Chloe Daenerys panasza Marvinra

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Győző

Újonc
2019. 06. 20.
59
35
V4 karakter
Chloe Daenerys
LV karakter
Somraf Ivan
V2 karakter
Chloe Daenerys
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Chloe Daenerys >

Panaszolt fél admin neve:
< Marvin >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Nem megfelelő bírálás, jogtalan jail, jogtalan kick. >

Bizonyítékok:
< Bemásolom ide az én logjaimat is, hogy megkönnyitsem majd Marvin dolgát a hozzászólásnál - [2019-07-17 13:42:58] [Output] : Chloe Daenerys: (( bánja a büdös geci )) [2019-07-17 13:43:55] [Output] : Chloe Daenerys: (( Tipik Ramsay. )) -
[2019-07-17 13:47:23] [Output] : [AdminJail]: Marvin bebörtönözte Chloe Daenerys-t 300 percre.
[2019-07-17 13:47:23] [Output] : [AdminJail]: Indok: OOC stílus, Minősítés - [2019-07-17 13:47:32] [Output] : [Küldött PM]: Marvin (77): büszke lehetsz magadra. -
[2019-07-17 13:47:55] [Output] : [AdminJail]: Marvin bebörtönözte Chloe Daenerys-t 400 percre.
[2019-07-17 13:47:55] [Output] : [AdminJail]: Indok: Előző+ Büszke vagyok magamra - [2019-07-17 13:48:03] [Output] : [Küldött PM]: Marvin (77): Örülök neki -
[2019-07-17 13:48:11] [Output] : [Kick]: Chloe Daenerys ki lett rúgva a szerverről Marvin által.
[2019-07-17 13:48:11] [Output] : [Kick]: Indok: felesleges pm
>


Megjegyzés:
< Onnan kezdődött az egész, hogy körözés volt az autómon csak az okát nem tudom, hogy miért(Nagyon gáz, hogy egy rendvédelmi tagnak baja van valakivel akkor már bamm egy körözés, szúrjunk ki vele..). Nos, a körözés miatt felszólitott egy Honvédséges , hogy húzódjak félre, jó minden, engedelmeskedtem. Lehuzódtam és már egyből M4-et fogott rám a srác, kérdeztem, hogy miért , mi ez, utána sokkolva lettem. Beakart vinni, de én mondtam, hogy körözés az autón jogtalanul van rajta, nem tudtam bizonyitani mert ezt hogyan is tudnám(?), írtam OOC, hogy "bánja a geci" és vigyen be. Szerintem ezzel nem sértettem senkit. Ezután egyből admint hívott és írtam OOC, hogy "Tipik Ramsay". Szerintem ezzel se volt semmi gond, tehát nem sértettem meg vele én véleményem szerint. Nem illettem semmi rossz jelzővel. Tudom Marvin, hogy pikkelsz rám egy pár hete egy ügy miatt, de ezért nem kellene mindig úgy kezelned engem, mintha embert öltem volna ;) . Nem hallgatott meg rendesen Marvin, kérdeztem, hogy akkor most miért kapom a szankciót stb, erre elkezdett flegmázni, hogy a jail indokba majd meglátom. Berakott jailbe és írtam neki PM-be, hogy Büszke lehetsz magadra(nem várja meg míg mondok valamit az üggyel kapcsolatban ami lehet befolyásolná a bírálás eredményét), ezért kaptam +100 percet. Ezután írtam neki egy olyat, hogy Örülök neki, mármint a jailnek és kaptam egy kicket. Még annyit szeretnék hozzátenni, hogy elég gáz, hogy lenéznek valakit mert kevesebb pénze van és egyből megy OOC-ba a..
[2019-07-17 13:43:49] [Output] : Liam R Ramsay: (( xddddddddddd ))
[2019-07-17 13:43:50] [Output] : Paul R Ramsay: (( XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ))
>
 
  • Vicces
Reactions: Nxrby

Kim

Made my own world like Jk Rowling
Very Important Person
2019. 01. 09.
306
176
21
Tatabánya
LV karakter
Tyree Zhen
Várom Marvin válaszát, és szeretnék kérni privátban logot az adminügy menetéről.
 

Marvin

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
230
196
21
Eger
V4 karakter
Roberto Pellegrini
LV karakter
Marvin Pellegrini
V2 karakter
Robert Pellegrini
Hali! Odahívott a srác hogy te neked OOC-ba elég durva stílusod van és minősíted őket. Az hogy téged elkapnak megbilincselnek majd be szeretnének vinni nem jogosít fel téged erre amit írtál a szankciót emiatt kaptad, illetőleg a minősítés részére rátérve nem hiszem hogy a bilincselést követően a "tipik ramsay" jó indulatból jött volna emiatt kaptad a szankciót, illetve a stílusoddal eléggé sok gond volt az utóbbi időben még ts-en illetve szerveren is 3 ügynél voltam veled 2 nél kaptál OOC stílus-t 1-et pedig elengedtem veled szemben Ts3-on még moderátor voltam behúztalak első válaszod: "várjatok buzik", illetve Rendőr korodból még egy srácnak aki szeretett volna rendőr lenni olyat mondtál neki hogy írja a lapjába "kardos cigány vagyok és társai" ezt követően Ts-en mikor behúzott a PD leader egy elég nem kívánt stílusban nyilvánultál meg ahol én is jelen voltam. Jeleztem a szerveren a stílusodra figyelj oda mivel nem lesz a későbbiekben ennek így jó vége emiatt kaptad tőlem a 300+100 perces szankciókat. A kickre rátérve a PM parancs az a segítségkérésre lett kitalálva te pedig nem erre használtad emiatt kaptad a kicket. Várom a bírálatot.
 
  • Tetszik
Reactions: Dabu
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.