Chloe -> Neumann

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Győző

Újonc
2019. 06. 20.
59
35
V4 karakter
Chloe Daenerys
LV karakter
Somraf Ivan
V2 karakter
Chloe Daenerys
SModer_tor.png


TeamSpeak 3 neved:
< Chloe >

Panaszolt fél TeamSpeak neve:
< Neumann Jessica >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan szankció, Ügy közbeni stílus, Másik nem emberszámba vétele. >

Bizonyítékok:
< <19:34:05> You are banned permanently. Reason: "Rágalmazás By:Neumann By:Bálint" >

Megjegyzés:
< Konkrétan meg se hallgatott, mihint elkezdtem beszélni rögtön a szavamba vágott, miután szóltam neki ezért azt válaszolta, hogy nem képes meghallgatni és nem is fog. Rágalmazás azért mert "gyanúsitottam" egy dologgal de nem készült erről hangfelvétel , tehát nem tudtam bizonyitani? Ezért perma ban TS-ről? Ez konkrétan ugyan az, hogyha bemegy moderátorhoz valaki, hogy valaki anyázott, vagy soundboardozott vagy akármi de nem tud róla bizonyitékot mutatni és kapja a permát? >
 

Blacksmith

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
375
90
26
Pécs
V2 karakter
Jesse Smith
Én fogom az ügyet bírálni. A lényeget Neumann írd le ide. Veszekedést,ujjal mutogatást és utalgatásokat nem akarok látni.
 

Neumann

Az év Legális Frakció leadere 2021-ben.
2019. 01. 09.
1 149
739
Sárospatak
V2 karakter
Neumann Jessica
Kaptam egy értesítést miszerint én egy srácnak azt mondtam hogy használjon telefonon egy ANTI AFK rendszert, ami által tudja afkolni a kamatot, vagy a fizetését.
Mikor a srácot behúztuk aki ezt állította, megkérdeztem tőle hogy erről amit mondott van-e esetleg kép vagy hangfelvételes bizonyíték.
Mivel nem volt bizonyítéka így csak magyarázkodni szeretett volna, amire én nem voltam kíváncsi.
A sráccal egyébként volt pár ügyem és volt már kitiltása TeamSpeakről, az unbant én magam intéztem el neki hogy a frakciómban az alap feladatokat el tudja látni.
Mivel már nincs a frakciómban teljesen érthető módon, és el is játszotta az utolsó esélyét nálam így vissza került rá a kitiltás.
 

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
Mivel jelen voltam, illetve én szóltam a fent említettek miatt Neumannak így hozzászólnék.
Röviden annyi, hogy Chloe ki lett permázva a szerverről általam segédprogram használata végett, amit ő szentül tagadott, hogy megtörtént volna. ( amikor rákérdeztem a bizonyítékokat nem akarta látni valamiért ) Az elutasított UB kérelme után feljött nekem magyarázkodni emiatt, majd elhagyta egy olyan mondat a száját, miszerint az egyik PD leader is ezt csinálta, és ő mondta neki, hogy csinálja úgy, hogy telefonra, gépre letölti a teamviewert majd a telefonon állít be valami segédprogramot a kamat / fizetés afkolása végett és akkor így nem tud lebukni.
Eleinte nem nagyon akarta elmondani, hogy ki volt az, aztán felhozta, hogy Neumann.
Bizonyítéka semmi nem volt, gondolom ezzel akarta valahogy menteni a bőrét és az unbant kiharcolni.
Egyébként ha nem banolta volna ki Bálint szerintem én tettem volna meg a stílusa végett.
Azok a szép kifejezések, hogy " Na ennyit rólad" és társai már szemet szúrtak, aztán amikor Neumann felment Bálinhoz szépen elkezdte őt ócsárolni ( ekkor hárman voltunk a szobában összesen Chloe-val együtt. )

#teló
 

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
Ki lett permázva fórumról multiacc végett, szóval szerintem nem nagyon fog válaszolni
 

Blacksmith

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
375
90
26
Pécs
V2 karakter
Jesse Smith
Ha olyan dolgokat terjesztesz amiket nem tudsz bizonyítani és ebből egy hazugság is kialakul akkor sajnos a büntetésed jogos. Az végleges kitiltás szerintem indokolatlan,módosítom 60 napra.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.