Chevrolet Bel Air Sport Coupe 1957

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kerger

Újonc
2019. 01. 11.
55
21
22
Kecskemét
V4 karakter
Michael R. Cannon
LV karakter
Michael R. Cannon
V2 karakter
Michael R. Cannon
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Michael R. Cannon >

Ötleted:
< Arra gondoltam hogy a Chevrolet Bel Air Sport Coupe árát a boltban kicsit fentebb lehetne tenni. Bővebben: A Chevy Bel Air-t 1950-től 1981-ig gyártották, tehát eleve már "újonnan" vásárolni nem is lehet. Illetőleg magát a második generációs típusokat 1955-ben kezdték el szabadalmaztatni és gyártani 1957-ig. Ebből adódik hogy az autó maga (Legalább is a szerveren lévő) 63 éve kint lévő autó. Nem gondolom reálisnak az ezért az autóért elkért 15.000.000 SeeFt-ot illetőleg a 9.000 PP-t. Hiszen a 9.000 PP eleve a szerveren lévő értékesíthető ára jelenleg 100.000.000 SeeFt ami így is üti a 15.000.000 SeeFt-ot és még jobban elveszti a realitását a gépjármű illetőleg annak ára. Hiszen ki venné eleve meg "100.000.000 SeeFt"-ba (9.000 PP) hiszen megveheti olcsóbban is. Viszont magával az árral még nem is lenne baj ha az autó "limites" lenne de hiszen nem az. Én úgy gondolom hogy ez üti be az autó RP hűségének a koporsójába az utolsó szöget. >

Megjegyzés:
< Ebből az autóból relatíve nagyon kevés autó van így nem okozna nagy vagyon változást. >
 
  • Vicces
Reactions: Mézön

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Így sincs sok belőle a szerveren , ha jobban keresnék vagy nagyon sok lenne belőle akkor érthető , hogy legyen limites , és ahhoz alakulna az ára is. A járművek bolti ára pedig nem a PP értékéhez van igazítva. A másik , hogy meglepődnék ha emelnének az árán csak azért , hogy te több pénzért el tudd adni , szerintem nem az a megoldás ha nem tudok eladni egy járművet akkor ötletbe megírom , hogy érjen többet és akkor talán tudok nyerni rajta. Értelmetlen ötlet , NEM TÁMOGATOM!
 
  • Tetszik
Reactions: SADBOY69 és CarlV2

Kerger

Újonc
2019. 01. 11.
55
21
22
Kecskemét
V4 karakter
Michael R. Cannon
LV karakter
Michael R. Cannon
V2 karakter
Michael R. Cannon
A jármű ára nekem ilyen szempont-ból lényegtelen. Bár tény hogy én amúgysem adom olcsón. Ha nekem nem is lenne ilyen járművem az ára akkor is inreális, és nem tükrözi a szellemi illetőleg a fizikai értékét. Akárhogy is nézem, ez az autó egy antik darab így irrelevans-nak tartom hogy ilyen keveset ér. Nem a pénzgyarapítás, illetőleg az anyagi sokszorozás a célom, itt szeretném leszögezni az autót eleve én 100.000.000 SeeFt-ban vásároltam.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: CarlV2 és Buba

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Most tényleg legyen azért limites vagy drágább , hogy tudjál rajta keresni?
Ne viccelj már , hát persze , hogy nem kell senkinek sem annyiért nekem sem kellene.
Lassú is , nincs is kidolgozva , inkább egy új modell kellene a helyére.
 
  • Vicces
  • Imádom
Reactions: Kerger és Malloy

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
amióta megírtad a posztot kétszer annyi elment, és már 2020 decembert írunk, mit szólsz hozzá ?
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.