Celen Olman - Owen Kendrick, Callum Poole, Enrique Ortega. [Dexter]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

szentbalázsi fantom

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 05. 20.
720
811
Otthon
V4 karakter
alfonz g ross
LV karakter
celen olman
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
<
Celen Olman>

Panaszra tett játékos neve:
<
Owen Kendrick, Callum Poole, Enrique Ortega>

Panasz oka:
<
Nonrp >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
link1
link2
link3
link4

>

Megjegyzés:
<
... >
 

Dexter

Írnok deák
SzerverAdmin
LV
2019. 04. 07.
574
614
Veszprém
LV karakter
Dave Kennedy
Hello! A panaszt én fogom bírálni, várom az érintett felek válaszát 24 órán belül valamint az általam megjelölt emberek véleményét illetve válaszait is szint úgy!
Első körben pontról pontra kitérnék a videóban történt, általam kérdőjeles eseményekre mivel van pár..

1.) Enrique Ortega, miért került animba Owen? (Fórumon bannolva van így ha van ismerőse tőle is szívesen várom az ő részéről továbbított üzenetet)
2.) Jayden Delacruz, miért került animba Callum? (@Kolozs)
3.) Gonzalo Carnicer, miért kezdeményezel egy verekedést amikor láthatóan a videó elején érkezel meg így semmi indokod nem lenne ott bárkit meg verni. (@zsemje1337)
4.) Owen Kendrick, amikor felszedted magad ismét vissza csatlakoztál ugyan abba az RP szituációba és verekedést kezdeményezel Enrique irányába ezek után animba ütőd és meg is ölöd. Miért tetted? Szerinted ez így elfogadható volt és úgy gondolod nem sértettél semmilyen téren szerver szabályzatot?
5.) Callum Poole, Jayden ad neked egy heal kártyát amit te el is használsz majd ezt követően vissza csatlakozol a verekedésbe. Miért teszed ezt? Szerinted ez így rendbe van?

Ezeken a kérdéseken felül szeretném összességében meg kérdezni mi volt az előzménye vagy volt-e egyáltalán bármi előzménye az itt történteknek.
 

Kolozs

Barangoló
2021. 12. 15.
86
98
V4 karakter
Gary Sunshine
LV karakter
Jayden Delacruz
Hello! A panaszt én fogom bírálni, várom az érintett felek válaszát 24 órán belül valamint az általam megjelölt emberek véleményét illetve válaszait is szint úgy!
Első körben pontról pontra kitérnék a videóban történt, általam kérdőjeles eseményekre mivel van pár..

1.) Enrique Ortega, miért került animba Owen? (Fórumon bannolva van így ha van ismerőse tőle is szívesen várom az ő részéről továbbított üzenetet)
2.) Jayden Delacruz, miért került animba Callum? (@Kolozs)
3.) Gonzalo Carnicer, miért kezdeményezel egy verekedést amikor láthatóan a videó elején érkezel meg így semmi indokod nem lenne ott bárkit meg verni. (@zsemje1337)
4.) Owen Kendrick, amikor felszedted magad ismét vissza csatlakoztál ugyan abba az RP szituációba és verekedést kezdeményezel Enrique irányába ezek után animba ütőd és meg is ölöd. Miért tetted? Szerinted ez így elfogadható volt és úgy gondolod nem sértettél semmilyen téren szerver szabályzatot?
5.) Callum Poole, Jayden ad neked egy heal kártyát amit te el is használsz majd ezt követően vissza csatlakozol a verekedésbe. Miért teszed ezt? Szerinted ez így rendbe van?

Ezeken a kérdéseken felül szeretném összességében meg kérdezni mi volt az előzménye vagy volt-e egyáltalán bármi előzménye az itt történteknek.
Callummal ismerjük egymást ic, pontosan már nem tudom min de össze verekedtünk ami csak pár ütés volt semmi komoly, viszont Callum animba került ami rèszemről nem volt szándékos. Ezért vettem neki egy Heal kártyát igazából.
 

zsemje1337

Zöldfülű
2023. 10. 10.
150
225
Győr-Moson-Sopron
www.hasznaltauto.hu
V4 karakter
🚫
LV karakter
gonzalo_carnicer
V2 karakter
🚫
3.) Gonzalo Carnicer, miért kezdeményezel egy verekedést amikor láthatóan a videó elején érkezel meg így semmi indokod nem lenne ott bárkit meg verni.

Hali, mert megverte a srácot vágtam le neki párat, de aztán én ki is maradtam az egészből pont ennek az elkerülése végett illetve én nem voltam megemlítve a panaszkönyvben.
Én időben észhez tértem úgy gondolom.
 

Dexter

Írnok deák
SzerverAdmin
LV
2019. 04. 07.
574
614
Veszprém
LV karakter
Dave Kennedy
Hali, mert megverte a srácot vágtam le neki párat, de aztán én ki is maradtam az egészből
Értem, hát ennek így sok értelme nem volt..

bár igazából sok mindent nem lehet kivenni belőlle
Igazából semmi előzményt nem látok, hogy lenne bármi ic kontaktus ami miatt meg lehetett volna verni illetve ha írok egy pontos időt, hogy mikortól kérem a logot akkor az úgy legyen ne 00:27től.

Összességében eddig amit leírtatok mind teljes mértékkel NonRP-sen történt feltételezem Funból mivel nem volt fent Olin kívül más admin. Várom még a többi megjelölt ember válaszát holnap 21:41-ig!
 
  • Imádom
Reactions: Kolozs

Kolozs

Barangoló
2021. 12. 15.
86
98
V4 karakter
Gary Sunshine
LV karakter
Jayden Delacruz
Értem, hát ennek így sok értelme nem volt..


Igazából semmi előzményt nem látok, hogy lenne bármi ic kontaktus ami miatt meg lehetett volna verni illetve ha írok egy pontos időt, hogy mikortól kérem a logot akkor az úgy legyen ne 00:27től.

Összességében eddig amit leírtatok mind teljes mértékkel NonRP-sen történt feltételezem Funból mivel nem volt fent Olin kívül más admin. Várom még a többi megjelölt ember válaszát holnap 21:41-ig!
Megütött igazából boxerrel, aztán vissza ütöttem párat viszont kevés volt a hp-ja és animba került. Részemről ez az egész nem volt szándèkos, nem volt cèlom animba ütni. Ezért le is tudtuk az egészet a heal kártyával. Nem gondolom hogy bármi nagy hibát vètettem volna. De lehet tèvedek.
 
  • Tetszik
Reactions: Dexter

Callum Poole

Újonc
2022. 09. 21.
13
2
LV karakter
Callum Poole
Hello! A panaszt én fogom bírálni, várom az érintett felek válaszát 24 órán belül valamint az általam megjelölt emberek véleményét illetve válaszait is szint úgy!
Első körben pontról pontra kitérnék a videóban történt, általam kérdőjeles eseményekre mivel van pár..

1.) Enrique Ortega, miért került animba Owen? (Fórumon bannolva van így ha van ismerőse tőle is szívesen várom az ő részéről továbbított üzenetet)
2.) Jayden Delacruz, miért került animba Callum? (@Kolozs)
3.) Gonzalo Carnicer, miért kezdeményezel egy verekedést amikor láthatóan a videó elején érkezel meg így semmi indokod nem lenne ott bárkit meg verni. (@zsemje1337)
4.) Owen Kendrick, amikor felszedted magad ismét vissza csatlakoztál ugyan abba az RP szituációba és verekedést kezdeményezel Enrique irányába ezek után animba ütőd és meg is ölöd. Miért tetted? Szerinted ez így elfogadható volt és úgy gondolod nem sértettél semmilyen téren szerver szabályzatot?
5.) Callum Poole, Jayden ad neked egy heal kártyát amit te el is használsz majd ezt követően vissza csatlakozol a verekedésbe. Miért teszed ezt? Szerinted ez így rendbe van?

Ezeken a kérdéseken felül szeretném összességében meg kérdezni mi volt az előzménye vagy volt-e egyáltalán bármi előzménye az itt történteknek.
Jogos a pk kerem a szankciot.
 
  • Vicces
Reactions: Bari

Dexter

Írnok deák
SzerverAdmin
LV
2019. 04. 07.
574
614
Veszprém
LV karakter
Dave Kennedy
A bírálattal nem fogok tovább várni, úgy gondolom megadtam mindenkinek a lehetőséget, hogy elmondja az ő részét aki nem élt ezzel vagy folytatta itt fórumon is azt a hozzá állást amit szerveren azt nem fogom tétlenül nézni és hagyni.
Szerintem mindenki által észrevehető, hogy itt más cél nem volt csak egy éjszaki Funolás, Nonozás mivel Olin kívül más adminisztrátor nem volt fent a szerveren. A panaszba csatolt videókat többszörösen átnéztem személyekre lebontva így ezek alapján illetve összességében nézve, hogy egyesek mennyire tudnak partnerek lenni egy ilyen éjszaki Nonozás során. Ezek mellett voltak akik nem lettek bele írva a panaszba de én mégis belevontam őket mivel szabálysértést ugyan úgy követtek el és reflektáltak a sok hülyeségre.

Személyekre lebontva, magyarázattal kiosztásra kerülő szankciók:

Enrique Ortega: 120 perc - NonRP.
Többszörösen, indokolatlanul ütöttél rá több résztvevőre (Jaydenre, Owenre), Owen ajtaját indokolatlanul nyitogatod. UCP alapján többszörösen sértettél már a múltba szabályt és nem kis mértékű szankciók lettek osztva.

Owen Kendrick: 2 hónapos kitiltás - PP-s item használata RP közben, DM.
Animból felszedted magad majd verekedést kezdeményeztél Enrique-vel akit animba majd aztán halálba ütöttél.

Gonzalo Carnicer: 1 hónapos kitiltás - NonRP, Súlyos UCP előélet.
Fentebb említett indokolatlan ütögetés, elütés, indokolatlan keresztbe állás Owen előtt.
(Ezek összességében nem olyan súlyos cselekedetek amit te is mondasz viszont az UCP-d nagyon csúnya, 11 jail amik nagy részt 120-180 percesek, ez mellett 1 kitiltásod is van.)

Jayden Delacruz: 120 perc - NonRP.
Indokolatlanul "nem szándékosan" animba verted Callumot majd miután felszedte magát többszörösen ütögeted ezzel verekedést generálva.

Callum Poole: 2,5 hónap kitiltás - PP-s item használata RP közben, Súlyos NonRP.
Felszedted magad animból majd ezt követően beszállsz a verekedésbe, Enrique hulláját hosszasan verted, több indokolatlan ütést adsz Owen, Jayden irányába.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.