Chevrolet Chevelle SS 1967 > Chevrolet SS 6-speed (2015)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

NikolasRiggan

Barangoló
2019. 07. 02.
98
488
V4 karakter
Nikolas MCcarthy
Sziasztok! Nézegettem a járműveket és megakadt a szemem a bent lévő Chevrolet Chevelle ss 67 és azon agyaltam, hogy alig használja valaki nem is nagyon lehet látni városban. Gondoltam ki lehetne Cserelni Modjat Sokal Luxusab lene mind mostani az uj
 
  • Dühítő
Reactions: pumba

Eric

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
326
993
24
Beacon Hill🌄
V4 karakter
Eric Zawadzki
Ez aztán a luxus.
Attól függetlenül, hogy a játékosok többsége nem annyira preferálja a régi izomautókat, nem azt jelenti hogy ki kell szedni őket. Eleve alig van pár izomautó modell a szerveren. Bőven van helyük.
 

Teaspoon

Pötyögtető
Támogató
2021. 03. 30.
408
1 095
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
Szerintem is le hetetne végre cserélni, az autó ami belinkeltél sokkal jobban illene a szerver hangulatához, modern Chevrolet meg amúgy sincsen még. Támogatom!
 

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 052
5 765
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png
Kedves témaindító,
↳A szerver és a fórum verziója is hivatalosan átállt a V4-es verzióra. 🥳

↳Ez azt jelenti, hogy mind a játékszerver, mind a fórum nagy változásokon ment át. Teljesen új arculatot kapott, és erre az új arculatra szeretnénk mihamarabb átállni.

↳Mivel a szerver lényegében egy teljesen újraírt modot kapott, teljesen új ötletekkel és megvalósításokkal ezért a mostani témákat lezárjuk.


↳Amennyiben olyan ötleted volt ami még az új verzió ellenére is aktuális lehet kérlek, hogy nyisd újra a V4-re szabva, sajnos nincs kapacitás most minden témát egyesével szétválogatni hiszen több száz van belőle, de garantálom, hogy a jövőben ezekre az ötletekre sokkal több figyelmet fogunk fordítani 😊


Sok sikert kívánunk az ötletek készítéséhez! 🤩

Megértésed köszönjük,
SeeGame Vezetőség
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.