Chris Rodrigez zászlós jelentései [07.15.-07.21.]

Chris Rodrigez

Barangoló
2023. 07. 18.
124
15
V4 karakter
Chris Rodrigez
V2 karakter
-
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Chris Rodrigez
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
B-6
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Ramon Prats



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Klaus Reiniger
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Range Rover - TYUKLOPO
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.07.17.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
80.1§ Illegális töltény birtoklás - 9x19mm, .45ACP töltény (ITBK)
82.2§ Illegális fegyver birtoklás - Engedélyköteles fegyverek (IFBK)

82.1§ Illegális fegyver birtoklás - Kézifegyver (IFBKF)
Az intézkedés részletes leírása:
17:17 tájékán igazoltatás alá lett vonva az úr, mivel áthaladt a stop táblán, megállás nélkül. Igazoltatás alatt, a kötelező felszerelés meglétének ellenőrzése során egy boxert találtam a csomagtartójában. Csekk megírása után az urat megkértem szálljon ki és jöjjön velem a csomagtartóhoz és megmutattam az úrnak a boxert, állítása szerint nem gondolta hogy illegális az a tárgy, viszont ruházat átvizsgálás alatt találtunk nála egy maroklőfegyvert és hozzá töltényeket. Előállítottuk a Tierrai Kirendeltségre majd megkezdtük a kihallgatást, ami alatt közreműködve elmondta hogy a boxert nem tudta hogy illegálisnak számít, illetve a fegyverrel kapcsolatban azt tudta elmondani hogy amiatt vásárolta mert sok volt az erdőben a fosztogató személyek és sokszor megtalálták, elvették a vagyonait és az ellen szeretett volna fellépni, megvédeni magát, viszont pénze már nem maradt az engedély folyamatos kiváltására így nem kötött rá. Be is vallotta az elején hogy tudja és elismeri hogy a maroklőfegyver illegálisan volt nála, viszont a boxert nem tudta hogy illegálisnak számít. Mivel az úr együttműködő volt az intézkedés kezdete óta és büntetlen előéletű volt, amiatt felajánlottam 40%-os enyhítést az úrnak! Jogairól tájékoztatva lett, nem élt velük, továbbá tájékoztatva lett a vádakról és a büntetésekről!



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
86,400$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
75 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
.45ACP töltény (21 darab)
Boxer (1 darab)
Colt 45 (1 darab)
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
49,980$


Aláírás:
Chris Rodrigez r.zászlós
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve:

Chris Rodrigez

Barangoló
2023. 07. 18.
124
15
V4 karakter
Chris Rodrigez
V2 karakter
-
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Chris Rodrigez
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
L-212
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
-



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
John Marsahll
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Dodge Charger - FEKUDJLE
Körözést elrendelő neve:
Caseri Lopez
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
Rendőrség
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.07.18.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
78§ Cserbenhagyás (CSH)
54§ Hatóság félrevezetése (HF)
Az intézkedés részletes leírása:
13:35 tájékán sebességmérési tevékenységem során, a fent említett járműre bejelezett a sebességmérő eszközöm, gyorsan átültem a sofőr ülésbe, majd az illető után indultam. Sikeresen utolértem, majd megállítottam, közben reagált a CH-3-as és a D-1-es egység is. Az urat intézkedés alá vontam majd megbilincseltem az urat, átvizsgáltam a járművet és az úr ruházatát, rendben voltak, majd előállítottam a Tierrai Kirendeltségre! A CH-3-as és a D-1 egység tagjai is részt vettek a kihallgatáson és a beszállítást biztosították. Kosta Besnik r.ftzls. előkereste az eseményről a felvételt majd lejátszotta. Az úr többször próbált félrevezetni minket, miszerint ő nem hagyta el a helyszínt, hanem kiment az alagútból és ott állt félre, illetve mi bizonyítja hogy ő nem állt meg az alagútból kiérkezve. A baleset a Seeringnél található alagútban történt ami az SF körforgó után van. Az úrnak elmondtam hogyha baleset résztvevője és megvárja a másik felet és/vagy a rendőrséget is, akkor nem elhajt az alagút másik végébe, hanem visszamegy a másik személyhez és együtt intézik a továbbiakat, illetve aki tette a bejelentést az ott megállt és várta a rendőröket, addig ha ott van az alagút környékén, simán visszanézett volna. Ezután elismerte a cselekményét. Jogairól tájékoztatva lett, nem élt velük, továbbá tájékoztatva lett a vádakról és a büntetésekről! Vezetői engedélyét bevontam!



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
91,000$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
175 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[X] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
Vezetői engedély (1 darab)
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
0.000$


Aláírás:
Chris Rodrigez r.zászlós
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve: