Chris Vercetti jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Boti78

Újonc
Támogató
2022. 06. 07.
52
27
LV karakter
Chris Vercetti
I. Személyes adatai

Teljes neve:
Chris Vercetti
Születési hely, dátum:
Las Venturas-23/09/1990
Lakcím:
Redsands West st. 11/B
Telefonszám:
+38-76-544-6638
E-mail cím:
chirsvercetti23@gmail.com

II. Végzettség és tapasztalat, vezetői engedély

Legmagasabb iskolai végzettség:

Érettségi
A jogosítvány száma:
419135MG
A vezetői engedély érvényességi ideje:
2024.06.15

III. Büntetett előélet

Korábban elítélték-e, volt/van folyamatban lévő eljárása:
Nem
Korábban fogyasztott-e bármiféle illegális kábítószert:
Nem
Igen válasz esetén mikor élt legutóbb bármiféle illegális szerrel?
-



OOC információk

Neved:
Botond
Életkorod:
17
AccountID:
20398
Játszott perc:
50.369
Voltál már frakcióban? Ha igen, hol és mennyi időt töltöttél el ott?
Természetesen voltam.Legelső frakcióm SASD volt, ahol több mint 3 hónapot töltöttem el, illetve legutolsó frakcióm a Jesse Car Service volt, ahol 5 hónapot töltöttem el.
Korábbi frakcióidból (ha volt) miért távoztál?
A legelső frakciómból, SASD-ból időhiány miatt kellett, hogy távozzak.Jesse Car Serviceből pedig azért távoztam egy pár hete mivel ráuntam az SEE-re, illetve vizsgák miatt nem is volt időm sokat fent lenni, csak a minimumot teljesítettem utolsó hetekbe és inkább kiléptem, viszont ismét kedvem jött a SEE-hez az új update végett.
Miért pont hozzánk jelentkezel?
Régóta nézegettem már ezt a frakciót, mivel nekem személy szerint nagyon bejön a szerveren a Packer használata, maga az animáció, illetve azért szeretnék ide csatlakozni mert elég nyugalmas frakciónak néz ki kivülről, de legfőbbként a Packer használat miatt.
Milyen céljaid/ terveid vannak a frakcióban?
A frakcióba a terveim hosszútávra vannak, mivel én ha belépek egy frakcióba általában ott szeretnék tölteni viszonylag hosszabb időt mivel azért jelentkezek, mert valóban ott szeretnék lenni.Igazából terveim a frakcióba minél magasabbra mászni a létrán és minél több időt eltölteni.
A jelentkezők közül miért pont téged válasszunk?
Nem tartom magam különcnek a többiekhez képest, hogy miért pont engem válasszatok.Fentebb is leírtam, hogy szeretnék minél több időt eltölteni egy frakcióba ha belépek.Úgy gondolom, hogy lehet rám számítani és megbízható vagyok.
Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
Most még iskolaidőben 2-3 óra környéke amennyit fent tudnék töltetni a szerveren hétköznaponként, hétvégén nyilván ennél csak többet ha itthon vagyok.
Mutasd be 5 pozitív és 5 negatív tulajdonságodat!
Pozitív tulajdonságaim:Megértő, türelmes, tisztelettudó, konfliktus kerülő, kiállok az igazam mellett.
Negatív tulajdonságaim:Néha lusta, szűkszavú, őszinteséget azért merem ide írni mivel, elég sok esetben negatív visszahatása van az őszinteségemnek, sokszor bántottam már meg valakit úgy, hogy elmondtam a véleményem, sokszor túlgondolom a dolgokat, visszahúzodó.
Mutatkozz be nekünk legalább 10 mondatban!
Helló!Botond a nevem, jelenleg 17. életévemet töltöm.Romániában élek egy városban nagyon közel a határhoz.Jelenleg még tanuló vagyok intenzív Matematika-Informatika szakon.A jövőben is az informatikával szeretnék foglalkozni mint egyetemen és utánna munkaként is.Általában szabadidőmben amikor a gép előtt ülök akkor Seezni szoktam, nemrég kezdtem el játszani a cs2-vel is esténként barátokkal.Továbbá a tavalyi évben jártam edzőterembe is, azt sajnos az iskola kezdetékor abba kellett, hogy hagyjam 8 hónap után.Hobbiként megmaradt a biciklizés, amennyire időm engedi, heti 1-2 alkalommal.Általában 20-25km-t tekerek le egy alkalommal, de vannak esetek amikor több a kedvem hozzá, kedvez az idő/szél is hozzá akkor 30-40km-t.Most a nyár kezdetével szeretnék ismét újra eljárni edzőterembe is, mivel fontosnak tartom a heti edzéseket, szeretnék kicsit több izomtömeget felszedni.Van egy kevés tapasztalatom már az RP szervereken, pontosam nemtudom megmondani mikor kezdtem, nagyjából 5-6 éve, több szerveren is voltam már, sima v4, de az LV fogott meg a legjobban, mára már csak itt játszom ha RP-zni szeretnék!
Korábbi kitiltásokról/ adminjailekről csatolj képet!:

Szankcióim
Korábbi névváltásokról csatolj képet!:
Névváltásaim
 

doms

Fórum Császár
2019. 07. 19.
1 656
2 657
LV karakter
kulo hamo
badge-packer11.png
Tisztelt Jelentkező!
Örömmel tájékoztatjuk, hogy jelentkezését elfogadtuk. Nagyon örülünk, hogy csatlakozik hozzánk, és bizalmat szavazott számunkra. Várjuk izgalommal, hogy együtt dolgozhassunk!

Megjegyzés: Jelölj be engem ismerősnek DC-n: doms_29 és írj rám az IC neveddel. A meghallgatásod DC-n lesz 05.20. (hétfő) 20:00-kor.

Üdvözlettel,
Kip Hart
General Manager
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.