Charles Chris jelentkezése -> Fix & Drive Service[Elutasitva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 04. 26.
20
2
V2 karakter
Chris Whitfield

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ Krisz ~


Életkorod:
~14 ~


A játékon belüli szinted:
~ 11(5809 perc) ~


Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ https://imgur.com/gallery/5GAx6Vc ~


Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Igen rendelkezem, mikor mta-zom mindig elvan indítva és fent is vagyok a szerveren. ~


Rendelkezel mikrofonnal?
~ Igen. ~


Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~ Benedek Krisztián vagyok,14 éves.Pest megyében Váctól egy 25 kilométerre lévő kis faluban.(Ha nem muszáj nem mondanám meg a falut :'D) Most fogok 8.-dik osztályba menni. Focizni és vizilabdázni szoktam.Vizilabdát kicsit komolyabban "játszom" (Kapus vagyok).A többi szabad időmben videó játékokkal játszom. Jelenleg MTA,ETS2(TruckersMP),Brawl Stars régebben CS:GO.(Vac bannolva vagyok.)Evangélikus vagyok. Ami azt jelenti,hogy járok Konfirmáció órákra.Nagyon sokat kell tanulni,így napi 1-2 órát rá kell szánnom. Vasárnap templomba kell járnom de általában egy hónapban 2x megyek.Family Guy rajongó vagyok.Általában "chilles" műfajú,ha ezt lehet nevezni műfajnak akkor ilyesmi zenéket hallgatok,emellet néha XXXTENTACION-t is de azt csak ritkán.Kedvenc sorozataim:Chernobyl(HBO GO Miniseries 2019),Az ifjú Sheldon.(Igen van hbo go-m).Apámmal szoktam járni horgászni.A legnagyobb fogásom eddig egy 8 kilós csuka volt.Majdnem 30 percig kellet fárasztani,de mikor ki emeltem a merítő hálóval,nagyon örültem neki.Pozitív tulajdonságaim:bátor,becsületes,elfogadom a kritikát,célra törő és (mások szerint) inteligens is. Negatív tulajdonságaim:feledekény,lusta,ingerlékeny néha gyerekes. ~



[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ Charles Chris ~


Anyja, apja neve:
~ Mrs. Charles Kyle Mr. Charles Chris ~


Elérhetősége (email, telefonszám):
~ 434227 // chrischarles1994@seemail.org ~


Büntetlen előítéletű?
~ Igen. ~


Személyi igazolványáról egy kép:
~ https://imgur.com/qr1t6wL ~


Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ Sajnos nincs. ~


Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ Maximálisan. ~


Gyakran jár műhelyünkbe?
~ Igen. ~


Csatolja be önéletrajzát:
~ 1994.11.22.6:45-kor világot láttam én Charles Chris a Los Santos-i Medical Centerben.Tanulmányaim: Los Santosi Általános Iskola és Los Santosi Szakközépiskolában programozó szakra jártam,de ez elött autó szerelőként tanultam 1 évet.Meg gondoltam magam és programozó lettem. Rendelkezem Alap fokú Angol nyelv vizsgával. 2016-ban el költöztem Vice City-be ott rendőr gyakornok voltam 1 hónapig,sajnos nem nagyon tudtam fizetni az albérletet ott,hisz alig kerestem 160ezer forintot,így vissza jöttem Los Santosba.Itt volt egy 1 éves kihagyásom otthon éltem az anyámmal. Kerestem valami jobban fizető állást a bányában kaptam egy jó ajánlatot.Ott dolgoztam körülbelül 2 hónapot.Ez után a NAV. állományát bővítettem.A barátaimmal szoktam járni horgászni. ~


Aláírás:

Charles Chris
 
2019. 04. 26.
20
2
V2 karakter
Chris Whitfield
Helló helló! Egy kisseb problémá történt (Nem jó a netem). Úgy néz ki ,hogy kb. 2 hétig nem is lesz jó! Megértéseket köszönöm!
 

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Sajnálattal közlöm, hogy a jelentkezése el lett utasítva!
(( Írj új lapot,ha jó a neted.Várjuk a lapodat!))
Zárható/Helyezhető!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.