Charlie De Santan Jelentkezési Lapja a Fix&Drive Service-hez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Marci10

Újonc
2020. 04. 25.
18
10
V2 karakter
Charlie De Santan

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Sziasztok,Marci vagyok,15 éves~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ Egészen pontosan 2020.04.12.-én regisztráltam a szerverre.egyszer volt kihagyásom,31685 játszott percem van a játékban jelenleg.~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ Admin Jail,Kép:https://imgur.com/foKpANN
Névváltásról Kép:https://imgur.com/TGmPlAO ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Természetesen ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ 2-5 órát naponta tudnék szánni a frakcióra.Igen,tudnám teljesíteni~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Sziasztok,Marci vagyok,Borsod -Abaúj-Zemplén megyében élek,pontosabban Hernádbűdön,itt élek már 15 éve a családommal,és testvéreimmel.Imádok itt élni.Rengeteget szoktam szoktam segíteni ahol tudok,Kedves,Humoros,Vicces srác vagyok.Imádok szerelni ,Hisz egy ilyen iskolában járok,pontosan Tokajban.Kedvenc Hobbijaim: Horgászás,Traktorozás,vagy szerelés.de rengeteget játszok a V2 szerveren. Szeretek csapatokban dolgozni.Fociztam 4 évet,de már abba hagytam egy ideje.:)~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Charlie De Santan ~


Születési helye, ideje:

~ 1995.10.11.Los Santos.~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Technikumi Végzettséget végeztem kitűnő tanulmányi eredményemért,és szereztem mellé egy Érettségit . ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Kicsit kezdett már nekem unalmassá vállni a horgászás,de Benzinszállítónál dolgoztam az Oil Cégnél.Régóta várok már egy olyan munkára ,mint a szerelés,hisz ez a célom ,és úgy hiszem hogy itt megtudom valósítani.Együttműködő vagyok,szeretek csapatban dolgozni,és szerintem egy nagyon jó közöségben lennék. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Teljes neve: Charlie De Santan.Apja neve: Jhon De Lovato.Anyja neve: Charlie De Santan.Testvére neve: Emilia De Santan.Született : 1995.10.11.-én Los Santosba.
Legmagasabb iskolai végzetsége: Los Santos Technikumi Egyetem.Kedvenc Hobbijai:Horgászás.Autó,Traktor szerelés.Régebbi Munkahelye: Oil Cég:Benzinszállító.Kedvenc autó márkái:BMW,Audi,Mercedes.Magassága:198 Cm,Testsúlya:80 kg.Rengeteget Nyert Foci bajnokságokat,okleveleket.Legjobb Barátai:Emma De Lovato,Sofia De Lovato.Általános Iskolában Kitűnő eredménnyel távozott.Mióta elmentem a volt munkahelyemről a családommal nem nagyon elünk jó körülmények között sajnos.Bizonyítani szeretnék a családomnak hogy képes vagyok egy jó munkahelyre bekerülni,egy jó közösségbe. :) ~

Aláírás:

Charlie De Santan​

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.