Cheslav Derzhavin

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

lounz.

‎‎‎‎‎‎‎‎ㅤthis time is the last.
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 434
4 315
V4 karakter
Mesias Varela
Untitled-3.png

Személyes információk
Általános adatok
A.1 Vezetéknév: Derzhavin​
A.2 Középső név: --​
A.3 Keresztnév: Cheslav​
A.4 Születés ideje: 08/10/1991​
A.5 Születés helye: Kharkiv, Russia​
A.6 Nem:Férfi / Nő​

Elérhetőségek:
A.7 Tartózkodási hely: Las Venturas Hurton Avenue 13​
A.8 Telefonszám: 38761137750​
A.9 E-mail cím: c.derzhavin@seemail.com

Munkatapasztalat
Előző munkaviszonyok
Cég/Ügynökség neve: First Northern Bank of Wyoming​
Pozíció: Személy/Vagyon őr​
Feladatai: Banki vagyom védelme/széfek védelme.​
Alkalmazás ideje: 02/14/2014 — 07/28/2017​
Kilépés indoka: Las Venturasba való költözés​

Cég/Ügynökség neve: Las Venturas Bus Department​
Pozíció: Bus Driver​
Feladatai: Személyek felvétele a busszal illetve elszállítása.​
Alkalmazás ideje: 05/23/2018 — 02/15/2019​
Kilépés indoka: Válasz​

Jelölje be a magára illő állításokat.
[X] Bármely eddigi állásból való elbocsátás, vagy felmondás elbocsátás elkerülése végett.​
[—] Fegyelem hiánya, nem kielégítő munkateljesítmény, többszöri hiányzás, átlagon aluli folyamatvégzés.​
[—] Számos rövidtávú, belépőszintű állások különböző területeken, ágakon.​
[—] Előző munkahely elhagyása egy jobban fizető érdekében.​

Végzettség
Jelölje be a magára illő állítást.
[—] Rendelkezem egy U.S. High School diplomával.​
[—] Rendelkezem egy GED teszttel, amelyben megfelelő pontszámokat értem el.​
[X] Rendelkezem egy egyetemi diplomával, amelyet egy hivatalos egyetem állított ki.​

Egyetemi szaktárgy típusa:
[X] Bűnügyi igazságszolgáltatás​
[—] Ökonómia​
[—] Általános/Nem eldöntött​
[—] Mérnök/Számítástechnika​
[X] Kommunikáció​
[—] Pszichológia/Szociológia​
[—] Bölcsészettudomány​
[—] Természettudomány​
[—] Egészségügy/Orvostudomány​

Az oktatási intézmény adatai:
Az intézmény neve: San Fierro University​
A látogatás intervalluma: 03/30/2009 — /07/16/2012​

Kérdések
B.1 Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[X] Igen​
[—] Nem​

B.2 Volt valaha bevonva vezetői engedélye?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.2.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.3 Volt valaha akadémiai próbaidőn, felfüggesztésen, esetleg kiutasítva bármilyen oktatásügyi intézetből?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.3.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.4 Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.4.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.5 Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget, rendellenességet?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.5.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.6 Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[—] Igen​
[X] Nem​

B.7 Jelölje be a magára illő állítást.
[—] U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​
[X] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​
[—] Semelyik a fentiek közül.​

B.8 Kérjük válassza ki azt az opciót (bőrszínt), mely magához viszonyítva a valóságot tükrözi.
[--] Kaukázusi​
[X] Közel-keleti​
[—] Hispán vagy Latin​
[—] Afro-Amerikai​
[—] Ázsiai​
[—] Amerindián​

Kiegészítő kérdések
C.1 Honnan értesült a jelentkezés lehetőségéről?
Mivel már sok ideje kiléptem a Bus Department-ből,így a Las Venturas Newspaper-t kaptam kezembe ahol erre találtam, ezek után interneten keresztül kerestem rá több információra!​

C.2 Rendelkezik jogi bizonyítékokkal, mellyel legálisan folytathat munkaviszonyt az Amerikai Egyesült Államokban?
Természetesen rendelkezem jogi bizonyítékkal,mely szerint legálisan folytathatok munkaviszonyt az Amerikai Egyesült Államoban!​

C.3 Amennyiben szolgált az amerikai hadseregben, kérjük fejtse ki, hogy mikor és melyik ágon tevékenykedett.
Nem volt eddig lehetőségem Amerikai hadseregben szolgálni.​

C.4 Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket az angol nyelven kívül, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni.
Orosz,Német.​

C.5 Az előző 1 évben állítottak ki magának büntetést a gépjárművének vezetése alatt tett cselekedetei miatt?
(Ide tartoznak, azonban nem a következőkre korlátozódnak: gyorshajtás, közúti veszélyeztetés, tilos jelzéseken való áthaladás, stb.)
Egyetlen egyszer közúti veszélyeztetés miatt,mikor a sebesség limitet átléptem 20 mp/h-val.​

C.6 Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
Nem rendelkezem egy tetoválásokkal sem!​

C.7 Fogyasztott valaha marihuánát? Amennyiben a válasza igen, mikor fogyasztott utoljára?
Nem fogyasztottam marihuánát!​

C.8 Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket? Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára? (THC, LSD, PCP, GHB, kokain, amfetamin, metamfetamin, szteroid, ecstasy, hasis, ópium, morfium, stb.)
Nem fogyasztottam semelyik kábítószert se.​

Tanúsítvány

A jelentkezésem elküldésével igazolom, hogy a kérvényben megadott válaszok mind a saját magam szellemi terméke, illetve teljesek, igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatomban áll és elfogadom, hogy bármilyen hamis, megtévesztő illetve elégtelen válasz vagy állítás elegendő indoknak bizonyulnak a jelentkezési ciklusból való kizárásra. Elfogadom, hogy a Recruit Training Academy program bármikor megszakítható előre meghatározott indok nélkül is. Vállalom a képzés nem teljesítése esetén a képzési díj megtérítését. Továbbá, nem ellenkezem, ha a későbbiek folyamán ujjlenyomatot, vagy DNS mintát vesz tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department vezetősége.​

OOC Információk
D.1 Életkorod: 15​
D.2 Neved/beceneved: Kolompár Martin.​
D.3 Mesélj magadról pár mondatban: Kolompár Martin-nak hívnak,jelenleg Angliában élek,15 éves vagyok! Az iskolámban a 9-ik osztályban helyezkedek el, ,informatikai szakra szeretnék tovább menni,következő évben lehet felkészülne ezekre! A kedvenc hobbiaim közé sorolnám a focizást,a tenniszezést,illetve a kirándulásokat. Ezektől eltekintve,szeretek másokon segíteni,ezért is jelentkeztem TeamSpeak Moderátornak,ahova fel is vettek. Napi szinten szoktam a gép előtt tevékenykedni mely 5-6 óra hosszáig is eltart átlagban,hétvégén 8 óra átlag.​

D.4 Mióta szerepjátékozol?: Pályafutásomat 2016-ban kezdtem a SeeMTA V3 Szerverén, de viszont most kezdtem el újévkor keményebben tevékenykedni a RolePlay-el a Las Venturas szerverén.​
D.4.1 Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén?: December 17-én regsiztáltam le a szerverre,így napi szinten játszok a szerveren abból 2-es szintemtől 19-es szintemig az LVMS-ben tevékenykedtem,azután ,s épeítem a közösségem felfele magam körül!​

D.5 Milyen karaktert alkotnál az LVMPD tagjaként?(karakterjellemzés és történet): Én egy Orosz származású Officer-t alkotnék,aki , nagyon türelmes,de viszont egy megfelelő mennyiségű szigorral rendelkező személy is lenne. Gyorsan tanuló karakter lenne Cheslav,illetve egy megbízható is lenne újabb feladatokra! Mivel törvényekhez hű személy karakter, így mindig megpróbálná kifigyelni a nem megfelelő vezetési tudással rendelkezőeket. Magán kívül kisebb rangú személyeket szívesen segítené az állományban.​

D.6 Miért szeretnél az LVMPD-hez csatlakozni?: Még nem jutott lehetőség arra, hogy én egy rendőri szervhez csatlakozzak az SGS Szerverein,így ezt a frakciót szemeltem ki első rendvédelmi szervnek,illetve már megálltam a helyemet kettő frakcióban is,így úgy gondolom hogy ebben a frakcióban is megtudnám állni a helyemet, ha megkapnám a lehetőséget arra,hogy fel legyek véve.​
D.7 Voltál már valaha Amerikán alapuló rendvédelmi szervezet része?: Sajnos még erre nem volt lehetőségem arra hogy Amerikán alapuló rendvédelmi szervezetnek részese lehessek,de igyekszem ezt a vágyamat elérni illetve teljesíteni is!​

D.8 Csatolj egy UCP-n készített képet a névváltásaidról (link):​
D.9 Csatolj egy UCP-n készített képet az adminjaileidről és banjaidról (link):​
 
Utoljára szerkesztve:

GaryB

Barangoló
2019. 01. 10.
137
163
LV karakter
Earl Walker
Untitled-3.png


Mr Derzhavin,​

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Recruit Training Academy megkapta a levelét. Jelentkezését az elkövetkező 72 órában felülvizsgálja egy
Employment Supervisor, amely döntéséről itt értesítjük.
Köszönjük a türelmét.

ed4160efca20b1cc2e8686204da37fa1.png

Police Officer III David Roberts
Employment Officer, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
  • Imádom
Reactions: lounz.

Dani

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 09.
343
253
24
V4 karakter
Valente Orso
LV karakter
Steven Zachery 🙏😥
Untitled-3.png


Mr Derzhavin,​

Értesítjük Önt, hogy a jelentkezését felülvizsgálta egy, a Recruit Training Academy által megbízott Employment Supervisor. A jelentkezését alapos vizsgálatnak vetettük alá, melynek értelmében történt a kiértékelés.
Ennek eredményeként a jelentkezését és a múltját elégtelennek tekintjük, kérelme el lett utasítva.
A döntést meghatározó indok(ok) az alábbi listában látható(k):
  1. (( Hiányos karakter jellemzés. ))
Újra jelentkezhet a következő felvételi ciklusban. Bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén kérelmét továbbítsa a
Professional Standards Division Command felé.

ca78b9b29537c84a165946e8f541e3f8.png

Lieutenant James Nelson
Employment Supervisor, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
  • Szomorú
Reactions: lounz.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.