Charlie De Santan Jelentkezési Lapja a Fix&Drivehoz[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Marci10

Újonc
2020. 04. 25.
18
10
V2 karakter
Charlie De Santan

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Somogyi Marcell a teljes nevem,Marcinak szólithattok,16 éves vagyok ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ Hát már lassan 1 éve, 25870 percem van~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~https://imgur.com/IUj8slL ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Természetesen ,igen ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ 1-5 órát tudnák szánni a frakcióba,természetesen tudnám teljesíteni a frakció szabályzatait. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Somogyi Marcell vagyok ,16 éves,jelenleg még tanulok Tokajban,mezőgazdasági gépésznek,illetve szerelőnek tanulok.Borsod-Abaúj-Zemplén megyében élek.Szabadidőmben MTA-zok ,de a nyári időben rengeteget pecázok,mert a kedvenc hobbim.A pozitív tulajdonságaim:kedves,kitartó,segítőkész ember vagyok,illetve bátor is egyben.Nagyon aktív vagyok.Azért jönnék a Fix&Drivehoz ,mert szeretném fejleszteni az RP-tudásomat,és nagyon érdekelnek az ilyen munkák mint a szerelés,szereltetés,vontatás. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Charlie De Santan ~


Születési helye, ideje:

~ Los Santos Korház, 1995.10.11. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Autó Szerelői szakmát végeztem,kitűnő tanulmányi eredménnyekkel. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Imádok szerelni,nagy ,vagy apró kis dolgokat,és megszeretném mutatni a tudásomat.Szeretnék pénzt keresni. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Charlie De Santannak hívnak.egy 25 éves lány vagyok.Szakmai iskolát végeztem,és egyúttal lett egy érettségim is.Autószerelőnek tanultam a Los Santosi iskolában ezelőtt egy pár éve.Már 6 éve Dolgozok rendszeresen.Kocsikon,Traktorokon,soksozr haveroknak vagy testvéreimnek ,vagy egy mezőgazdász barátomnak szoktam a gépeit megvizsgálni,megjavítani.Most kiszeretném próbálni egy másik városban,és új körülmények között ,már 2 éve keresek Autó szerelői munkát.Egyszer csak a keresés közepette hirdettek egy munkát San Fierroban ,a Fix&Drive Szerelő helyen,és ha lehetne esetleg akkor élnék a lehetőséggel.Szerintem barátságos vagyok,nem kerülnék rossz közösségbe. ~

Aláírás:
Charlie De Santan

 

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -válasz- ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.