Chris Olsen jelentkezési lapja [Elfogadva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

makaimre

Barangoló
2019. 01. 10.
129
49
22
Budapest
V4 karakter
Zahar Nevzorov

34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png

[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Maka Imre becses nevem.
Hány éves vagy?
17-et töltöm.
Hány játszott perced van?
97.500 környékén.
Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
https://imgur.com/a/DKezur4 (Képpel)
Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Jelenleg nemtudok képet csatolni, nem férek hozzá az ucp-hez. Viszont 3 van, van 2 db 2017-es, és egy 2018 évvégi. Utóbbi, adminmunka elrontása. ( 2-es adminig jutottam )
Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Ezer éve volt igen, Ibrahim Al Moustafa
Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Persze, legelső frakcióm LVMS volt. És 1 évet voltam taxiban, Carol drága idejében, sokáig voltam vizsgabiztos, admin létem alatt pedig, telephelyvezető, majd mikor kibanoltak, elvették az adminom ugye taxi off volt. 2019 márciusban talán kaptam UB-t de nem volt kedvem játszani, pedig Carolék mindig szívesen láttak volna újra a csapatban.
Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

Fentebb leírtam kicsit másképp.
Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Őszintén szólva, a frakcióban való jó tetteimre, illetve admin pályafutásom alatt szerzett örömökre, amiket másoknak okoztam.
Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

2, 2-3 óra.
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Persze.
Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Megvan a kellő tapasztalatom, minden téren ami a taxiba szükséges, akár leaderi feladatokat is eltudok látni, doksikat vezettem annó stb stb. Tapasztalt csődör vagyok. :D
Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Focista vagyok, mellette rendőrnek tanulok. Péntekenként az esti RIÓ kihagyhatatlan. :D Viccelek ám, szombat is belefér. :) Őszintén ez alapján nem igen fogtok megismerni, ti új leaderek. Egy kissebb ts es beszélgetés után már annál inkább.


[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.

Jelentkező neve:
Chris Olsen
Jelentkező születési helye, ideje:

1995.09.14
Jelentkező anyjának leánykori neve:

Emma Frozen
Jogosítványa, okiratai érvényesek?

Igen.
Miért szeretne ide jelentkezni?

Korábbi tapasztalataim tökéletes eme szakmához, akár előröl is kezdeném pályafutásom.
Miért pont önt vegyük fel?

Szakmai tapasztalatom nagy előny, kivűlről fújom egy vizsga lebonyolításának menetét, tudom mi a feladata a taxisoknak.
Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)

Elengedhetetlen, sokszor tapasztaltam már, mikor új tag jött, ha a többiek nem voltak vele szembe befogadóak, kevesebbszer ült kocsiba, magának való volt. Jó ha az embernek vannak barátai és segíteni tudják egymást, bármiben amiben épp szüksége van az elvtársnak.
Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Igen.
Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 7.500 $ kauciót kell befizetni?

Persze.
Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):

-
Kérjük csatolja az önéletrajzát:

Chris Olsen
Született: 1995,09,14 San Francisco
Iskolái: San Franciscoi általános iskola és gimi


Aláírás: Chris Olsen

Kelt.: 2019.11.28
 

Papii

Legenda
2019. 01. 09.
558
500
Saalbach-Hinterglemm
V4 karakter
Alexander Luttenberg
LV karakter
Alexander Hemsworth
Szia! Mivel régi taxis voltál, így lapot nem kellett volna írnod. Holnap (Péntek) délután keress meg egy Taxi Leadert TS-en. :)
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: Predi és makaimre
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.