Chris M Martiquez jelentkezése az SCCS köreibe

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
B

B3RTRAMCLY

sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Chris M Martiquez
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 9100 perc
IC SZINT: nem tudom pontosan.

KOROD: 14
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
Ban: AJ: NV: Bocsi a képek miatt telóról nem lehet editelni!

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen, van!
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: Igen!

EDDIGI FRAKCIÓID: OKF,NAV
TÁVOZÁSAID OKA: OKF: Volt egy kis nézeteltérésünk amiben nem én voltam a hibás azonban ez miatt el is ment tőle a kedvem

NAV: Nos, hát akkor időhiány miatt kénytelen voltam elhagyni a frakciót de ez már változott!
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Nem, nem voltam
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 2-3 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: akár 5-6 óra is

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Sziasztok! Bertramnak hívnak 14 éves vagyok. Egy kis faluban élek a hobbijaim a biciklizés illetve a freestyle rollerezés amit imádok. Szabadidőmben általában gépezni szoktam ha nem a haverokkal vagy a családdal vagyok. Szerintem kellő képességgel rendelkezem a szereléshez bár sajnos ez nem olyan mint a való életben de ezt nem bánom bennem van a szerelő vér.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Igazából az előbb is leírtam ,hogy mert imádom a szerelést családom miatt. +azért is mert szeretném magam kipróbálni ezen téren is.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: -​

Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Szia, továbbra sem áll módunkban felvenni téged a frakcióba.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.