Chino Masanori jelentkezése S.G.H. tagnak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

TeodorA

Újonc
Támogató
2019. 04. 03.
21
29
Ausztria, Innsbruck
V4 karakter
Teodor Alvarez
LV karakter
BenitoBlanco
V2 karakter
Chino Masanori
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Balázsnak hívnak, 23 éves vagyok Ausztriában élek barátnőmmel már jó pár éve.
Jelenleg alvállalkozóként dolgozom az egyik legnagyobb csomagszállító cégnél a DPDnél 10 alkalmazottal, és 10 lizingelt autóval.
A RolePlay karrieremet körülbelül 2010-2013 között kezdtem el komolyabban űzni, a V3-s regisztrációm 2013-ra szól az MTA világában, természetesen az RP-vel még a jó öreg SA:MP-n ismerkedtem meg, először egy kisebb szerveren a LS-RP szerverén, majd a SeeRPG követte ezt, ahol rengeteg időt eltőltöttem.
Természetesen nem játszom aktívan 2013 óta, volt rengeteg kihagyásom, iskola, munka és egyéb okok miatt, mivel akkoriban még iskola, sportfoglalkozások és egyéb jővőt építő céljaim voltak.
Úgy érzem, hogy most elértem nagyjából mindent az életben, legalábbis olyan szinten, hogy mostantól már csak minden magától jön, és lenne időm a kikapcsolódásra/szórakozásra. Különösebb hobbim, sportfoglalkozások számomra nem jelentenek kikapcsolódást, én inkább a számítógép mellett töltöm szabadidőmet.
Jelenleg kevés játszott perccel rendelkezem a szerveren, de amióta áttértem újra a See-s közösséghez napi szinten 6-7 órát aktívan játszottam.

Mióta játszol a szerveren?

Az anyaszerverre, 2013-ra regisztráltam akkor kezdtem el aktívan az MTA világában játszani és a See szervereken is. A V2 szerverén kevesebbett játszottam, de 2016ban regisztráltam ide, azóta keveset játszottam itt, de az elmúlt időben rengeteget.

Eddigi elért dolgok:

A szerveren a vagyonomon/kereskedéseimen kívül jelenleg a TEKnél tevékenykedem, régebben a Rendőrségnél is dolgoztam, illetve a NAVnál is. Illetve ide sorolhatom a rengeteg barátot, és az Ő általuk nyújtott élményeket is.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Úgy érzem, hogy az évek során abban a 10 évben amit a RP-vel eltőltöttem már mindent megtapasztalhattam mind az illegális és legális oldalról is. Szeretném tudásom, tapasztalataim és az eddig megtanult dolgokat átadni kezdő, és haladó játékosoknak is. Jobban szeretnék a szervernek a fejlődésben segíteni, ami jelenleg egy nagyon jó úton halad, és rengeteg jó kezdeményezés érkezik a felsőbb vezetőség felől a szerver és a játékosok felé, szeretném ha ezt plusz egy emberrel tudnák véghez vinni, terveiket ötleteiket.

Miért téged válasszunk?

Régóta játszom a See szerverein, úgy érzem már "kiéltem" magam a játék terén, és inkább a szerver fejlődése, előrehaladásában szeretnék segíteni. Úgy gondolom, hogy az ötleteimmel, sokat tudnék a szerver javára tenni és az aktivitásom sem az utolsó szempont.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Nos, a napi rutinom reggel 4:30-ra megyek dolgozni tehát délelőtt szoktam általában távol lenni, a munkát körülbelül 13:00-14:00 között szoktam leadni. Az utána való időszak ami nagyjából 21:30ig szólna addig tudom a szervert támogatni, és segíteni az rám kiszabott feladatokkal, a garantált idő amit el tudok tőlteni 3-4 óra ez lehet hétköznap több is, hétvégente ennél több.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

A fent leírtak alapján 3-4 óra között naponta, ami több is lehet természetesen de a hétvégente 6-7 órát is jelenthez kisebb megszakításokkal.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Nos, ha többszöri felszólítás után sem érti meg az illető, hogy nem fogom megjavítani az autóját, megkérek egy felsőbb admint aki rendelkezik kick paranccsal, hogy rúgja ki a szerverről.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Először is elmondanám neki, hogy a szerveren 2 szerelőtelep található.
Az egyik Los Santosban a See City Car Service azaz SCCS amit a /call 222-222 - vel tud elérni és itt tud vontatást igényelni, az éppen jelenlegi pozíciójára fognak kiérkezni.
A térképen Los Santos részén található egy fekete körben lévő villáskulcs, ott találja ezt a szervízt. A szervíznél ha már van elengedő pénze akkor tudja választani a gyors sávot, ahol igaz több pénzért de mindenki előtt megjavítják az Ő adott autóját, illetve van a lassú sáv, ahol mind a két szervízben normális áron fogják megszerelni az autót, de lehet több idő lesz.

A másik szervízt San Fierroban találja, amit a /call 444-444 el tudja hívni, és itt is ugyan úgy, tud igényelni vontatást az adott pozíciójára ahol épp lerobbant. Az Fix&Drive szervízt a térkép bal felső sarkában San Fierroban találja úgyszint egy fekete körben lévő villáskulcsnál.

Mind a két szerelőtelepen ha saját lábon érkezel, be kell állnod az általad kiválasztott sorba. Ha sorra kerültél, akkor a kapunál várni fog egy szerelő, aki beenged és kéri, hogy fáradj az egyik garázsba, vagy épp emelőre ahol az autódat javítani fogja. Mielőtt még elkezdené javítani, egy kárfelmérést készít, majd egy árajánlattal rukkol neked elő, amit ha elfogadsz akkor természetesen azonnal ki is kell fizetned neki amit a /pay (szerelőID) (összeg) paranccsal tudsz megtenni. Ha átadtad a pénzt, a szerelő elkezdi megjavítani az autódat, ilyenkor semmi teendőd nincs. A járműved ha elkészül akkor a szerelő megköszöni, hogy Őket választottad kienged a kapun, és balesetmentes kilómétereket kíván.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Városháza:
Egy kezdő játékosnak az első legfontosabb állomása a szerveren, mivel itt tud személyigazolványt igényelni, és munkát is.
Nos a személyigazolvány elengedhetetlen a szerveren, úgy ahogy a munka is amivel pénzt tud keresni, illetve személyigazolvány mellett a horgászengedélyét, és az egyik munkához az ADR vizsgáját is itt tudja igényelni.

Autósiskola:
Úgy gondolom, a fix munkák közül többségben az olyan munkák választhatóak amihez jogosítvány szükséges, ezért úgy gondolom, ez lenne a második állomás ahol el tudja kezdeni a szerveren való életet, mivel a munkához elengedhetetlen eleme a jogosítvány.

Munkahelyek:
Az éppen általa tetszés szerint kiválasztott munkahely depojának megmutatása, szükség és igény esetén a munka menet elmagyarázása, bemutatása.



Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Úgy gondolom, ha nem egy időigényesebb kérdés, panasz, probléma érkezik akkor az RP alatt is meg tudom válaszolni a játékosnak a problémáját. Viszont, ha hosszadalmasabb, utána járós, és nagyobb segítséget igénylő problémáról van szó akkor mindenféleképpen megszakítom a RP-met.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Ha van jelen a szerveren egy több jogosultsággal rendelkező adminisztrátor jelzem felé a problémát. Viszont ha egyedül vagy épp nem lenne nagyobb admin fent, akkor privát üzenetben jelenzném neki a problémát, és leírnám neki a helyes hírdetés menetét, illetve korrigálnám a hírdetésének megfogalmazását, hogy segítsem a jővőbeni hibátlan hírdetésekre.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Nem, nem voltam.
FFHMZzP.jpg


Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem, nem voltam.
hVUc6Gz.jpg

 
Utoljára szerkesztve:

Fecsu

fecsu on top
2019. 01. 29.
832
1 381
LV karakter
Fred Hemsworth
Szia Tesi! Nemrég óta ismerlek, viszont nagyon jó lapot írtál. Támogatom.
 
  • Imádom
Reactions: TeodorA

Ego

Anya kiakadt, pikk pakk intézem az anyagiakat
Támogató
2020. 03. 01.
154
466
V2 karakter
ʟᴇᴏ ᴢᴇɴᴏ
Szép lap lett, nem ismerlek régóta de mint fk ldr-ed tudom rólad hogy ez menne neked. Csak támogatni tudlak, sok sikert.
 
  • Imádom
Reactions: TeodorA

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.