Chou Li panasza Droogora

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

fadam78

Barangoló
2019. 03. 15.
112
81
V4 karakter
Gerard S Howard
LV karakter
Benito Bocelli
V2 karakter
Chou Li
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Chou Li

Panaszolt fél admin neve:
Droogo

Panasz pontos megfogalmazása:
Saját frakciós ügy intézése ( legalábbis szándéka)

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
Várom Droogo válaszát is
 
Utoljára szerkesztve:
T

Trenton

Szia, hozzáteszem hogy a panaszhoz azért szólok hozzá, mivel akkor még jelen voltam ennél az ügynél, illetve a PK előrehaladását segítem ezzel az információval úgy gondolom.
Amiket próbáltam felfedezni "hibák":
-Ez egy jó régi videó, nem rá 2-3hétre kell tenni a panaszt, hanem AZONNAL az ügy lezajlotta után.
-Nem ő intézte az ügyet, tehát a döntés nem az ő kezében volt, ő csupán elmagyarázta elég érthetően, és röviden hogy mi a helyzet, ez alapján cselekedett annó Ralo is.Hozzáteszem, csak a szándék volt meg benne, de nem tette meg a döntést.
-Ha már PK-t raksz az adminisztrátorra annyi tiszteletet megérdemel, hogy ki írd a rendes nevét.(Droogo)
-Ha PK-t raksz, nem kéne a videó leírásában leszólni őt, ezzel lejáratva, ha ezt ő zokon veszi.(http://prntscr.com/ni9ixo)
 

Droogo

Egyedül vagyok és egyedül is maradok.
2019. 01. 10.
157
76
Alforja, Catalunya, Spain
V2 karakter
David Nisa Cordero
Szia. Nem értem a PK-t? Itt miért intéztem az ügyet? Konkrétan nem is emlékszem az ügyre, Ralo hívott le ahogy a videóban hallom, hogy elmagyarázzam mi történt, Ralonak született döntése, ő döntötte el mi lesz a végkimenetele.
Illetve ez a videó, vagy ez az ügy több mint egy hónapos, 2hete játszok újra a szerveren, 3 hétig voltam inaktív.
Várom a bírálást.
 

fadam78

Barangoló
2019. 03. 15.
112
81
V4 karakter
Gerard S Howard
LV karakter
Benito Bocelli
V2 karakter
Chou Li
Bocsánat, elnéztem a nevet, szerintem panaszkönyvet akkor van jogom nyitni amikor csak szeretnék, az más dolog hogy az ügy óta nem voltam gépközelben. Az szerintem lényegtelen hogy végül nem intézte az ügyet, a szándék megvolt, ha bemész egy bankba kirabolni de nem sikerül akkor attól még büntethető vagy :) elég szélsőségesen hülye példa tudam :)
Várom a bírálást,de ha én nem szólok közbe akkor elbírálod a saját fraki ügyed,ez benne is van a videóban idézem: "folytani kell az rp-t"
 

Droogo

Egyedül vagyok és egyedül is maradok.
2019. 01. 10.
157
76
Alforja, Catalunya, Spain
V2 karakter
David Nisa Cordero
Pontosan. Az akkori vélemény szerint igen, folytatni kell az RP-t, Ralot semmi nem gátolta meg abban, hogy megkérdőjelezze a véleményem és máshogy döntsön. Ilyen pedig nincs, hogy szándék, nem saját magamtól mentem oda, hanem mert Ralo hívott.
 

fadam78

Barangoló
2019. 03. 15.
112
81
V4 karakter
Gerard S Howard
LV karakter
Benito Bocelli
V2 karakter
Chou Li
Miért ne lenne szándék? Nézd meg újra a videót, ha nem szólok simán elbírálod az ügyet, mellesleg ezt neked kellene tudnod hogy saját frakit nem intézünk és akkor nem jössz be.
 
2019. 01. 11.
112
7
V2 karakter
Rebeka D Lorenz
Szevasztok ott voltam én is, vicces ez a pk legalább is jót nevetem rajta mert ez lassan 3 hónapos ügy :'D + Droogo nem intézzet saját ügyet csak közölt valamit :) ez által nem szegett szabályt!
By:Stevend D Lorenz
 

fadam78

Barangoló
2019. 03. 15.
112
81
V4 karakter
Gerard S Howard
LV karakter
Benito Bocelli
V2 karakter
Chou Li
Köszi,bár nem viccnek szántam, örülök hogy nevettél, nekem is lehetne okom :)
Mégegyszer leírom, nem kell elmagyarázni minden jelenlévőnek hogy Droogo nem intézett végül ügyet, tudom , ott voltam. Ha nem szólok közbe, elbírálja az ügyet, ezzel van gondom. Mégegyszer a hülye példa: Ha bemész egy bankra kirabolni,de nem sikerül attól még büntethető vagy.
Az csak hab a tortán hogy egyikőtök 3 hetet a másik 3 hónapot ír, nem voltam gépközelben az ügy óta, most tudtam panaszt nyitni. Továbbra is várom a bírálást.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Mikor történt az eset?
 

fadam78

Barangoló
2019. 03. 15.
112
81
V4 karakter
Gerard S Howard
LV karakter
Benito Bocelli
V2 karakter
Chou Li

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Értem, és miért most jut eszedbe erre PK -t írni?

Az adott admin leadta és most kapta vissza.
 

fadam78

Barangoló
2019. 03. 15.
112
81
V4 karakter
Gerard S Howard
LV karakter
Benito Bocelli
V2 karakter
Chou Li
Külföldön voltam, nyugodtan visszanézheted a szerver aktivitásom is.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Droogo-val beszélegetek az ügyről, viszont nem hónapokra rá kell megírni.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.