Charles Gatsby jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Merethyl

Zöldfülű
Támogató
2022. 05. 31.
177
332
Nagykanizsa
V2 karakter
Charles Gatsby
sccs.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Charles Gatsby
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 47.437 perc
IC SZINT: 30-as szint

KOROD: 27
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
EDDIGI FRAKCIÓID: Régen voltam frakcióban, Olasz maffia és Rendőrség. Ha jól emlékszem ezeknek voltam a tagja 2020-ban.
TÁVOZÁSAID OKA: Abbahagytam a játékot.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Nem.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: Minimum elvárt, ezen felül 1-2 óra pluszban biztosan.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: Nyitva tartási idő teljes része, akár egész nap.

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: TeamSpeak, Discord akár.
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen.

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Péter vagyok, 27 éves. Webdesign-al foglalkozom, illetve szabadúszó designer vagyok. Szabadidőmben gyakorlom a tetoválást. Jó ideje Home Office-ba kényszerültem, mely még tartani fog legalább őszig. Ennek örülök is meg nem is, nyilván.

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Szeretném magam kipróbálni ebben a szerelősdi dologban is. Régebben nem érdeklődtem a tevékenység iránt, most viszont érdekesnek találom magát a rendszert is és mind azt ami körbe veszi.

EGYÉB MEGJEGYZÉS:

Matthew Bangle által beajánlva írom ezt a jelentkezési lapot.​
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.06.05 19:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
Kapsz lehetőséget, vasárnap 19:00-kor várunk téged a telepen, és TeamSpeak-en is. [SCCS váró]
Ha nem jó az időpont, írj privát üzenetet nekem itt fórumon​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.