Chloe R Mccarthy Jelentkezése.

Noel23

Újonc
2024. 10. 05.
2
0
V4 karakter
Chloe R Mccarthy

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- 25.
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- Játszottam v 2- illetve V3. Most a v4 et kezdtem - / 2024. 05. 29. 12:00
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
- http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=783jailek.png Kettő jailem volt, az első szigetre mentünk szándékosan belénk jött egy srác nagy hajóval, mi hárman voltunk ő egyedül. Beszólogatott, rá fogtuk a fegyvert hárman majd PG zni kezdett. Én pedig ekkor lábon lőttem. És ezért nonrpt követtem el, mert nem egyből jeleztem csak a lövés után. A másik jailem a hanyag előrp. annyi volt, hogy engem csak vittek nem értettem mit hogy kell, nem is raboltam még se semmi, és a többiek intézték de mivel rosszul ezért mentem én is a levesbe.
Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
- Nem találtam a helyemet, hogy miként is szeretnék a szerveren játszani Női vagy Férfi karakterrel. De szerencsére ez már eldőlt. De leginkább családba lépések miatt. http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=946K_pkiv_g_s2.png
Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=864id_337_.png
Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- Ez az első..
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
- 279634 http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=237idd.png .


2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- Nem voltam még frakcióban.
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- -.
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- Csomó ideje szerettem volna jelentkezni az NNI be, de mindig akkor nem tudtam lenni családi okok miatt amikor volt a tgf. Így mindig lekéstem. De már sikerült mindent helyre tenni szerencsére, és az időm is szabadabb. Most pedig bátorságot vettem, hogy lapot írjak. Izgulok is nagyon. Szeretném magam megtapasztalni benne, magamra lelni az NNI ben. Örömmel és minden nap pozitivan végezném a munkámat. .
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- napi 7-10 órát tudnék lenni, Az IC-zést kicsit meguntam szóval szinte az összes órát rá szánnám..
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- Csak itt jtászom..
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- -.


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Chloe R Mccarthy.
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- Glen Park - +38-77-273-3881, - ChloeQueen@gmail.com
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- Nem még nem voltam..
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Emlékszem még pici voltam, és anyukámmal mindig volt egy közös sorozatunk ami hétvégente ment a tévében. Szinte mindig bezsongva, és izgatottan vártam.Nagyon szerettem azt a sorozatot, persze tudom, hogy a való élet és egy sorozat közt rengeteg a különbség. Anyukám egyszer elmondta a gyermekkori álmát, hogy ő mindig nyomozó szeretett volna lenni, mert ez megerősít minket szellemileg/testileg alakít bennünk egy olyan személyiséget pluszban amin mi magunk is meglepődnénk. De ő már sajnos ne maradt erről a dologról. Ezért megígértem magamnak és neki is, hogy ha nagy leszek végig viszem ezt az utat és, hogy büszke lesz rám! És hát most itt vagyok, hogy próbát tegyek.
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- Információkat gyűjt a bűncselekmények megoldása érdekében. Például megfigyeléssel/ beépüléssel..
Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
- Nem hiszem, hogy különböznék bárkitől is vagy, hogy jobb lennék. Pozitív - Szeretek csapatban dolgozni, és jól kijövök az emberekkel, jó ember ismerő vagyok, nagyon jól manipulálok/ beépülök, és bárkinek a bizalmát/barátságát elszerzem gyorsan. Negatív- Ha éhes vagyok hajlamos vagyok a bunkózásra de ez hamar elmúlik. Nem szeretem ha ok nélkül tiszteletlenkednek/minősítenek/ha a családomat veszik a szájukra akiket alapból nem is ismernek.
Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
- észrevétlenül kell maradnunk, információkat gyűjteni az adott személyekről pontos személy leírások/ elhelyezkedések. Fegyvertípusokat le információzni, képeket készíteni / videót. Közben jelenteni a többi szervezetnek. Amint parancsot kapok/kapunk a szerint járok el. Nagyon fontos, hogy a túszt biztonságosan megmenthessük.


4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


 
Utoljára szerkesztve: