Chao Hirokazu jelentkezése

original

Újonc
2024. 07. 13.
4
0
V4 karakter
Leonardo Strawberry

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 27 ~

Mi az Account ID-d?
~ 243866 ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ Kb. 5-7 éve. Játszottam GTA5 Rp-vel sokat illetve sampon is. ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Kb. 2 hónapja játszok 12722 játszott percem van ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ Hétköznap 2-3 óra hétvégén 2-5 óra között ~

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Igen ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ Hongkong Triad. 1 hónapot voltam ott ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ 1 embert ismerek csak ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Kitartó vagyok, szeretek csapatban dolgozni, nem hátrálok meg az új dolgoktól. Szeretnék egy normális közösségben lenni ~


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen rendelkezek. ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Chao Hirokazu ~


Születési helye, ideje:
~ 1990.06.30 Los Santos ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Mei Ling ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ Jelenleg egy ismerősömnél lakok Fix-hez közel ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Szakközép iskola és technikum ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Igen Rendelkezek ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Ahogy észre vettem általában sokan vannak a fixnél, könnyen barátkozok, ismerkedek ahogy észre vettem az elmúlt időben egyre több olyan szerelő dolgozik benn akivel normálisan el lehet beszélgetni és tökéletes hangulat alakul ki az ügyfél és a szerelő között. Ez nagyon megtetszett és szeretnék énis egy ilyen összetartó közösség tagja lenni. ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Nem volt még, csak hobby szerelő vagyok ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Véleményem szerint könnyen tanulok,kitartó vagyok. Ha sikerült bele tanulni akkor azt könnyen tudom hasznositani. Szeretek csapatban dolgozni illetve nem riadok vissza a kihivásoktól ~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

~ Chao Hirokazu a nevem, 1990-ben születtem Fushunban. Családom egy igen tehetős részleghez tartozik ezáltal ott a faluban könnyen sikerült munkát találni. Fushunban van egy aprócska kis szerviz amit Yao Shin nevezetü ember vezet és ő tőle tanultam meg minden csinját binját az autószerelésnek. Nagyon megtetszett a szakma. Telt múlt az idő és sikerült be jutnom egy diákcsere programba ahol volt lehetőségem elutazni Los Santosba. Los Santosban egy szakmunkás iskolát sikerült elvégeznem ahol sikeresen levizsgáztam mint gépjármü technikus. Miután ez a szakma meglett majd el gondolkoztam rajta hogy nyitok egy saját kis mühelyt. Ebben természetesen a szüleim segitségét kértem akik természetesen segitettek. Sikerült megvennem a mühelyt majd megnyitni de sajnos nem úgy alakultak a dolgok ahogy én el terveztem és sajnálatos módon be kellet zárni a mühelyt mert nem volt sok ügyfél és csak a deficit volt belőle. Ezután jött a mélypont az életembe. Naplopóként éltem a városban, de a szerencse a szerencsétlenségben, hogy sikerült össze ismerkedni egy emberrel aki felkarolt és újonnan rakott belém egy kis életkedvet. Ő mindig csak a jóra tanitott és apám helyett apám volt. Ő mondta hogy csak azt csináld amit szeretsz és ha nem akarod feladni az álmaidat küzdeni kell érte. Most hogy megnyilt a jelentkezés a Fix-hez szeretnék újra bele vágni a nagybetüs életbe és tanulni a legjobbaktól ~