Chiara Lagoz jelentkezése a Fix & Drive-hoz.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kurcsoo

Barangoló
Támogató
2019. 01. 12.
138
110
[SK] Vágfarkasd
V4 karakter
❌ - Kitiltva.
LV karakter
Chiara Lagoz
V2 karakter
Ashley Scard
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Dávidnak hívnak, ismertebb nevemen Kurcsoo. Jelenleg 17 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Körülbelül 2-3 éve kezdtem el játszani a szerveren, Jelenleg 49.425 játszott percem van. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ AdminJail + Ban: ** KÉP **
Névváltások: ** KÉP ** ~



Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen, rendelkezek TeamSpeak 3-mal, és megfelelő minőségű mikrofonnal is.~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Ez egy változó tényező, viszont a minimumot tudnám teljesíteni. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Dávidnak hívnak. 2004. Március 4.-én születtem Szlovákia fővárosában, Pozsonyban. Első évemet Diószegen éltem, onnan költözünk át a jelenlegi lakhelyemre, Farkasdra. Itt nőttem fel, ide jártam alapiskolába, itt szereztem nagyon sok barátot. Alapiskolai tanulmányaim alatt kezdetben bizonytalan voltam a szakmaválasztás során, viszont a végén az informatika mellett döntöttem. Középiskolai tanulmányaimat a Gútai Magán Szakközépiskolában folytattam. Ősszel folytatom tanulmányaimat a III.D osztályban. Szabadidőmben leginkább számítógép előtt szoktam ülni, vagy haverokkal szoktam lenni a faluban. Érdeklődési köreim közé tartozik a programozás, számítógépek felépítése, kicsit az autók is érdekelnek, de csak addig, hogy X liter, Diesel vagy benzin. Beszólásokat egy bizonyos határig eltűröm. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Chiara Lagoz ~


Születési helye, ideje:
~ 1995. Márc. 4., Los Santos Medical Center ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Rendészeti egyetem, San Fierro. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Szeretném elősegíteni a telep teljesítményét, valamint szeretnék új barátokat, ismerősöket szerezni, csapatban dolgozni. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Chiara Lagoz-nak hívnak, 1995. Március 4.-én születtem Los Santos-i kórházban. Los Santos-i alapiskolába jártam 9 éven keresztül, ahova nem nagyon tudtam beilleszkedni, amint ott végeztem Las Venturas-ban folytattam tanulmányaimat Személy- és vagyonvédelem szakon, ahol különböző kurzusokat is elvégeztem, mint például a testőri kurzust, és egyéb önvédelmi kurzusokat, 4 éves szakról volt szó. Tanulmányaimat folytattam a San Fierro-i Rendészeti egyetemen, ahol már kicsit jobban be tudtam illeszkedni, itt bentlakásos voltam. Nagyon szerettem az egyetemet, viszont kicsit nehéz volt. Itt végeztem a tanulmányokkal, tovább folytattam az életet a Los Santos-i Rendőrségnél, ahol régebben nagyon sokat szolgáltam. Még a 2017 - 2018-as években eljutottam az Ezredes rendfokozatig, ott viszont visszavonultam, mert egy másik városban jobb ajánlatot kaptam, ezért ott folytattam a szolgálatot. Ott szolgáltam egészen 2020 elejéig. 2020 elején átjöttem a San Fierro-i Nemzeti Adó-és Vámhivatalhoz, ahol kb. 1 évet szolgáltam, viszont otthagytam a lehetőséget. Azóta csak rész munkaidőben dolgozok. Szüleimet még 19 évesen vesztettem el. Édesanyám 18 éves koromban vesztette életét egy autóbalesetben, édesapám pedig 19 éves koromban halt meg egy súlyos betegségben. Édesapám régebben dolgozott a Fix & Drive-nál, viszont visszavonult az egészségi állapota miatt. Édesanyám pedig az Országos Mentőszolgálat csapatában szolgált. Kiskorom óta nagy rajongója vagyok az autóknak, főleg a Német gyártmányoknak. Édesapámnak szoktam néha segíteni az autónk szerelésében, onnan rám ragadtak az autók. Mai napig is egy Camaro ZL1 az álmom. ~

Aláírás:
Chiara Lagoz​
 
  • Tetszik
Reactions: Lagoz_Dean

b4lint

Újonc
2021. 05. 28.
21
1
V4 karakter
David R Morgan

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.