Chris Rodrigez törzszászlós jelentései! [09.30.-10.06.]

Chris Rodrigez

Zöldfülű
2023. 07. 18.
158
18
V4 karakter
Chris Rodrigez
V2 karakter
-
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Chris Rodrigez
Rendfokozat:
Törzszászlós
Egység főkódja és egységszáma:
A-212
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Otis Rowe, Őrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Remy Cochran
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
BMW X5 - AA BK 04
Körözést elrendelő neve:
Chris Rodrigez
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
Rendőrség
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.10.03.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
125§ Kényszerités (KNSZ)
80.1§ Illegális töltény birtoklás - 9x19mm, .45ACP töltény (ITBK)
82.3§ Illegális fegyver birtoklás - Egyéb fegyver (IFBE)
85.1§ Kábitószer birtoklás - Kis tétel (IKBK)
Az intézkedés részletes leírása:
10:20 tájékán érkezett egy bejelentés, miszerint látta a hirdetést a bányával kapcsolatban, amit meg akart venni az úrtól, az üzlet közben konfliktus alakúlt ki, majd a bejelentő elmondása szerint az elkövető elkezdett kurva anyázni és utána mondta hogy mostmár nem eladó a bánya hanem kiadó, erre a bejelentő "balfasz" megjegyzést tette az elkövető felé, aki Remy Cochran. A "balfasz" szó elhangzása után Remy elővette a fegyverét majd a bejelentő hasához szoritotta és azt mondta hogy "mégegy ilyet meg ne halljak", majd utána Remy mondta a bejelentőnek hogy "5 perce van eltünni". Ezután érkezett a bejelentés, mivel egyedül voltam szolgálatban a társszervek segitségét is kértem, mivel azaz információ volt hogy Remy a bányájában bent van még, közben kommunikáltam folyamatosan a bejelentővel. Kimentünk a bányához, viszont Remyt nem találtuk meg. Körözést kihelyztem utána rá! 11:30 tájékán, Seering boxnál egy bejelentésnél intézkedtünk, miközben észrevettem hogy Remy érkezik a fent emlitett járművével a Seering boxokhoz. Mivel pont végeztünk a bejelentésnél, gyorsan reagáltam az egységtársammal majd azonnal felszólitottam, feltette a kezeit. Megbilincseltem majd átvizsgáltam a ruházatát, ami során kábitószereket, maroklőfegyvert és hozzá töltényeket találtam, Rowe r.őrm. a jármű csomagtartójában egy gépkarabélyt talált. Az úr a szolgálati járműben nem szólalt meg kérdésemre, majd rövid idő eltelte után életveszélyesen meg is fenyegetett, idézve amit mondott "Hozzád akkor fogok legutoljára szólni, mikor golyót eresztek a fejedbe!". Előállitottuk a Los Santosi Kapitányságra, kihallgatása során egyáltalán nem volt hajlandó megszólalni, kihallgatás során vázoltam a tetteit, ami közben nem változott meg az arc kifejezése, nem volt meglepő rész számára. Jogairól tájékoztattam, hallgatás jogával élt, amit tetlegeséggel mutatott, tájékoztattam a vádakról és a büntetéseiról!



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
300,000$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
245 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[O] - Kapott
[X] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
Magic Mushroom (2 darab)
Füves cigi (10 darab)
.45ACP töltény (117 darab)
Hangtompitós Colt 45 (1 darab)
AK-47 (1 darab)
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
157,100$


Aláírás:
Chris Rodrigez r.törzszászlós
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve: