Chris M Martiquez jelentkezése a Fix&Drive Service köreibe!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

B3RTRAM

Újonc
2019. 03. 30.
24
44
V2 karakter
Chris M Martiquez
FD-feljlecv2.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Bertramnak szólíthattok. 14 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2021-04-19 14:55:30 óta játszom és 9100 játszott perccel rendelkezem~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ Kitiltás: Jail: NV: ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Természetesen igen! ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Hétköznap kb 2-3 óra hétvégén kb 4-5 órát is. Igen tudnám teljesíteni ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Sziasztok! Bertramnak hívnak 14 éves vagyok. Egy kis faluban élek a hobbijaim a biciklizés illetve a freestyle rollerezés amit imádok. Szabadidőmben általában gépezni szoktam ha nem a haverokkal vagy a családdal vagyok. Szerintem kellő képességgel rendelkezem a szereléshez bár sajnos ez nem olyan mint a való életben de ezt nem bánom bennem van a szerelő vér. Szeretek a SeeMTA szerverén játszani ez látszik a játszott perceim számából. Egy szerveren volt lehetőségem kipróbálni a szerelést ráadásul Leaderi pozícióban. Nagyon megszerettem és tudom itt sokkal jobb kidolgozottam a szerelő system ezért is vágyok rá annyira, hogy bekerüljek egy szereléssel foglalkozó frakcióba. Amire sajnos eddig nem volt esélyem bizonyos okok miatt de mostmár lehetőség adódott erre és mivel nyitva van a jelentkezés ezért meg is ragadtam rá az alkalmat. Remélem ha elfogadtok jó tag lehet belőlem! ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Chris M Martiquez ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos 1990.01.01. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Érettségi+ Autószerelő/Autóvillamossági szakma ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Azért mert kitanultam a szakmát amiről papírom is van mivel elvégeztem az iskolát hozzá+ szeretnék egy új csapatba csatlakozni ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~
Neve: Chris M Martiquez
Anyja neve: Anna Brown
Születési hely/idő: Los Santos Medical Center 1990.01.01.
Szakma: Autószerelő és Autóvillamosság
Elvégezve?: Igen!
Chris M Martiquez önéletrajzi megjegyzése:
Üdv! A nevem Chris M Martiquez 33 éves férfi vagyok. AUTÓSZERELŐ illetve AUTÓVILLAMOSÁGI papíron bizonyított szakmám van amit gondnélkül elvégeztem. Ezen kívül Egyetemi végzettségem is van ezáltal eddigi életem nagyrészét az iskolák padjában töltöttem azonban ennek most vége. Lassan 10 éve nem vagyok iskolához kötve azonban munkát találnom ami szakmámhoz illő és jó munkahely illetve jó csapattal lenne teli olyan még nem volt úgyhogy remélem minél hamarabb találok végre munkát. Azt hogy én letettem ezt a két szakmát azt az életbe nem fogom megbánni és azt semmi nagyon sokáig jártam iskolába édesanyám kérése és igaza volt. Ugyanis így ennyi tanulmánnyal szinte bárhova jelentkezhetek munkaerőnek. Mivel édesapám is autószerelő volt így a szakmai illetve elméleti teszten/vizsgán is könnyedén átsuhantam szerencsére. Nagyon sokat köszönönhetek neki ezért. Remélem megtalálom az álom munkámat amit régen kutatok és remélem nem sokáig kell már kutatnom!
~


Aláírás:
Chris M Martiquez
 
  • Tetszik
Reactions: Lacikaaaa

Bence0407

Újonc
2021. 02. 24.
41
43
19
Albertirsa
V4 karakter
Osip Josip
LV karakter
Osip Josip
V2 karakter
Osip Josip

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2023.01.10) 18:00-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
  • Imádom
Reactions: B3RTRAM
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.