Chino Masanori jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

TeodorA

Újonc
Támogató
2019. 04. 03.
21
29
Ausztria, Innsbruck
V4 karakter
Teodor Alvarez
LV karakter
BenitoBlanco
V2 karakter
Chino Masanori
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Chino Masanori

2. Születés helye, dátuma
Los Angeles, 1989.08.06

3. Bejelentett lakcíme
Los Santos, Boath Street 134-136

4. Telefonszáma
362224860239

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Los Santos George Lincoln Egyetem

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
Terror Elhárítási Központ - Áthelyezést kértem Las Venturasba mivel ott jobb álláslehetőséget kaptam.

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Igen, Terror Elhárítási Központ tagja voltam nagyjából 3 évig((6hónap)), az itteni munkaviszonyom megszűnése egy jobb lehetőség Las Venturasban.

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Úgy gondolom, hogy az eddigi karrierem során olyan tapasztalatokkal rendelkezem ami a Nemzeti Nyomozó iroda számára hasznosabb lenne, eddigi életem során is bünözők nyomában voltam, a Terror Elhárításnál rajtaütéseken vettem részt, elkapásokon amiket esetleg a Nyomozói iroda buktatott le, ezeken az akciókon olyan bűnszervezeteket ismertem ki amik még sajnos most is jelen vannak, és ezeket a szervezetek után szeretnék kutatni, és elfogni őket.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Rengeteg tapasztalatom van, jó állóképesség, gyors megoldóképesség, megfelelő fizikum, jó gondolkodás.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Balázs vagyok, 26 éves.

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
A SeeV2-s regisztrációm szerint 2016 az első bejelentkezésem napja, kisebb nagyobb kihagyásokkal játszottam mindegyik szerveren.

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
SeeV2-n jelenleg csak 7030 percem van.

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
Rendőrség(5hónap) - TEK(6hónap) Yakuza(Leader 4 hónap). A rendőrségről a TEKhez azért mentem át mert rengeteg ismerősöm ott volt, a TEKtől azért jöttem el mert megpályáztam akkor a Yakuzát amit el is fogadtak majd leaderként folytattam amíg át nem mentem a SeeLV-re játszani.

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Első körben örülök, hogy kezd éledni a szerver és szeretnék ehhez is hozzátenni, hogy a játékélmény még jobb legyen és izgalmasabb akciók nyomozások legyenek a szerveren amivel ösztönözni tudom a játékosokat. Természetesen mint mindenkinek előrelépési lehetőségek is a céljaim között vannak, a szerverre 2-3 hete jöttem vissza igaz csak fel fel jártam 1-2 órát játszani, hogy megtapasztaljam a körülményeket, de a frissítések óta 40-50 játékosunk lett ami számomra pozitív.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Igen.

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Balázsnak hívnak Ausztriában lakom már 4 éve, van egy kisfiam lassan 2 éves jelenleg egy nagy multinál dolgozom ahol a munkatársaimat felügyelem, munkát adok ki, elosztom a napi teendőket, és irodán adminisztrációs feladatokat látok el. A szerverre 2-3 órát tudok fordítani napi szinten illetve ahogy a kisfiam engedi. Nagyon sokat töltök a szabadban esténként inkább a számítógép előtt játszom, eddig az SeeLV szerverén játszottam, de nekem az a történet annyira nem jön be nincs ismerős stb tehát nem nagyon csíptem a dolgot, nekem mindig is a SeeV2 volt az ahova szívesen jártam fel játszani igaz a perceimen nem mutatkozik SeeV3-n is elég sokat játszottam, illetve a legtöbbet a SeeSAMP szerverén még nagyon régen.

8. Tudod teljesíteni a heti 600 kötelező percet?
Igen.

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.


10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
 

Smexy

Very Important Person
2019. 01. 10.
1 974
2 630
nnilogo.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.