Charles Johnson -> SA

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 01. 15.
11
1
Duranda
V4 karakter
Charles Climford
V2 karakter
Charles Jhonson


Játékos neved:
Charles Johnson

Serialod:
3366E41373CC3BDD0E837A64FD324902


Aki bannolt:
Mil


Bann pontos indoka:

2974 Mil nem kell megköszönni 2018-02-12 16:43:24 2030-01-01 01:00:00 Aktív



Bann időtartama:
Örök ban (2030.01.01)


Amiért unbant szeretnél kapni:
Tiszteletem kedves bíráló admin/panaszkönyvet olvasó személy.
Nos történetemet a legelejéről kezdeném. A barátaimmal elkezdtünk még 2017 nyarán RP-zni a SeeMtaV2 szerverén, ahol is mindig törekedtem a szankciók elkerülésére, és a szerveren való RP-s életre (ezt tükrözi az UCP-m tisztasága is, melyen egyetlen egy szabálysértés végetti jail van ). A szerveren rendőrként tevékenykedtem, s mikor Dezo-tól elvették a leadert, akivel jó kapcsolatot ápoltam, a pillanatnyi idegesség és a frusztráltság hatására a TEK-es messenger csoportba (ugyanis TEK-es is voltam) beírtam egy olyan megnyilvánulást, amelyet nem kellett volna. Az üzenet annyit tartalmazott, hogy köszi hogy elvetted Dezo-tól a leadert köcsög Mil. Nos ez a kijelentés abszolút átgondolatlan és dühből fakadó volt. Elnézést szeretnék kérni és remélem ennyi idő után visszaengednek a szerverre, ahol folytathatom RP tevékenységem. Előre is köszönöm szépen, és sajnálom !"


Megjegyzés:
Remélem megkapom az unbant, úgygondolom egy esélyt mindenki megérdemel, én is ezt szeretném kérni,egy panasz nem lenne felőlem.
 

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
Hali, biztos vagyok benne hogy nem ezt írtad, hisz ilyenért nem lettél volna kirakva.
Majd ha az igazat írod, próbáld meg újra.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.