Charlie De Santan -> Tommen | #deemoN

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Marci10

Újonc
2020. 04. 25.
18
10
V2 karakter
Charlie De Santan
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Charlie De Santan

Panaszolt fél admin neve:
Tommen

Panasz pontos megfogalmazása:
Jogtalan PK és DM,Megbeszélés esélyének nem megadása
Sziasztok/ Szép Estét! Történt egy Rp eset 2022.12.04.én ami pontosabban egy Aranybank rablás Rp volt, 4-en ki terveltűk hogy az éjszaka közepén kiraboljuk az aranyatbankot.Az első és legfontosabb az elő Rp amit elvégeztűnk Szépen és hibátlanul.Szóóval megbeszéltűk ,elő RPz-tűnk és elkezdtűk ,felvettűk a fegyvereket és GNIből elkezdtűnk menni BBgyár felé ,utána a Lefoglaltak útirányába.Oda értünk,radióztunk végig ami alap szabály,elkezdte az egyikűnk feltörni a zárat,utána elkötöttünk egy pszt,majd ugyan abba az út irányba mentünk vissza,végig rádióztunk mindenről,és SF-ben a repűlőtér kereszteződésnél a járdán ki szurtunk 1 NAVos kocsit egy játékossal,ezután azon nyomban rádióztunk hogy van egy NAVos kocsi,és épp ésszel és gondolkozással oda mentűnk ,és rádió adására kilöttem a játékost,amit én abszolútnak tartok,hisz ha nem lőjjük ,ki akkor követ minket és erősítést hív,de mi még ezt akkor nem tudtuk,hisz nem tudtam hogy a játékos kocsijában nincs elég üzemanyag hogy tivább menjen,majd ezután gondolom AFK-oljon,és furcsa módon TGF lapot írjon, amit még most sem értek,hogy ha valakinek el fogy az üzemanyag a járművébe ,akkor szerintem nem afkolni kell,és TGF lapot írni,ha esetleg tévedek erről akkor a bocsánatotokat kérem.Arra vissza térve ,hogy oda fele jövet még a NAV-os kocsi nem is volt ott ,szóóval nem is afkolhatott olyan régen,és a mi törésűnk és az oda fele vissza érésűnk maximum 5 percbe telt,de ettől csak kevesebb,és én azt NEM Támogatom hogy a TGF -lapot akkor kezdjűk el írni,vagy befejezni,amikor kifogy az adott járművűnkből az üzemanyag,és Ráadásul egy forgalmas helyen be adni az AFK-ot,ha jól emlékszem de nem pontosan akkor 2-5 perc között volt az AFK,Mi az RPnk-ből nem DM Partyt szerettűnk volna csinálni hanem egy Normális RP-t.Azt hozzá szeretném fűzni hogy az Aranybankrablás sikerrel történt ,és Összesen 4 Rendvédelmis vesztette az életét az adott megölt játékossal együtt.Úgyhogy még nem is mondom azt hogy százszámra öltük a rendvédelmiseket ,csak a kötelességünket végeztűk el a aranybankrablás sikeréért.Úgy gondolom mindent el mondtam ls jogtalannak tartom a PK-t és a DM-et!

Bizonyítékok:
a Rádiózásról és az adott halálról történt Rádiózás:

Megjegyzés:
Több bizonyítékot nem tudok nyújtani az adott halálról.Bármilyen felmerűlt kérdésre szívesen vélaszt adok!
 

tommen.

2+2=5
2019. 01. 10.
1 014
3 758
18
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
Szia!

Nem értem milyen megbeszélésre gondolsz, minden játékosnak a panasz alatt van joga kifejteni az ellenérveit, ez neked is bőven megadatott.

nincs elég üzemanyag hogy tivább menjen,majd ezután gondolom AFK-oljon,és furcsa módon TGF lapot írjon, amit még most sem értek,hogy ha valakinek el fogy az üzemanyag a járművébe ,akkor szerintem nem afkolni kell,és TGF lapot írni,ha esetleg tévedek erről akkor a bocsánatotokat kérem
Ilyen tekintetben azt csinál amit akar, nem megy szembe a szabályzattal, hogy nem tankolja meg a járművét.

Véleményem szerint nem volt indokolt egy álló rendvédelmist kilőnötök. Ő nem zavart be azzal, hogy ott állt, hisz a rádiózásból is látszik, hogy bőven volt időtök lereagálni és cselekedni.
 

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
21
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
A logokra való tekintettel egyáltalán nem gondolom azt, hogy ebben az esetben egyetlen megoldásnak a rendvédelmis személy megölése volt a kiút.
Hanyag módon lerádióztátok, hogy kiszúrtatok egy navost ami valamilyen oknál fogva zöld utat jelentett számotokra a megölésére.

Ahogyan Tommen is kifejtette, több alternatíva is lett volna arra, hogy megússzátok az egészet.
Ugyanakkor hangsúlyt fektettél arra is, hogy nem DM partyt szerettetek volna, hanem RP-t, amit jelen esetben az általad mellékelt logok kereszteznek, ezek mellett ha mindenképpen ezen az útvonalon szerettetek volna menni akkor mielőtt megölitek a navost, lehetőségetek adódhatott volna másképpen ártalmatlanítani őt, akár fenyegetés, rádióelvétel vagy bármilyen más formában.

Ezek mellett azt is hangsúlyoztad, hogy azért tettétek mert nem szerettetek volna lebukni.
-Miért a város legforgalmasabb útvonalán szállítjátok a lopott pénzszállítót?

Az említettekből leszűrhető, hogy ez a panasz több sebből vérzik.


A panasz jogtalan, Tommen helyesen járt el.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.