Chloe Daenerys panasza Uki-ra

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Győző

Újonc
2019. 06. 20.
59
35
V4 karakter
Chloe Daenerys
LV karakter
Somraf Ivan
V2 karakter
Chloe Daenerys
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Chloe Daenerys >

Panaszolt fél admin neve:
< Uki >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan jail, nem megfelelően hallgatta meg mindfél felet, nem megfelelő szankcionálás. >

Bizonyítékok:
<
[2019-07-16 21:55:41] [Output] : [AdminJail]: Uki bebörtönözte Chloe Daenerys-t 150 percre.
[2019-07-16 21:55:41] [Output] : [AdminJail]: Indok: Forgalmas helyen való lövöldözés.
>


Megjegyzés:
< Nos, a szabály így szól: • Tilos a forgalmas helyen való rablás/elrablás/lövöldözés, ahol a való életben is hemzsegnek az emberek. Pl.: Munkahelyek, 4 sávos utak, autópályák, Városháza, Rendőrség, Kórház, Oktató telep, Szerelőműhely, Fegyverbolt, Benzinkúton,Ezeken a területeken továbbá tilos a bármiféle nemű ok nélküli lövöldözés, két rivális banda/maffia találkozása esetén is. Illetve • Engedélyezett a forgalmashelyen való ölés, de kizárólag csak nyomós indokkal. (pl.: Veszélyben az életed). Szerintem elég nyomós indok az, hogy egy nagyon jó barátunk IC veszélyben volt, beakarták vinni a börtönbe, már majdnem meg is bilincselték, egy női karakterről van szó. Ha úgy nézzük IC bármilyen rossz dolög történhet egy nővel a börtönben, eléggé kivan ott szolgáltatva. A lövöldözés szabály véleményem szerint arra szól, hogy Tilos random lövöldözni csak úgy kedvtelésből.. Nem értem, hogy miért ne lőhetnénk le 2 rendőrt holott vélhetőleg illegális dolog van a barátunknál és a rendőrök pár másodpercen belül megbilincselik és elviszik, maffiánál elég durván megy ez a kötödés barátok között véleményem szerint, legalábbis annyira nagy kötödés biztosan van, hogy nem számít 2 rendőr élete megmentés céljából. >
 

Kim

Made my own world like Jk Rowling
Very Important Person
2019. 01. 09.
306
176
21
Tatabánya
LV karakter
Tyree Zhen
Várom Uki válaszát,valamint szeretnék tőled kérni egy napilogot tőled @Győző .
 

Uki

Újonc
2019. 01. 21.
16
4
Hajmáskér
V2 karakter
Pedrito B Provolone
Sziasztok.
Tina Whitfieldtől kaptam egy PM-et miszerint :
[2019-07-16 21:44:30] [Output] : [Fogadott PM]: Tina Whitfield (32): cső tudnál jönni?OOC minősítés,forgalmas helyen való lövöldözés volt
Mentem, visszageteltem azokat akik lövöldöztek.
Akita Minato volt főként az ügy része, ő kapott jailt a PM-ben leírt dolgokért.
Később kaptam tőle egy PMet :
[2019-07-16 21:49:18] [Output] : [Fogadott PM]: Akita Minato (28): na és cloe
[2019-07-16 21:49:29] [Output] : [Fogadott PM]: Akita Minato (28): vagy ki
Ezután néztem vissza a killogot.
[2019-07-16 22:13:03] [Input] : b [2019-07-16 21:43:12] [Output] : [2019.07.16 21:35:16] Chloe Daenerys megölte Steven Brassco-t. [Glock] (Headshot)
Ezután mentem hozzájuk és kérdezgettem mi volt. Killog megvolt, tehát a jail jogos szerintem.
Következett az OOC beszélgetés közben egy kissebb veszekedés, majd átterjedt ez PM-be is.
[2019-07-16 21:56:33] [Output] : [Fogadott PM]: Chloe Daenerys (46): Pk-ra leszel rakva, nyugodj meg.
Számítottam a Panaszkönyvre..
Akkor ölhetsz/lövöldözhetsz fogalmas helyen ha veszélyben van az életed. Tied nem volt veszélyben, Akita Minatóé sem, csak kapott volna IC jailt.
Egy harmadik fél is jelen volt, Lucianna Salvatore, egy másik ügyet szerettek volna elkezdeni, de semmiféle bizonyítékuk nem volt az élesre sokkolásról, nem is keverném ide, másik ügy.
[2019-07-16 21:51:35] [Output] : Lucianna Salvatore: (( Segítettünk az akitonak ))
Tehát önszántatokból segítettetek, elmehettetek volna, igaz cserben hagyva a barátotokat, de nem volt veszélyben az életetek.
Röviden tömören ennyi részemről. Bármi kérdés, Log szükséges. Küldök.
Köszönöm hogy elolvastad.
 
  • Vicces
Reactions: innocent

Győző

Újonc
2019. 06. 20.
59
35
V4 karakter
Chloe Daenerys
LV karakter
Somraf Ivan
V2 karakter
Chloe Daenerys
Privátba küldöm.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.