Chris Camaron jelentkezése a Redline Auto Service-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

lieb16

Aktív fórumozó
2019. 02. 01.
263
3
20
Pilisvörösvár
V4 karakter
Ivar Baker
LV karakter
Chris Capone
V2 karakter
Chris Brown
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Chris Camaron >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas Medical Service 1993.01.23 >

Édesanyja lánykori neve:
< Elvira Redwood >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas Oxford street 35 >

Hány éve él a városban?:
< 26 >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Mert nagyon érdekelnek az autók szerelése megbütykölése, illetve édesapukám is ezzel foglalkozik ezáltal kitanultam a szakmát. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Mert nagyon szeretem az autókat és teljesen más ,hogy látom a dolgokat ,mint más ember ,ezért vagyok alkalmas a munkára. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Nem >

Előző munkahelye(i):
< Buszvezető voltam több éven át de mivel semmi mozgás nem volt benne ezért váltottam áruszállítóra. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Chris Camaron >



dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 5721 >

Eddigi frakcióid:
< Más szerveren szerelő voltam. >

Jelenlegi frakciód:
< - >

Mióta RP-zel?:
< 1,5 éve de volt egy időszak ami miatt abba kellet hagyjam sajnos. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< A sorban beszélgetni a kollégákkal meg nézni az autókat hogy miket hoznak szereltetni illetve mindenben segiteni amiben csak tudok. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Nem felejtem el oda adni a számlát és kedvesen beszélek/köszönök az úrnak vagy hölgynek. És legutolsó sorban megbízható munkát végzek. És pályafutásomat hosszú időszakra tervezem>

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/QSmEPG6 >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/Le5F6dt >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/LIXpwDy >

Voltál-e már szerelő?:
< Nem >

Mennyi idős vagy?:
< 15 >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2019 telén >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Nyáron többet, de már tudok 6-8 óráig is >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 1.lehetőséget választanám ,de nem 1 órától hanem 3-kór is ,de mivel jön a nyár ezért már délelött is tudok lenni.:D >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Lieb Krisztián vagyok 15 éves. Családommal élek tesómmal és anyukámmal. Van két háziállatom egy macskám és egy kutyám. Pilisvörösváron élek Pest megyében. Általános iskolába járok 8.-ba és felvételt nyertem a Bolyai János Szakgimnáziumba. apukám németországba él. Konditerembe járok egy héten 2-szőr. Pozitív tulajdonságaim: Türelmes ,kitartó ,nem beszélek sokat ,bírom a kritikát. Szeretem ,ha rend van nem csak a szobámra értem. Negatív tulajdonságaim: Színtévesztő vagyok, izgulékony (a szintévesztésem miatt dől el hogy felvesznek a gimibe :( ) >
 

Jack

Pötyögtető
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
524
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
Korrekt lap, támogatom, sok sikert. ;)
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.05.29. 17:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.