Cetli hagyása ütközés után

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

hamburger

Újonc
2019. 12. 21.
50
107
17
Nagykanizsa
V4 karakter
Alvarez Juanito
Sziasztok!

Gondolom mindenki ütközött már a szerveren,ezzel nincs is baj,benne van a pakliban. Kártétítés csak nagyon ritkán történik,ha meg is hal a sofőr akkor egyáltalán nem történik semmilyen kártérítés. Ezt a problémát tudná szerintem orvosolni a "cetli hagyás".A dolog nagyon egyszerű: valakinek nekimész,tegyük fel,hogy meghal.Neked lenne lehetőséged egy cetlit hagyni az érintett autóáján,amin valamekkora összeg áll,kártérítés gyanánt. Ez természetesen nem kötelező,de egy szép gesztusnak találom,főleg,ha a mi hibánkból lett a baleset. A kártérítés összegét mindenféleképpen korlátoznám: 5-50 ezer dollár között.(így az ooc-ker sem lenne lehetséges) A pénzt úgy oldanám meg,hogy a cetlit elvisszük pl a bankba,és ott lehetne beváltani.

Köszi ha végig olvastad!
 
  • Tetszik
Reactions: Emszí és Wexen

hamburger

Újonc
2019. 12. 21.
50
107
17
Nagykanizsa
V4 karakter
Alvarez Juanito
Ahogy látom a legtöbben nincsenek tisztában a "lehetőség" fogalmával,ez csupán egy lehetőség,nem muszáj,nem jár szankció az elmulasztásáért,csupán,ha meghal miattad valaki,akár kezdő játékos,összetörik a kocsija így segíthetsz rajta.Ennyi az egész.
 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: Emszí és justcody

aMatt

Zöldfülű
Támogató
2019. 09. 02.
160
314
21
V4 karakter
lucio candreva
Bruh.. kb. 25 emberbol 1 TALAN megall megkerdezni, hogy jol vagy e, vagy ilyesemi... raadasul meg kevesebb az esely arra, hogy karteritest is ad melle.. erre teljesen folosleges scriptet irni, de ez csak az en velemenyem..
 

aDaw

Klaviatúra gyilkos
2019. 11. 20.
794
2 417
21
Szigetszentmiklós
V4 karakter
bjorn.ekdhal ✌️
LV karakter
molnar.adam
V2 karakter
bernau.marcell
2019. 05. 30.
57
232
Szlovakia
V4 karakter
KorpasBendeguz
Udvozletem!

Csak sajat tapaszatlataim tudom leirni,mas neveben nem irhatok!

Karterites:
Eloszor is a karteritesekhez kicsit kiternek.Mindenki azt kapja a kozossegtol amit ad.Az en karakterem egy allandoan penzhianyban szenvedo,csoro alak de ha utkozom valakivel az en hibambol es van nalam valami kp mindig adok valami karteritest szo nelkul vagy legalabb az oszinte bocsanatkeres az alap. Az utobbi idoben szerintem boven javult a helyzet,az utkozeseim 80%-85%-nal megallnak,megkerdezik jol vagyok e.abbol az 50%-a szo nelkul adja a karteritest,ez még 5-8 honapja gyenge 15-20% volt.

Cetli:
Nem tudom a cetlit hogyan lehetne megoldani script nelkul de feleslegesnek is erzem.Akit komolyan bant a dolog hogy valaki meghal az o hibajabol az megtalalja a modjat hogyan karteritse az illetot.En is voltam mar ilyen helyzetben,megjegyeztem az illetot,rendszamot es megvartam a helyszinen mig visszaer,ha nem jon vissza,majd talalkozol vele kesobb.Ha nagyon messzire akarok menni ismerek/ismertem nehany segitokesz admint is akik szivesen segitenek ugymond atadni az uzeneted 30-40-50 ezer dolcsis bocsanatkereskent a nevedben ha nincs nagy hajsza es van kis idejuk.Minden az adott jatekostol fugg,csak egy kis kreativitas kell,ne keljen mar scriptet irni mindenre mert nem erzem ugy hogy hozzaadna valamit a jatekhoz.
 
  • Tetszik
Reactions: Sgergo és Burn

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
396
1 013
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Nemár srácok mi ez a töménytelen rosszindulat? Mi egy közösség vagyunk függetlenül attól, hogy ki milyen karaktert formál ez egy pozitív dolog lenne.
Senki nem használná? És ezt ti honnan tudjátok? Én például használnám.
Eleve nem tudom miért nem nonos valaki kocsijába 200-al belerepülni majd elmenni mintha minden rendben lenne, vélhetően pont ezt tennéd a valóságban is.

Támogatom az építő jellege miatt. A pénz része számomra még el is hanyagolható de ha legalább egy telefonszámot ott tudnék hagyni (mint általában a valóságban) az is jó lenne. Jó szituációk lehetnének belőle
 

Ticoo

Barangoló
Támogató
2022. 05. 15.
91
168
20
LV karakter
Tico Hawkins
V2 karakter
Ticoo Pablito
ötlet lenne, de szerintem ha 5-6 ember használná ezt akkor sokat mondanék :(
 

dorell

Zöldfülű
2021. 02. 14.
157
624
Akkor nézzük csak.

1. Sokan írták már, hogyha meghal, akkor minek a cetli, hiszen úgy is kieset az adott "RP" szituációból. Maximum animba esés esetén lenne a reálisabb, de akkor már nem csak a kocsi szereltetésért kérne pénzt, hanem a kórházi számlára is, de annyira senki se hcrp- a szerveren.

2. A játékosoknak kevés az ideje, fogalmazunk úgy. Ha csak 100km/h nézünk mindkét fél esetén, már egy horrornak megfelelő balesetnek megfelelő rp-t kéne leírnia a játékosoknak. Például eltört a bordája, a lába beszorult stb. Ekkor is a legtöbb esetben 1 /do megfogta az öv, jól van sort ír le és hajt tovább.

3. Még ha kötelező is lenne, hiába szabad meg a limitet, úgy is a legminimálisabb összeget írják rá a játékosok.
 
  • Tetszik
Reactions: ceka

Roy.

yo
2019. 06. 17.
255
697
18
V4 karakter
Zane Cross
RL se sokan tesznek meg ennyit, hogy egy cetlit hagyjanak..akkor egy játékba miért tennék?
 
  • Tetszik
Reactions: Bobi

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Amennyi szinkron van, és amennyire beleszarik mindenki, csak plusz munka lenne a fejlesztőknek és ki se lenne használva a dolog.
Ameddig ez a playerek hozzáállása, addig nem is fog senki változni sajnos.
 

iambarnee

jobb láb a gázon, bal láb a jobbon
2022. 10. 06.
120
315
transylvania
www.bmw.com
V4 karakter
Yannick de Vries
ennek is mindennek megvannak az érvei, ellenérvei, én szerintem is dolog lenne, csak annyi a baj, hogy ha reálisan lássuk a dolgokat, a playerek 20, max 30% használná(tapasztalataim szerint), és hiába az a 20-30% százalék, nem az a pár player hozná a változást a közösségbe. aki eddig nem állt reálisan a dolgokhoz, az ezzel a plussz dologgal se állna szerintem.
//telo//
 

Allwright

Újonc
Támogató
2020. 02. 05.
59
32
20
Debrecen
V4 karakter
Allwright Cavataio
LV karakter
Leonard Wayne
V2 karakter
Ludwig Allwright
Hi, hát szertem nem sok ember használná, aki meg igen az tuti nem arra amire ki van találva...
 

GedY

Patton
2019. 01. 10.
101
147
V4 karakter
Will_Patton
LV karakter
Nivera_Hiromitsu
Ahogy előttem is írták az emberkék, ha valaki meghal általában megy az anyázás, hogy /s MI AZ ANY*DÉRT JÖTTÉL BELÉM TEEE, majd fenyegetőzés megy, hogy megöllek ha nem fizeted ki stb.

A szerver kevés százaléka kérdezi meg, hogy jól van-e az adott illető, illetve ad kártérítést, felesleges
 
  • Tetszik
Reactions: Roy.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.