtartama:
Örök

Admin neve, aki bannolt:
Matt

A ban oka:
Többszörös admin előli kilépés, admin hülyének nézése

Amiért szeretnéd az unbant:
Egyszer már próbáltam unbant kérni, azonban sajnos elutasításra került. Viszont nyári szünetben örülnék ha már tudnék itt játszani a barátaimmal, mert jelenleg nem tudok mivel és kivel játszani. Illetve hát megbántam amit már lassan fél éve tettem

Megjegyzés:
A ban úgy született, hogy hajnali órákban horgásztam és odajött hozzám egy ember, hogy elviszem-e a kocsijáért?- Én igent mondtam, szóval beültünk az autómba és elindultunk a kijelölt helyre, azonban egyszer csak elővett egy fegyvert, és felszólított, hogy húzódjak félre egy erdőben. Az erdőben félreállítva kiszállított és elkezdett átmotozni, rengeteg hal, antikok, értékes tárgyak voltak nálam, ekkor kb a vagyonom 80%-a ez a sok tárgy volt, ezeket természetesen "elvette" tőlem, viszont én nem szerettem volna elveszteni kb mindenem, szóval kiléptem. Körülbelűl 20 perc múlva annyira kíváncsi voltam, hogy elkezdtem visszalépni, ami sikerült is. Amint felléptem körbenézetem, majd elindultam zacihoz. Amint odaértem már jött is oda Matt, a másik felet is odabringelte, majd megkért, hogy adjam át minden cuccomat, szóval megint a kilépés gondolata jutott az eszembe, és hát ki is léptem. Másnap mennék játszani az egyik barátommal, aki egyébként mondta, hogy mekkora hülye vagyok, de sajnos a szerverre már nem tudtam feltölteni, ugyanis jött a bann a képernyőmre. Nagyon nem szeretném ismételni amiket az előző kérelmemben írtam, de annyit azért most is leírnék, hogy tényleg minden barátom itt játszik, és amíg én is tudtam játszani addig nagyon vártam már, hogy felléphessek a szerverre iskola után. Szóval remélem most ez a kérelmem sikeres lesz. Szeretnék visszajönni a szerverre, örülnék ha a nyári szünetben már tudnék itt játszani.

 

Matt_

K9
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
525
1 973
V4 karakter
Jamie de Martel
Szia, erre még nem tudok UB-t adni.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.