Chris M Velazquez jelentkezése az állományba.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Krisztian2021

Újonc
2019. 03. 15.
39
36
V2 karakter
Chris M' Velazquez
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 200 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Chris M Velazquez
Születési hely, idő: 1996.05.20
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: 472392
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Los Santos, Market Street 26
Legmagasabb végzettsége: Közszolgálati Egyetem rendvédelmi-kara ,diploma
Eddigi munkahelyei: NNI,OMSZ,SCT,ARMY,NAV,OKF

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 100 szóból kell álljon.))
Chris M Velazquez-nek hívnak Los Santos ban születtem, gyerekkorom óta vonzott a bűnmegelőzés.Rengeteg bűncselekmény megelőzési órán vettem részt születésem óta, emelett nagy helyet kap az életemben a sport és az edzés is egyaránt ezáltal kiválló fizikummal rendelkezem.Sajnálatos módon 20 évesen szüleimet el vesztettem így önállósulásra
határoztam el magam ,testvéreim nincsennek. 1996 ban születtem jelenleg 25. életévemet taposom, jelenleg is szülői házamban élek barátnőmmel .Szüleim egy családi
vállalkozásból keresték kenyerüket ami a mai napra már kezd csődbe menni, ez egy információs iroda volt, ami engem abszolult nem érdekel.Úgy gondolom én nem irodai munkára
születtem. Nyelv ismereten is ott vagyok a toppon több nyelven is beszélek 3 nyelven pedig felsőfokú nyelvvizsgával rendelkezem; Angol, Francia, Német és persze Olaszul is
hibátlanul beszélek.

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Krisztián nak
Mennyi idős vagy: 15 éves
Legmagasabb iskolai végzettséged: 7 osztály (most vagyok nyolcadikos.)
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 15 nap, 0 óra és 40 perc (21640 perc)
Csatolj egy képet az UCP-ről: https://imgur.com/a/Kpw8jkd
Rendelkezel-e adminjailel? 3 aj val rendelkezem, 1. nonrp-s csomagtartózás(ez meg lett beszélve) 2. Fk jump.. 3. Fk itemek..​
Rendelkezel-e kitiltással? Nem rendelkezem​
Rendelkezel-e névváltással? 6 név váltás. UCP :https://imgur.com/a/Kpw8jkd
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
én karakteremet úgy jellemezném, hogy kicsit tréfás de mellette fegyelmezett és segítőkész karakter lenne. Ha parancsot adnak akkor azt a lehető legprecízebben, jogszerűbben csinálja meg. Szeret egyedül és társakkal járőrözni. Olyan karakter lenne aki a rendőrségért az életét adja. Modern városi rendőr.​
Miért pont rád essen a választásunk?
Voltam már endvédelmi szervezeteben ,még sehol nem panaszkodtak a munkásságomra illetve IRL is ezen ágazaton szeretnék munkálkodni.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Nem. Nem voltam.​

Mutatkozz be nekünk! ((Legalább 150 szóból kell álljon.))
Sziasztok.! Krisztiánnak hívnak 2007.05.20. születtem Debrecenben. Jelenleg még Álltalános Iskolába járok. Heti 3x járok kondi terembe, itt teljes testes edzést végzek (ha időm engedi).Szabadidőmben gépezek és filmet vagy sorozatot nézek ,ha jó idő van esetleg a szabadban vagyok. Kisebb nagyobb kihagyásokkal de lassan 5 éve taposom a see szervereit. Szeretek új embereket megismerni és jó kapcsolatokra szert tenni. Megbízható vagyok mindenben és ami feladatot rámbíznak a lehető legjobban próbálom megcsinálni. Könnyen elfogyhat a türelmem ami nem feltétlen jó tulajdonság.. Szeretek minden problémát higgadtan megbeszélni az érintett emberrel persze ha ő is vevő erre​
akkor általában sikerüli is..​
 
Utoljára szerkesztve:

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Chris M' Velazquez!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja a lapját. Kérjük jelenjen meg 2022.03.21 (17:00) időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.

Kérem a kijelölt nap folyamán 2022.03.21 (17:00) jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.

Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!

____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
- Nincs.


OKAcZsZ.png
 
  • Imádom
Reactions: Krisztian2021
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.