Chapman Ivan SSCS jelenkezés lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

665_jozsi

Zöldfülű
2020. 07. 28.
168
187
V4 karakter
Azfer Surroi
xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Chapman Ivan
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 66328
IC SZINT: 37

KOROD: 15
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):



EDDIGI FRAKCIÓID: OKF,ARMY,NAV,IRISH,TAXI,CARTEL,Fix & Drive.
TÁVOZÁSAID OKA: CARTEL CK, taxi gépem kezdte megadni magát és igy ott kellet hagynom, Nav megbuktam az őrmesteri vizsgán, ARMY családi gondok miatt, OKF már nem emlékszek mér hagytam ott, IRISH Leader váltás miatt.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: -
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 4-6 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 5-7 óra

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: igen használom is.
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: igen használom is.

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
józsinak hívnak, 15 éves vagyok Hajdúböszörményben élek. Szeretek mozogni mint például biciklizni. Naponta akár több kört is megteszek a városban biciklivel. Ezek mellett szeretem az állatok mint például a kutyákat,papagájokat, és a tengeri malacokat amikből vannak is. Még az autók iránt is érdeklődök. A kedvenc autóm amit az életemben el szeretnék érni az a MK4-es Toyota Supra. A See Mta V2-n kívül szeretek még World Of Thanks nevű játékkal játszani és sorozatok nézni. Pozitívum még rólam hogy barátkózos vagyok és könnyen beilleszkedek bárhova bármilyen csapatba. ~

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Mivel nagyon elszánt lennék a frakcióval kapcsolatba. Kitartó, nyugodt ember vagyok, és szerintem ezek itt fontósak lehetnek. Ha végzem a munkámat, akkor igyekszem 120%-ot nyújtani, és minél gyorsabban hibátlan munkát végezni. Illetve fontos lenne nekem a csapat munka is .

EGYÉB MEGJEGYZÉS:

Köszönöm szépen ha elolvastad a lapom.​
 
  • Tetszik
Reactions: Boxoslegend

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2021.11.29. 20:00
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.