Cheng Kuoma jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Kökény Szabolcsnak hívnak, 15 éves vagyok. Szerbiában élek, Szabadkán. Most felyeztem a 8. osztályt és Számitógép elektroteknikusnak megyek tovább középiskolába. Nagyon pozitív ember vagyok az életben.

Mióta játszol a szerveren?

Regisztrációm ideje
2017-06-19

Eddigi elért dolgok:

-Rengetek RP tapasztalat
-Többszöri IDG adminsegéd
-Rengeteg frakció tagja voltam
-Rengeteg barát

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Mert mint emlitettem többször voltam már IDG adminsegéd és jó érzés volt segíteni azokon a játokosokon akik még nem tudnak mindent a szerverről és hogy mi hogyan megy. Illetve hogy kipróbáljam ezt az oldalát is a játéknak ( nem kis időre szeretnék SGH lenni)

Miért téged válasszunk?

Mert úgy érzem elég érett vagyok a feladathoz és a jailjeimet is ha jobban megnézitek akkor kb olyan 15 jail van ami nem téves vagy 9999999perces.(szerintem a 15 jail nem olyan vészes)

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

A szerveren eltöltött időm 90%-át evvel a feladattal szeretném tölteni.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Napi 7-8 órát tudnék fentlenni hétköznap és hétvégén eggyaránt

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Meg próbálom neki szépen elmagyarázni azt , hogy nincs jogom fix-elni és még bizonyiték is kellene. Adminisztrátort kérjen meg erre bizonyitékkal. Ha továbra sem hadja abba egy adminisztrátor segitségét kérem hogy kickelje ki az adott játékost.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Kettő darab helyen lehet szereltetni az SCCS-ben (Los Santos) és Fix&Drive (San Fiero)

Van a gyorssáv ami mind a kettő szerelőtelepen 500.000Forint és van a sima sáv ami az autó tipusától és a törötségtől számit hogy menyibe is fog kerülni a szerltetés.

Beenged a szerelő akkor egyértelmüen bemész majd a szerelő felfogja tenni azt a kérdést, hogy telyes szerelést-e szeretne kérni. Ha teljes szerelést akkor teljes szerelés lesz ha pedig egy egy elemet szeretnél megjavitattni akkor csak azok az elemek lesznek megjavitva amit kértél. Ha kiválasztod hogy teljes szerelés-e akkor megmondja az árát és ki kell fizetned ((pay IDNév összeg )) majd adni fog egy áfás számlát és elkezdi megszerelni a kocsit és amikor megszerelte azt amit kértél akkor ki fog engedni és ki kell menned.


Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?


Városháza

2 Fő épületből ál.


Ez itt a városháza épülete


A bal oldali épületben munkát tudsz felvenni ((Jobb klikk az NPC-re)) és ha meguntad a munkát vagy akár másik munkát szeretél akkor a felmond parancsal tudsz felmondani


Jobb oldali épületnél tudod kiváltani az okmányokat. ((Jobb klikk az NPC-re )) Kiválasztod hogy neked személyigazolvány , ADR vizsga bizonyitvány, horgászengedély kell.



Autósiskola

Itt az autósiskola ahol a jogositványt tudjáványt tudjátok lerakni.

Ez az épület ahova be kell mennetek



Ennél az NPC-nél tudjátok lerakni a jogositnányt

Rákattintatok az NPC-re. Kidob egy kis pamelt ott ki tudjátok választani hogy vizsgázni szeretnétek vagy nem. Ha vizsgázni szeretnél akkor eggyértelműen rákattintasz a Vizsgázásra ha pedig nem akkor a Menű bezárásra
Ezt után fel fog dobni egy panelt ahol KRESZ kérdések fognak fogadni. Miután sikeresen leraktad az elméleti részt az után jön a gyakorlati rész. Ki kell menned az épületből és ott lesz egy CP ahova be kell menned és egy autóban leszel egy oktató mellet akinek az utasitásait csak követned kell és a térképen lővő jelzést, hogy merre menj.


Kórház

Ez az épület a kórház. Bármi balyod esik esetleg eltört a kezedlábad ide kell, hogy gyere. Általában az épületben találsz egy OMSZ-est aki ellátja a sérüléseidet.



Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Megpróbálom az RP-t a lehető legrövidebbre venni persze ugy hogy beleférjen az RP kereteibe és utánn segitek a játékosnak.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Kimásolom a log-ot és Szólok egy adminnak ha pedig nincs fent az esetben vagy PK-ra teszem vagy pedig később ha lesz fent admin és neki szólok hogy tegye be ajailbe.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

igen voltm már amire nem vagyok büszked de ha jobban megnézite kb 15 olyan van ami nem téves vagy nem 999999perces KÉP:https://imgur.com/a/o2jAtLd

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem nem voltam KÉP:https://imgur.com/a/Qb0XTC5
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: Pami és Soyer

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
23
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
Formázás nem valami bejövős+nagyon sok "hejesirassi" hiba van benne,ezeket javítsd.
 

Bobi.

Újonc
2019. 06. 23.
18
11
V4 karakter
Bobby Trevino
LV karakter
-
V2 karakter
.
Rengeteg a jailed, több helyesírási hiba van benne mint értelmes mondat. Plussz a formázás se a legszebb. Nem támogatom.
 

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
15 jailem van. A többi 999999perces vagy téves meg ilyenek ugyhogy az nem sok (van olyan sgh akinek több van) a formázásra meg anyit mondanék hogy ilyen a minta én pedig minta szerint töltöm ki.
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Zártam, jailedet kapod a hazugságért (kor).
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.