Chayton Kannemeyer jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ceka

Barangoló
Támogató
2021. 12. 31.
147
178
Budapest
V4 karakter
Cameron Klicsko
LV karakter
Rupert Sheen
I. Személyes adatai

Teljes neve:
Chayton Kannemeyer
Születési hely, dátum:
Montgomery General Hospital, 1994.04.20.
Lakcím:
Sugar st. 43, Fort Carson, Las Venturas
Telefonszám:
38/76-115-4243
E-mail cím:
ceka@seemail.com

II. Végzettség és tapasztalat, vezetői engedély

Legmagasabb iskolai végzettség:

Főiskola
A jogosítvány száma:
673888MV
A vezetői engedély érvényességi ideje:
2024.06.01

III. Büntetett előélet

Korábban elítélték-e, volt/van folyamatban lévő eljárása:
NEM
Korábban fogyasztott-e bármiféle illegális kábítószert:
NEM
Igen válasz esetén mikor élt legutóbb bármiféle illegális szerrel?
-



OOC információk

Neved:
Martin a keresztnevem.
Életkorod:
Huszonharmadik életévemet töltöttem múlthónapban.
AccountID:
23385
Játszott perc:
~60.000 játszott percem van.
Voltál már frakcióban? Ha igen, hol és mennyi időt töltöttél el ott?
SeeMTA Las Venturas szerverén még nem voltam frakcióban.
Korábbi frakcióidból (ha volt) miért távoztál?
-
Miért pont hozzánk jelentkezel?
Mindenképpen ki szeretném próbálni magamat, parkolásfelügyelőként. Szeretnék egy csapatnak a tagja lenni, továbbá ezt a frakciót olyannak tartom, amit egyedül is tudnék úgy végezni, hogy nem unom szét magamat.
Milyen céljaid/ terveid vannak a frakcióban?
Zökkenőmentesen tenni a dolgomat, mindezt úgy hogy a lehető legtöbb / legnagyobb eredmény(eke)t érem el.
A jelentkezők közül miért pont téged válasszunk?
Azzal kezdeném, hogy hosszabb távra terveznék a frakcióval kapcsolatban. Terhelhetőnek tartom magam, ebből kifolyólag rendesen ki venném a részemet frakciótagként. Amire rászánom magam, azt igyekszem is véghez vinni.
Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
Tulajdonképpen a szerveren töltött időmnek majdhogynem a száz százalékát. Hétköznapi szinten ez olyan 2-3-4 órát jelent, hétvégén jó eséllyel ettől többet akár.
Mutasd be 5 pozitív és 5 negatív tulajdonságodat!
barátságos, elszánt, türelmes, terhelhető, magabiztos.
őszinte, közvetlen, aggódó, teljesítményemet gyakran alulértékelem, és egy pöppet munkamániásnak tartom magam.

Mutatkozz be nekünk legalább 10 mondatban!
Heló-heló, mint azt már korábban említettem Martinnak hívnak, virtuális világban pedig a Céká név ragadt rám. Budapest egyik kerületében élek már egy ideje, itt találtam munkát is nagyjából kettő éve. Iskolát a környező városokban jártam ki, mint az általánost és a középiskolát is. Karosszérialakatosként végeztem, de szerkezetlakatosként dolgozok a mindennapokban. A cég ahol dolgozom, acélcsarnokok legyártásával, felépítésével foglalkozik, melynek előnye, hogy munka az van bőven, ráadásul a szomszédos országokban is szoktunk munkát végezni, szóval emellett "világot is" látok. Rákanyarodva az MTA-ra, egy évtizede űzhetem már magát az RP-t, MTA-t pontosan nem tudom mióta, de már megfordultam néhány helyen. SeeMTA-ra azonban 2021 decemberében tértem át, Las Venturas szerverére pedig 2022 októberében regisztráltam be, azóta kisebb - nagyobb kihagyásokkal játszogatok. Mostanra már mikor a kockulás szóba jön a SeeMTA-n kívül nagyon más meg sem fordul a fejemben. Emellett van még néhány hobbim, sportolni azt szeretek, ahogyan bulizni és kirándulgatni is, amiről valójában szól az élet. Egyik főbb hobbimról nemrégiben mondtam le, a deszkázásról - ugyanis be kellett látnom, hogy mostanra már nem nekem való. Köszönöm szépen, hogy figyelmet fordítottál a jelentkezési lapra, és elolvastad.
Korábbi kitiltásokról/ adminjailekről csatolj képet!:
Korábbi névváltásokról csatolj képet!:
 
  • Tetszik
Reactions: bari.

doms

Fórum Császár
2019. 07. 19.
1 689
2 744
LV karakter
tomo vomo
badge-packer11.png
Tisztelt Jelentkező!!
Örömmel tájékoztatjuk, hogy jelentkezését elfogadtuk. Nagyon örülünk, hogy csatlakozik hozzánk, és bizalmat szavazott számunkra. Várjuk izgalommal, hogy együtt dolgozhassunk!

Megjegyzés: Jelölj be engem ismerősnek. DC-n: doms_29 és írj rám az IC neveddel. A meghallgatásod DC-n lesz 05.09. (csütörtök) 19:00-kor. Lesz egy pár kérdésünk még.

Üdvözlettel,
Kip Hart
General Manager
 
  • Tetszik
Reactions: ceka
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.