Charlie De Santan Ötlete .

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Marci10

Újonc
2020. 04. 25.
18
10
V2 karakter
Charlie De Santan
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Charlie De Santan >

Ötleted:
< Sziasztok ,egy olyan ötlettel fordulok hozzátok,ami lehet hogy a többi játékos társaimnak is tetszene. Mi lenne ,ha egy idősebb autó/kocsi kerülne fel a szerverre,mert a mostani modern kocsikból viszonylag elég sok van ,és azért gondoltam ezt ,hogy egy régebbi autót is bekerülne.És így a viszonylag az új játékosokat is kisegítenénk ,hogy nem csak a ...(Trabant,Lada,...stb.) Térjünk is rá az autóra. Az én ötletem egy ...Suzuki Swift 1.3 -as lenne a régebbi (1996). Meg is mutatnám ezt a kis kocsit találtam ami a játékhoz is illik : https://imgur.com/EScTnAw


Megjegyzés:
< Ez lenne az én ötletem , nem kell lehülyézni érte,de ha megvalósíthatóvá válna szerintem mindenkinek tetszene. Köszi hogy elolvastad ,Legyne Szép Napod ! >


Mintát javítottam, nem azért van, hogy átformázd. @Bazsi
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Xnob2002

Újonc
2020. 04. 16.
18
22
V2 karakter
Tokyo De Santan
Látom Sok embernek tetszik az ötletünk és ennek nagyon örülök!!
És én is Támogaom az ötletünk!!
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Marci10

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Sziasztok! Ha nem is a Suzuki, de szerintem is tényleg kerülhetne be régebbi, kicsi árkategóriájú autók.

Szóval az ötleted Támogatom!
 

Fecsu

fecsu on top
2019. 01. 29.
832
1 381
LV karakter
Fred Hemsworth
Nem lenne rossz, már el is képzeltem a rózsaszín Suzuki Swiftemet BBS-el. :)
Viccet félretéve támogatom!
 

Bubaru

Barangoló
Támogató
2019. 06. 24.
96
153
18
V4 karakter
Max Kenthon
V2 karakter
Takacs Endre
Sziasztok! Ha nem is a Suzuki, de szerintem is tényleg kerülhetne be régebbi, kicsi árkategóriájú autók.

Szóval az ötleted Támogatom!
Én is így gondolom. Ha nem is Suzuki, de valami olcsóbb árkategóriájú autó jól jönne a szerveren.
Tehát Támogatom az ötleted!
 

Vikii

Újonc
2020. 05. 03.
39
63
V4 karakter
Mia Caba Mirzayev
V2 karakter
Lyra M Mirzayev
Én is úgy gondolom, ha nem is suzuki de akár BMW-ből is kerülhet be régebbi. Nem nem csak a Cápa (e24). Illetve Skoda is lehetne, Akár opel, Toyota vagy esetleg Tesla. :) Támogatom!
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Még annyit hozzáfűznék, hogy személy szerint, még ha ki is vagyok bannolva, akkor is úgy gondolom hogy a régi Opel Astra kombi visszajöhetsze a volvó helyére.

De ez nyilván az én szubjektív véleményem! :)
 

Bence546

Újonc
2020. 12. 30.
36
25
V4 karakter
Vadasz Norbert
LV karakter
17
V2 karakter
Liza De Santa
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Charlie De Santan >

Ötleted:
< Sziasztok ,egy olyan ötlettel fordulok hozzátok,ami lehet hogy a többi játékos társaimnak is tetszene. Mi lenne ,ha egy idősebb autó/kocsi kerülne fel a szerverre,mert a mostani modern kocsikból viszonylag elég sok van ,és azért gondoltam ezt ,hogy egy régebbi autót is bekerülne.És így a viszonylag az új játékosokat is kisegítenénk ,hogy nem csak a ...(Trabant,Lada,...stb.) Térjünk is rá az autóra. Az én ötletem egy ...Suzuki Swift 1.3 -as lenne a régebbi (1996). Meg is mutatnám ezt a kis kocsit találtam ami a játékhoz is illik : https://imgur.com/EScTnAw


Megjegyzés:
< Ez lenne az én ötletem , nem kell lehülyézni érte,de ha megvalósíthatóvá válna szerintem mindenkinek tetszene. Köszi hogy elolvastad ,Legyne Szép Napod ! >


Támogatom

bodo válasza:
11.) Kötelező az egy szónál hosszabb hozzászólás!
Büntetés: 40 büntetőpont.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: Marci10

Jojiii

Zöldfülű
2019. 01. 14.
166
123
19
V4 karakter
Roland P Pawlowski
LV karakter
Roland Briff
V2 karakter
Roland P Pawlowski
a Suzukit adnám TÁMOGATOM
 
Utoljára szerkesztve:

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Szerintem is jöhetne be a Suzuki , sokszor volt ez az ötlet már , hogy az olcsóbb autókhoz kerüljön be egy kis frissítés és most eljött az ideje. :)
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Szerintem is jó volna, viszont nem új + járműként, hanem másikok helyére. A jelenlegieket kellene cserélni, pl. barkas , volvo...
Más jármű márka is kerülhetne be mint ahogy már említve lett, toyota, skoda.
 

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
100% ig egyetértek veled egyébként. Megpróbálunk régebbi autókat hozni. Viszont a probléma az (amit említettél hogy sok az új autó) hogy újabb autókat nem akarunk régire cserélni, hisz mindenki azért veszi meg az autót mert tetszik neki, és nyilván senki nem szeretné hogy le legyen cserélve. Viszont a nem használt autókból lehet tudunk valamit kihozni. Felírtam!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.