Celino Gongora - Akii

Schokoladeh

Újonc
2021. 08. 05.
14
65
V4 karakter
Quate Nicanor
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Celino Gongora

Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Akii

Panasz oka, leírása, kifejtése:
Röviden döntésképtelen és jogos jail elhanyagolása. Kifejtve a dolgot nem tartom jogosnak az egész dolgot ami történt. Tanuló autóval megyek az utamon amely kivan jelölve alapjáraton aztán semmiből fejbe lőttek bármi indok nélkül. A szitucáió úgy nézett ki, hogy voltak négyen kik az NNI-vel lövöldöztek. Mire én megérkeztem az NNI már tőlem egy jó 15-20 méterre helyezkedett el, teljes mértkében a másik irányba. Nem is mentem nagy tempóval, illetve eléggé szembe tűnő egy igazán nagy tanulóvezető matrica illetve az npc name tag-e. Nem tartom reálisnak azt az indokot, hogy "szór a fegyver" "drogtól nem láttam". A döntésképtelen részére is rátérnék. Akii a fél adminügyön afkolt, gondolom én admin chaten próbált valakit találni aki segit neki, egy teljesen más ember vezette a beszélgetést akinek köze nem volt az egészhez, szimplán annyi hogy ott volt amikor történt. Ezek után egy ejnye bejnye után elengedett mindenkit miután közöltem vele, hogy ezt nem tartom jogosnak. Fel vázoltam neki a dolgot ahogyan én ezt az egész szituációt láttam, erre annyi választ kaptam, hogy: [2024-10-15 23:25:49] [Output] : [23:25] Admin 1 Akii: (( Nem tudom, lehet igazad van. )).

Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):


Megjegyzés:
A videón tökéletesen látszik, hogy Olivia Steeven teljesmértékben a fejemre lőtt. Az NNI egy teljesen másik irányba helyezkedett el.. Még az sem fordulhatott elő hogy véletlen én kaptam a golyót. Zárójelben hozzá tenném, hogy ha minden igaz ők ketten frakció társak.
 
Utoljára szerkesztve: