Chris M Mayhall jelentkezési lapja!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ecske111

Újonc
Támogató
2019. 01. 19.
32
36
V4 karakter
Chris M Mayhall
LV karakter
Chris M Mayhall
g6ihL4y.png


Teljes neve:
Chris M Mayhall

Születési helye, ideje:
1995. június 01.

Édesanyja lánykori neve:
Martha M Mayhall

Jelenlegi lakcíme:
Whitewood estates 3044

Hány éve él a városban?:
24

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
Már egy ideje nagyon keresek egy hozzám illő munkát, és ez a szereléses dolog nagyon megtetszett, hisz a szomszéd városban volt esélyem kipróbálni és úgy gondolom ez lenne nekem a legmegfelelőbb.

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
Már a szomszéd városban Los Santos volt esélyem kipróbálni és sok barátot is szereztem, sőt még különböző versenyeken is részt vettem.

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
Már a szomszéd városban Los Santos volt esélyem kipróbálni és nagyon is szerettem.

Előző munkahelye(i):
Gyártósori munkás.

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
Igen rendelkezek.

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

Chris M Mayhall


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
17472

Eddigi frakcióid:
Még nem voltam frakció tagja.

Jelenlegi frakciód:
Nem vagyok semelyik frakció tagja ebben a pillanatban.

Mióta RP-zel?:
Körülbelül 4 éve Rp-zek nem csak SEE-MTA-an de mostmár csak azon vagyok elérhető.

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
See-MTA V3-on 1 évig voltam szerelő és elég jól ment csak ugye ott még nem ugyan ezek voltak a szabályok. Szerintem ez lenne nekem a legmegfelelőbb munka, szinte minden nap elérhető vagyok kivéve ha valami nagyon nagy probléma van, minden nap 24:00 órától tovább tudok maradni. Minden szabályt megértettem és be is tartom őket.

Miért pont téged válasszunk?:
Szerintem elég alkalmasok vagyok a munkára mivel már van benne tapasztalatom és mivel még csak most kerültem be középiskolába igy nem kell olyan sokat tanulnom ezért mindig elérhető tudok lenni 4 után.

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
Jelenleg 7 Admin jailem van. https://imgur.com/a/X6OU2eL

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
Még soha nem voltam kitiltva a szerverről. https://imgur.com/a/X6OU2eL

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
Még nem volt névváltásom. https://imgur.com/a/qtK5CMn

Voltál-e már szerelő?:
Ezen a szerveren még nem volt lehetőségem szerelőnek lenni de nagyon szeretnék az lenni.

Mennyi idős vagy?:
Jelenleg 15 éves vagyok 2003-ban születtem.

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
Már majdnem egy éve, hogy a See-Mta Las Venturas szerverén mindennaposan játszok.

Használsz-e TS3-at?:
Minden gépen történő beszélgetést azzal folytatom.

Használsz Facebook fiókot?:
Van egy Facebook fiókom, de nem nagyon szeretek azon privát infókat megosztani.

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
Naponta átlagosan olyan 5-8 óra között, hétvégén 12-15 órát is átlagosan.

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
Inkább délután lennék aktiv mivel, majdnem minden nap 2 körül jövök haza az iskolámból. De éjfélig simán tudnék játszani a szerveren.

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
A második lehetőség lenne nekem ideális mivel hétköznap átlagosan 2-ig vagyok suliba.

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
V. Krisztiánnak hivnak, de én csak a Kriszt használom, 15 éves vagyok, 2003-ban születtem Nyiregyházán és itt is élek ebben a pillanatban is. Most kerültem be a gimnáziumba, ez az első évem, Németre jelentkeztem igy csak 5 tantárgyam van és ezért több időt tudok eltöteni a szerveren.Már 4 éve RP-zek RP szervereken, de a See-Mta szerverein még csak 3 éve játszok. Kedvenc szinem a sárga, és elég sok háziállatunk van: van egy szép kis Király teknősünk, 5 macskánk, tengerimalacunk és satöbbi. Mondhatni, egy elég nagy családom van, 3 testvéremmel, 2 mamámmal és szüleimmel töltöm a mindennapjaim ha éppen nem tanulok vagy See-Mta-zok. Az egyik testévrem is mindennaposan játszik a See-Mta Las Venturason. Ez lenne az én életem, köszönöm, hogy meghallgattatok és előre is köszönöm a lehetőséget.
 
  • Tetszik
Reactions: LeRoy

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 245
5 296
LV karakter
Edward Paul
Remélem megváltoztál a nyár óta és tanultál a tőlem kapott szankciókból is. Egy esélyt megérdemelsz támogatom a jelentkezésed.
 

ecske111

Újonc
Támogató
2019. 01. 19.
32
36
V4 karakter
Chris M Mayhall
LV karakter
Chris M Mayhall
Köszönöm szépen! Igen, sokat javultam a nyár óta.
 
  • Tetszik
Reactions: LeRoy

#Danny

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
151
28
V4 karakter
Danny Charles
LV karakter
Jim Lorenzo
Szép kis lap lett! TÁMOGATOM
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.01.31. 18:00 - Redline Váró.
_______________________________________________________________________________________________________

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.