Charles Johnson panasza Milán-ra. (Designer)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 01. 15.
11
1
Duranda
V4 karakter
Charles Climford
V2 karakter
Charles Jhonson
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Charles Johnson

Panaszolt fél admin neve:
Milán /Mil

Panasz pontos megfogalmazása:
Tiszteletem mindenkinek aki ezt a panaszt olvassa. Nos akkor kezdeném a legelejétől. Amióta elkezdtem a See Mta V2-es tevékenységemet, végig komolyan vettem, figyelve az adminjaileknek a számára, hogy a lehető legminimálisabb legyen. (ezt tükrözi az 1 jailem). Nos, még a ban előtt a rendőrségnél voltam egy igen magas rendfokozaton, leaderi pozíció előtt nem sokkal, szóval fontos volt nekem a frakció. Az akkori leader Tony Dinoso/Dezo nagyon korrekt és jó leader volt, ezért mikor el lett tőle véve, rendkívül frusztrált lettem és nem tartottam jogosnak a döntést. Akkoriban a Terrorelhárítási Központ (TEK)-ben is benne voltam, s volt egy Facebookos messenger beszélgetésben. Nos, történt itt, hogy elkezdték páran köztük én is idegesség hatására/nem értésből Mil-t az akkori szuperadmint, most designert nem megfelelő szavakkal illetni, minősíteni. Legjobb emlékezetem szerint leírtam a történteket, s hogy mit írtam. Kicsúszott a számon egy olyan, hogy "Köcsög a Mil, amiért elvette a Dezo leaderét a rendőrségből". Nos, ez nem volt helyes cselekedet, sőt már megbánntam, azonban nem gondolnám és akkor sem gondoltam, hogy ez felér egy ban-nal. Ide a See Game System egy másik szerverét a V3-at tudom felhozni, ahol Facebookon történt dologért nem is jár szankció (egy bizonyos mértékig), (értem, hogy ez V2 nem V3, viszont ugyanúgy SGS). Nos, én teljes őszinteséggel leírtam az unban kérelmemben Milán felé a történteket, ahova ő odaír egy olyan szöveget, hogy nincs unban, mert biztosan hazudok, s hogy nem így történt, mert ennyiért nem kaptam volna bant. Azonban kaptam bant, s tanultam is belőle, azonban úgylátom azért mert ő nem emlékszik az unbanom nem lehetséges. Azt a részét sem értem a dolgoknak nagyon, hogy miért ő bírálja, mikor már nem admin, de legfőképpen azt nem, hogy miért ilyen kevés gondot fordít rá, ellentétben velem, aki a megíráshoz nem két percet vett igénybe.

Bizonyítékok:

https://forum.see-game.com/threads/charles-johnson-sa.3848/
https://imgur.com/a/7rToXoA


Megjegyzés:
Remélem panaszom egy korrekt bírálatra fog találni, amennyiben nem kész vagyok tovább is menni.

Panaszhoz hozzászólhat:
A panaszt bíráló személy.
 

Tamasi

Pötyögtető
Tulajdonos
v2
2019. 01. 06.
427
1 045
Úgy gondolom ésszerűbb lenne megkeresni tsen, és tisztázni vele ezt a félreértést :)
 
  • Tetszik
Reactions: Akos
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.