Chris Rodrigez zászlós jelentései! [06.17.-06.23.]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Chris Rodrigez

Zöldfülű
2023. 07. 18.
157
18
V4 karakter
Chris Rodrigez
V2 karakter
-
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Chris Rodrigez
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
B-1
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Leon Marshall, Zászlós
Ruby Doherty, Törzsőrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Ophir Raphael
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Volkswagen - AA CE 63
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.17.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
55.2§ Rendőr előli menekülés - Gyalogosan (REMGY)
113.2§ Gyilkosság - Emberölési kísérlet hivatalos személlyel szemben (EKHSZSZ)
Az intézkedés részletes leírása:
14:28 tájékán járőrszolgálat teljesítés során az előttünk haladó jármű (ami fent megvan említve) áthaladt a STOP táblán lassítás nélkül Zálogház felé, utána indultunk viszont a járművel a kereszteződés utáni lejtőn olyan nagy lendülettel ment hogy nekiütközött egy falnak, viszont mikor melléjük érkeztünk, gyors beindította Ophir Natalie a járművet, mivel ő vezette a gépjárművet és elkezdtek menekülni, körülbelül 5 perces üldözés után Palominóban elé vágtunk a menekülő járműnek, mivel lassan közlekedett illetve lyukas volt a kerekei és sikeresen megtudtuk állítani, 3 fő tartózkodott a járműben, Ophir Raphael aki a jobb 1-es ülésben volt, Ophir Natalie aki a sofőr volt és volt egy harmadik személy aki jobb hátul ült. Mikor sikeresen megállítottuk a járművet, kiszálltak majd a hátul ülő személy fegyvert vett elő és elkezdett lőni, vele egy időben Ophir Natalie is fegyvert vett elő és futni kezdett a sikátorba fel egy épület tetőre, Ophir Raphael elkezdett gyalogosan menekülni, viszont utána egy csákányt vett elő és elkezdett engem ütögetni, gyorsan próbáltam az ütésektől eltérni ahogy tudtam és ártalmatlanítottam. Ophir Raphaelt és Ophir Nataliet ártalmatlanításuk után biztosítottuk, a hátul ülő személy a lövöldözés során elhalálozott. Szanitéc és OMSZ ellátta a helyszínen Raphaelt és Nataliet, Nataliet kórházba kellett szállítania az OMSZ-nek a sérülések súlyossága miatt majd műtét után szállítottuk be Nataliet is a kapitányságra. Natalie kórházba szállítását és az ellátása alatt is biztosítottunk. Raphaelt és Nataliet egy kihallgatóban hallgattuk ki. Natalie ruházat átvizsgálása során nem találtuk lőszert, bent kihallgatás alatt mikor megkérdeztük miért vette elő a fegyvert a válasza az volt hogy "Hát hogy megfélemlődjenek", majd utána Natalie elmondása a fegyverrel kapcsolatban az volt hogy régen kapta és ki akarták dobni a fegyvert mert nem volt hozzá lőszer, de mi jöttünk és elkezdődött az üldözés, így nem volt lehetőség kidobni. A fegyvert állítása szerint Wilson Soliver-től vásárolta, illetve állítása szerint Soliver tele van mindenféle illegális tárggyal, fegyverrel, illetve szokott helikopterrel kimenni szigetre és ott ölni embereket. Raphael az ő cselekedetére nem tudott indokot adni, hasznos információval nem tudott szolgálni. Jogaikról tájékoztattuk Nataliet és Raphaelt, az egészségügyi ellátás jogával éltek, továbbá tájékoztattuk őket a vádakról és a büntetésekről!



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
234,000$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
230 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[O] - Kapott
[X] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
Csákány (1 darab)
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
0.000$


Aláírás:
Chris Rodrigez r.zászlós
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve:

Chris Rodrigez

Zöldfülű
2023. 07. 18.
157
18
V4 karakter
Chris Rodrigez
V2 karakter
-
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Chris Rodrigez
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
B-1
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Leon Marshall, Zászlós
Ruby Doherty, Törzsőrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Ophir Natalie
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Volkswagen - AA CE 63
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.17.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
55.1§ Rendőr előli menekülés - Járművel (REMJ)
55.2§ Rendőr előli menekülés - Gyalogosan (REMGY)
56§ Rendőri utasítás megszegése (RUM)

82.3§ Illegális fegyver birtoklás - Egyéb fegyver (IFBE)
Az intézkedés részletes leírása:
14:28 tájékán járőrszolgálat teljesítés során az előttünk haladó jármű (ami fent megvan említve) áthaladt a STOP táblán lassítás nélkül Zálogház felé, utána indultunk viszont a járművel a kereszteződés utáni lejtőn olyan nagy lendülettel ment hogy nekiütközött egy falnak, viszont mikor melléjük érkeztünk, gyors beindította Ophir Natalie a járművet, mivel ő vezette a gépjárművet és elkezdtek menekülni, körülbelül 5 perces üldözés után Palominóban elé vágtunk a menekülő járműnek, mivel lassan közlekedett illetve lyukas volt a kerekei és sikeresen megtudtuk állítani, 3 fő tartózkodott a járműben, Ophir Raphael aki a jobb 1-es ülésben volt, Ophir Natalie aki a sofőr volt és volt egy harmadik személy aki jobb hátul ült. Mikor sikeresen megállítottuk a járművet, kiszálltak majd a hátul ülő személy fegyvert vett elő és elkezdett lőni, vele egy időben Ophir Natalie is fegyvert vett elő és futni kezdett a sikátorba fel egy épület tetőre, Ophir Raphael elkezdett gyalogosan menekülni, viszont utána egy csákányt vett elő és elkezdett engem ütögetni, gyorsan próbáltam az ütésektől eltérni ahogy tudtam és ártalmatlanítottam. Ophir Raphaelt és Ophir Nataliet ártalmatlanításuk után biztosítottuk, a hátul ülő személy a lövöldözés során elhalálozott. Szanitéc és OMSZ ellátta a helyszínen Raphaelt és Nataliet, Nataliet kórházba kellett szállítania az OMSZ-nek a sérülések súlyossága miatt majd műtét után szállítottuk be Nataliet is a kapitányságra. Natalie kórházba szállítását és az ellátása alatt is biztosítottunk. Raphaelt és Nataliet egy kihallgatóban hallgattuk ki. Natalie ruházat átvizsgálása során nem találtuk lőszert, bent kihallgatás alatt mikor megkérdeztük miért vette elő a fegyvert a válasza az volt hogy "Hát hogy megfélemlődjenek", majd utána Natalie elmondása a fegyverrel kapcsolatban az volt hogy régen kapta és ki akarták dobni a fegyvert mert nem volt hozzá lőszer, de mi jöttünk és elkezdődött az üldözés, így nem volt lehetőség kidobni. A fegyvert állítása szerint Wilson Soliver-től vásárolta, illetve állítása szerint Soliver tele van mindenféle illegális tárggyal, fegyverrel, illetve szokott helikopterrel kimenni szigetre és ott ölni embereket. Raphael az ő cselekedetére nem tudott indokot adni, hasznos információval nem tudott szolgálni. Jogaikról tájékoztattuk Nataliet és Raphaelt, az egészségügyi ellátás jogával éltek, továbbá tájékoztattuk őket a vádakról és a büntetésekről! Natalie vezetői engedélyét Leon Marshall r.zls. vonta be!



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
293,800$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
245 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[X] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
Remington 870 (1 darab)
Vezetői engedély (1 darab)
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
30,600$


Aláírás:
Chris Rodrigez r.zászlós
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve:

Chris Rodrigez

Zöldfülű
2023. 07. 18.
157
18
V4 karakter
Chris Rodrigez
V2 karakter
-
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Chris Rodrigez
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
L-212
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
-



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Milan Gisic
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.17.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
80.1§ Illegális töltény birtoklás - 9x19mm, .45ACP töltény (ITBK)
82.1§ Illegális fegyver birtoklás - Kézifegyver (IFBKF)
52.2§ Garázdaság - Csoportosan (GRCS)
41§ Rendőrrel szembeni tiszteletlenség (RSZT) [2x]
Az intézkedés részletes leírása:
21:25 tájékán a Los Santosi Rendőr Kapitányság előtt, motoros felvonulás rendezvény lezárása után közvetlenül, Gisic és Adil Nazim a nemiszervüket fogdosták és beszólogattak a még ott maradt civil személyeknek, ezt látva odaléptem és érdeklődtem hogy mi miatt van a civil személyek feszültség keltése, választ nem kaptam viszont közben verbális konfliktus alakult ki a civilek és Gisic, Nazim között és utána Gisic elkezdett ütni egy személyt, sokkolót használva ártalmatlanítottam, majd megbilincseltem. Gisicet ezután bevittem a kapitányságra, a kihallgatóba, közben érdeklődtem a kinti egységektől Nazimról, ami során kiderült hogy Nazim elhagyta az intézkedés helyszínét. Körözés lett rá kihelyezve. Gisic elmondása szerint azért tette a fentebb felsorolt cselekményeit, mivel akiknek csinálta azok a felvonulás során többször belé mentek a járművébe és beszólogattak neki, a verekedés részre is külön rákérdeztem hogy miért nem nekem szólt (mivel ott voltam mellette), miért verekedett inkább, arra nem tudott választ adni. Gisic folyamatosan be szólógatott miközben be lett kisérve a kapitányságra, illetve a kihallgatás elején is elkezdte. Jogairól tájékoztattam, nem élt velük, továbbá tájékoztattam a vádakról és a büntetésekről!



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
148,200$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
105 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
9x19mm lőszer (293 darab)
TEC-9 (1 darab)
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
https://prnt.sc/m8Ub7PQ5UiEq , https://prnt.sc/ZrgKxTs1pwqQ
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
28,598$


Aláírás:
Chris Rodrigez r.zászlós
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve:

Chris Rodrigez

Zöldfülű
2023. 07. 18.
157
18
V4 karakter
Chris Rodrigez
V2 karakter
-
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Chris Rodrigez
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
B-6
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Leon Marshall, Zászlós
Ruby Doherty, Törzsőrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Paulo Corvino
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.18.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
106§ Hivatali személy megvesztegetése (HSZM)
63.2§ Engedély nélküli behatolás - Rendvédelmi területre (ENBR)
Az intézkedés részletes leírása:
15:28 tájékán miközben beérkeztünk a Los Santosi Rendőrkapitányság területére, észrevettük hogy a rendőrség területén a sorompón túl egy civil személy kocogva közlekedik, majd miközben észrevett minket, elbújt egy virágágyás mögé. Azonnal intézkedés alá vontuk, majd előállítottuk. Az esettel kapcsolatban vételeztünk tiszti tagot, majd Maeve Benett r.fhdgy. és Flavio Davalos r.ftzls. érkezett meg majd végig figyelemmel kisérték a kihallgatást. Kihallgatás alatt és előtte többször felajánlotta hogy ad pénzt ha elengedjük. Kihallgatás alatt elmondása alapján kutatást végez amiatt lépett be a rendőrség területére, majd utána elmondta a terveit is, ami állítása szerint az lett volna hogy megnézze a rendőrség járműparkját, majd egy szolgálati járművet ellopjon hogy rendőrnek adhassa ki magát és pénzt szedhessen be emberektől mert nincs neki pénze. További információ nem hangzott el a kihallgatás alatt. Tájékoztattuk a jogairól, nem élt velük, továbbá tájékoztattuk a vádakról és a büntetésekről!



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
117,000$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
145 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
0.000$


Aláírás:
Chris Rodrigez r.zászlós
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve:

Chris Rodrigez

Zöldfülű
2023. 07. 18.
157
18
V4 karakter
Chris Rodrigez
V2 karakter
-
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Chris Rodrigez
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
S-06
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
-



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Curtis R Monkey
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Ford Econoline- ANC 22
Körözést elrendelő neve:
George Doherty
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
Nemzeti Adó és Vámhivatal
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.19.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
56§ Rendőri utasítás megszegése (RUM)
Az intézkedés részletes leírása:
11:42 tájékán jelzett a rendszer Bayside hídnál a fent említett járműre, ami haladt a határ felé, mivel közel voltam még a határ átlépése előtt odaértem majd megvártam amíg áthalad a jármű. Amint áthaladt intézkedés alá vontam közben vételeztem egységet az úr beszállításához, B1-es egység reagált majd segített az urat beszállítani, majd utána részt vettek a kihallgatásban. Az úr elmondása szerint az lehetett hogy a NAV igazoltatta és problémák voltak a járművel, illetve azt az utasítást kapta hogy nem közlekedhet vele tovább az úr, viszont az úr tovább közlekedett a járművel. Más információ nem hangzott el. Tájékoztattam az urat a jogairól, nem élt velük, továbbá tájékoztattam a vádról és a büntetésekről!



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
20,800$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
45 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
0.000$


Aláírás:
Chris Rodrigez r.zászlós
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.