Celso Graci TS3 mod jelentkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
T

tomoka


274118261-632013274680556-4262821945946721320-n.png

In-Game Neved:
- Celso Graci -

Mióta használod a TeamSpeaket?
- 7 éve -

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?
- 4-5óra. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?
- Szeretek segíteni az új játékosoknak, és ki szeretném magamat próbálni ebben a poziban is.-

Miért téged válasszunk?
- Szeretek csapatban dolgozni, Segíteni a játékosoknak, és minnél jobban bele rázodni a ts modi szerepbe. -

Mivel tudnál többet hozzátenni a TeamSpeak moderátorokhoz?
-
Eléggé régota hasznalok ts3mat, Eddig nem gondoltam volna hogy bármiféle Felügyeletre/ Supporting pozira jelentkezem, de most elgondolkodtam és megpróbálom.
Szeretnék egy új csapatot megismerni
-


Miért szeretnél a csapathoz tartozni?
-
Eléggé régota hasznalok ts3mat, Eddig nem gondoltam volna hogy bármiféle Felügyeletre/ Supporting pozira jelentkezem, de most elgondolkodtam és megpróbálom.
Szeretnék egy új csapatot megismerni.-

-


Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználók dolgát és eligazodását?
- Behúzom Bettopanóbol, 3 rp, 3 ts szabályt kerek tőle, ha nem tud rá válaszolni akkor áthúzom tanító szobába és megvárom míg feltudja sorolni, ha ez megvan akkor rá adok egy Civil rangot. -

Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt!
-Ne készíts hangfelvételt a szerver szobákba, Ne zaklass Ts3 modot/admint/fk leader* Feleslegesen ne lépj be Ts ügyfélbe [indok nélkül] -

Ismeretséged a teamen belül?
- Phoenix, Shima. -

Referenciáid?
- Nem voltam még sehol. -

Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni?
- Tájékoztatom hogy nem adok neki, ha folytatja akkor figyelmeztetem, és ha nem tanul belőle Szancionálom. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban!
-
Dávid-nak hívnak 17 éves vagyok, Általában Számítógépen játszok, több féle játékkal pl: MTA, GTA V, CS:GO, Lassan végzem a középsulival, van még 2 évem a szakon, Ha végeztem a sulival szeretnék tovább tanulni, Nagyon őszinte vagyok, Ami a szívem az a szám.

2020-ban regisztáltam a seemta v2 szerverre itt kezdtem el játszani pár haverommal majd késöbb egyedül maradtam, Elkezdtem barátokat, és ismerősöket szerezni. és kisebb bizniszeket kötni a szerveren. Szeretek maximalista lenni mindenkitől a legjobb formályát várom el, és nem szeretem azt az embert aki a másik háta mögött terjesz el minden olyan információt ami nem igaz, Szeretek mindent a legjobb tudásom szerint megcsinálni.
-
edit: szerkeztettem a jelentkezésemet.​
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: Milan0

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Szia, nézd át ezt a lapot még szerintem, egy-két kérdésnél nem a kérdést válaszoltad meg, vagy hiányosan mint az időnél, pl. az a 4-5 óra az napi vagy heti szintű? Ez nagyon nem mindegy. Valamint két kérdésre nem túl célszerű bemásolni ugyan azt a mondatot.
#Buba #Operátor
 

MaxiV2

Pötyögtető
SModerátor
v2
2019. 01. 10.
514
197
22
Arad
V4 karakter
Max Guerrini
V2 karakter
Max Cortez
Tisztelt jelentkező!

A vezetőség által elolvasásra került a lapod és arra a döntésre jutottunk, hogy nem tudunk felvenni jelenleg a csapatba!​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.