Chevrolet Camaro Zl1 ráncfelvarrás

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Radi07

Újonc
2019. 08. 04.
65
188
V4 karakter
Kevin Hernandez
V2 karakter
Kádár Kevin
Sziasztok,
A jelenlegi ZL1-re felférne egy frissités szerintem,pár embertől hallottam hogy kicsit unalmas külsöleg,nincs nagy újdonság nagyon külső téren azon kivül hogy vezetésre 10/10. Viszonylag már elég régóta is bentvan a szerón, én szívesen megnézném az eggyel újabb generációt, szerintem megdobná az autót egy facelift.

EDIT: Találtam egy szebb modot:
Ilyesmire gondoltam,ez csak csupán egy példa volt egy alap mod a kidolgozásra,vagy biztos van még a neten kidolgozott,ezt találtam.
Ha meg valaki szerint azért ne legyen lecserélve mert ez egy kidolgozott mod,az nem érv szerintem mivel az új is simán felülmúlhatja,elérheti ugyanazt a szintet kidolgozottság terén a fejlesztőknek köszönhetően.
 
Utoljára szerkesztve:

atex

flawless
2020. 01. 05.
316
545
Szia!A mod ami most bent van eléggé ikonikus,szerintem mind tudjuk honnan,saját véleményem nem kell egyet érteni nekem a mostani model jobban tetszik mint az újabbi.V4-re gondolom/biztos vagyok sok kocsi mod változni fog,és nem kizárt,hogy ez is megtörténhet,bár ha bekerülne ez és egy olyan szinten kidolgoznák mint pl. az M8,m4-et akkor szívesen megnézném.Ugy vélem ez saját véleményem,egyben legtöbb dologgal ugy vagyok,hogy inkább a többségnek legyen jó.Kiváncsi vagyok mások válaszára/véleményére.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: flakon és marci213

WILLY

Zöldfülű
2021. 04. 07.
214
35
19
Szeged
V4 karakter
Fred Martin
LV karakter
George D Oakwood
V2 karakter
Kian Terrell
Szia! Szerintem a mostani zl1 mod is szerintem elégé jó! De abban igazat adok, hogy ráférne egy ráncfelvarrás!
 

Radi07

Újonc
2019. 08. 04.
65
188
V4 karakter
Kevin Hernandez
V2 karakter
Kádár Kevin
Nem értem miért kell ragaszkodni a régi dolgokhoz,én úgy vagyok vele hogy kell a változás. Irl sem hiába jönnek faceliftek, ha így gondolkoznánk akkor semmi változás sem lett volna az elmúlt 10 évben. Ha meg az ikonikusságról beszélünk a Transformersben szereplő Ürdongó miatt,a Transformers legújabb részében már a ráncfelvarrott verzió van benne,szóval ennyi erővel az újabb is ikonikus.
Ha meg ki lenne dolgozva rendesen,mert amit küldtem linket az csak egy kiindulási alap volt akkor nem értem mi a gond.
 

deadsmiley333

Újonc
Támogató
2019. 04. 28.
54
46
23
Bayside
V4 karakter
Frank L Alexandros
LV karakter
Jeremiah Champlin
V2 karakter
❌
Támogatom, de arra kitérnék hogy a 6.gen Camaro nem "ráncfelvarrás" hanem egy full másik kocsi kb. az 5.genhez képest. Véleményem szerint jobb lenne ha a kocsikra a generáció váltások bodykit formájában lennének jelen, mert akkor 1 kocsiból máris létezne több változat és kicsit megdobná a szerverképet. Csak kérve kérem, hogy ha modcsere lenne, a handlinghez ne nyúljanak mert tökéletes. :alien:
 

ReWeR

𝓛𝓲𝓯𝓮 𝓲𝓼 𝓪 𝓹𝓸𝓼𝓼𝓲𝓫𝓲𝓵𝓲𝓽𝔂
Támogató
2020. 10. 23.
223
665
Tamási
V4 karakter
Toma_Boskovksi
LV karakter
Harry_Robertson
Ha meg az ikonikusságról beszélünk a Transformersben szereplő Ürdongó miatt,a Transformers legújabb részében már a ráncfelvarrott verzió van benne,szóval ennyi erővel az újabb is ikonikus.
Engem személy szerint ez a legkevésbé sem érdekel, meg mást se szerintem (a transzformersz része), szerintem tökéletes a mostani camaro MINDEN szempontból, számomra elképzelhetetlen, hogy pont ezt tartaná a többség olyan autónak, amin bármit is módosítani kéne.
Nem tartom jónak a javaslatot.
 

Radi07

Újonc
2019. 08. 04.
65
188
V4 karakter
Kevin Hernandez
V2 karakter
Kádár Kevin
számomra elképzelhetetlen, hogy pont ezt tartaná a többség olyan autónak, amin bármit is módosítani kéne.
Nem tartom jónak a javaslatot.
Pedig attól még hogy te nem,de vannak egy páran akik támogatják/szívesen megneznéznének egy kidolgozott újítást a kocsin a handlingot kivéve szóval ez az állításod nem feltétlen igaz.
 

Swathed

Aktív fórumozó
2019. 10. 30.
271
625
V4 karakter
ivo.popa
Engem személy szerint ez a legkevésbé sem érdekel, meg mást se szerintem (a transzformersz része)
Engem sem éppen.
Pedig attól még hogy te nem,de vannak egy páran akik támogatják/szívesen megneznéznének egy kidolgozott újítást a kocsin
Lehet, hogy megnéznének. SŐT én is megnéznék de egyáltalán nem a Camaro-n. Van olyan autó amely sokkal jobban megérdemel egy ráncfelvarrást.
kocsin a handlingot kivéve
Más mod más handling, nem egyszerű ugyan ilyenre bekonfigurálni. Szinte lehetetlen.
 
  • Tetszik
Reactions: ReWeR és viktorx d

Radi07

Újonc
2019. 08. 04.
65
188
V4 karakter
Kevin Hernandez
V2 karakter
Kádár Kevin
Más mod más handling, nem egyszerű ugyan ilyenre bekonfigurálni. Szinte lehetetlen.
Ha minden igaz le lehet cserélni csupán külsőleg, Ferrari 488-asnál sem változott a handling amikor Ferrari Scuderia helyére jött. Audi R8-asnál is ugyanez a helyzet.
Lehet, hogy megnéznének. SŐT én is megnéznék de egyáltalán nem a Camaro-n. Van olyan autó amely sokkal jobban megérdemel egy ráncfelvarrást.
Ha ezt úgy értetted hogy más kocsimodra legyen cserélve akkor annak semmi értelme hogy 2 Camaro legyen bent mivel annyi szabad kocsi nincs modolásra hogy mindenre jusson szerintem. Olyan kocsi amire kéne még ráncfelvarrás az gondolom távol áll a zl1-től,így inkább abban a stílusban kapjon újítást amilyen a jelenlegi modja -->Zl1-re is ráfér, ezért vannak a fejlesztők hogy foglalkozzanak mindennel, lassan 5 éve van bent a szerveren.
 
Utoljára szerkesztve:

ReWeR

𝓛𝓲𝓯𝓮 𝓲𝓼 𝓪 𝓹𝓸𝓼𝓼𝓲𝓫𝓲𝓵𝓲𝓽𝔂
Támogató
2020. 10. 23.
223
665
Tamási
V4 karakter
Toma_Boskovksi
LV karakter
Harry_Robertson

Radi07

Újonc
2019. 08. 04.
65
188
V4 karakter
Kevin Hernandez
V2 karakter
Kádár Kevin
Az lehet, de a válaszok alapján ez a javaslat nem rendelkezik túl sok támogatóval.
Like-okat smile-kat összeszámolva az összes támogatom nem támogatom hozzászólással eddig 18 embernek tetszik,13 ember pedig maradna a réginél szóval attól még hogy valaki nem írja le a véleményét csak páran nem jelenti azt hogy nem támogatják.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.