Chaten Mack jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Milan101010

Újonc
2020. 10. 16.
15
1
V4 karakter
Chaten Mack
LV karakter
Chaten Mack
V2 karakter
Doug Thompson
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>Milánnak<
~ Hány éves vagy? ~
>14<
~ Account ID-d? ~
>214352<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>35 430 perc<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Délután-Este<
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>több mint 4 órát<
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
> <
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>Nem voltam frakcióba.<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Igen rendelkezem.<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>Halász Milánnak hívnak Zalaegerszegen élek. Jelenleg még tanulok most kezdem el a középiskolai tanulmányaimat. A jövőben programtervező informatikus szeretnék lenni ami nagy álmom is. A hobbim a horgászat a focizás és a szimulátor versenyzés. <


🔧IC részleg🔧


~ Jelentkező neve? ~
>Chaten Mack<
~ Jelentkező születési helye, ideje? ~
>1989.03.30 Los Santos<
~ Korábbi munkahelye(i)? ~
>Magán taxistársaság.<
~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~
>Szerintem én nagyon könnyen tanulok illetve nagyon jó a kommunikációs készségem amit itt tudnék is kamatoztatni. Szerintem nagyon könnyen dolgozok csapatban egy közösségi illetve kifele forduló személyiség vagyok. <
~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~
>Igen elfogadom és rendelkezem ezzel.<
~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~
>Chaten Mack 1989.03.30-án látta meg a napvilágot Los Santosban. Itt végezte el tanulmányait ami mindössze csak egy érettségi volt. Gyermekkorát szerette az apja mellett tölteni aki akkor autó szerelő volt egy kis műhelyben a ház garázsában. Rengeteg autót látott és ebből kifolyólag van ez a nagy autó mániája. Sajnos eléggé rossz anyagi körülmények közt nevelkedett szóval nem mindent engedhettek meg maguknak néha még az alapvető dolgokat sem. Első munka helye apjánál volt de sajnos ő elhunyt amikor Mack csak 22 éves volt. Ez neki óriási fájdalom volt. Utána abba is hagyta a műhelyt. Mivel valamiből neki is meg kellett élni ezért elment gyári munkásnak de nagyon nem tetszett neki szóval 2 év után otthagyta. Ezután arra az elhatározásra jutott hogy indít egy magán vállalkozást és taxis lesz belőle! Ezt imádta csinálni, napjainkig de már bele unt szóval már valami másra vágy de nem tudja mi tévő legyen. <
~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~
>35-40 percet.<


 

lyuhasz

EX OperátorV3
2019. 01. 12.
349
135
Hannover | Pécs
V4 karakter
Enzo F Brasco
TNYXbst.png

Tisztelt jelentkező! A formanyomtatványát a vezetőség MEGFELELŐNEK találta, így esélye nyílik próbaidős szerelőként megkezdeni pályafutását a telepen!
Meghallgatás és betanítási időpontjaink :
- 2024.08.22. (Csütörtök) 16:00
- 2024.08.23. (Péntek) 17:00

Első körben TEAMSPEAK meghallgatásra kerül sor, ezért ajánlott alaposan átolvasni a szabályzatainkat! A szabályzatokért KATTINTS IDE!
Ez mellett a tutorial videókat is érdemes megnézni, sokat segít. A videókért KATTINTS IDE!

((A meghallgatásra TEAMSPEAK3-on kerül sor, a megadott időpontokban!! Várakozni itt : BMS -> Leader váró/TGF))
Abban az esetben, ha egyik időpont sem felel meg, vegye fel a kapcsolatot velem privát üzenetben! Amennyiben a megadott/megbeszélt időponton nem jelenik meg a jelentkező, automatikusan elutasításra kerül a jelentkezési lap. Ez esetben egy hónap múlva egy új jelentkezési lappal van lehetősége újra jelentkezni.

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.