Cebrail Nijaz jelentkezése.[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

GRATULÁLOK!

Újonc
2021. 04. 25.
2
2
V4 karakter
Valentino Konch
LV karakter
Martin Weidemann
V2 karakter
Cebrail Nijaz
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Rónay Roland vagyok, 15 éves. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Jelenleg 190 percel rendelkezem, de SeeMTA lv szerveren 30.000 ezer percem van. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ Nem, nem voltam.
https://imgur.com/a/0gL1RSL. ~



Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen rendelkezem! ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Szerintem naponta egy 100-200 percet, vagy akár többet is. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Roland vagyok, Magyarországon élek, 15 éves vagyok és Esztergomba lakom. Szabad időmet általában a játékra és a barátokra szentelem. Az online oktatás alatt vett rá az egyik barátom, hogy regisztráljak fel LV szerverre. Azóta is sokat játszok azon a szerveren, de gondoltam hogy megismerkedek a V2 szerverrel is. Lv szerveren egy illegális frakcióba tgfltem le. Az előtt sok nagy szintű ismerőseim voltak akik tanítottak megismerkedni a szerverrel és a legfontosabb megtanultam rpzni. ez után gondoltam, hogy szerencsét próbálok egy frakcióba. Sikerült le tgflnem, így hát bekerültem a bűnszervezetbe. Ez nem tartott sokáig mivel kihalt a frakció, és egy félhónapra rá frakciófejlesztés volt, így már nem akartam visszamenni abba a frakcióba. És itt vagyunk most. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Cebrail Nijaz. ~


Születési helye, ideje:
~San Fierroban látott először napvilágot, 1995/12/14. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Autó karosszéria és autószerelői szakma, és érettségi bizonyítvány. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Kiskorom óta szeretem az autókat, és elhatároztam hogy autószerelő szeretnék lenni. Ez be is jött ugyan is egy autó karosszéria és egy autószerelői szakmám is van. Így hát hol máshova szeretnék menni autót szerelni mint a Fix&Driveba, nyugis hely, nem a belvárosban van. Sokkal jobban szeretem a külvárost.~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Cebrail Nijaz vagyok, 1995-ben láttam először napvilágot, egy San Fierrói kórházban. Szüleim gazdag emberek, apám mindig mondta hogy tanuljak, mert nem lesz belőlem semmi. De én kitartottam az autó szerelésnél, apám sokat győzködött hogy inkább mást tanuljak ki, de én nem akartam mást csinálni. Így hát az általános iskola 8. félévében jelentkeztem autószerelői szakmára, megírtam a felvételi lapot, 1 hónapra rá derült ki hogy felvettek. Nagyon örültem neki hogy azt csinálhatom amit szeretnék. Nyáron megtörtén egy orvosi vizsgálat hogy alkalmas vagyok erre a szakra-e. Azután nyár végén elmentünk beiratkozni az iskolába. A szakma kitanulása 3 évbe telt, viszont hogy lerakjam az érettségit, annak érdekében plusz két évig ott kellett maradnom. Így hogy már minden megvan elkezdhetek keresni munkát. Nemigazán találtam autószerelői munkát. Így egy ideig csak fusiba otthon szereltem az autókat. Eltelt egy pár év, és megláttam hogy felvételt hirdetett az egyik autószerelői műhely a városban. Most oda nyújtottam be a jelentkezésemet. ~

Aláírás:
Cebrail Nijaz
 

b4lint

Újonc
2021. 05. 28.
21
1
V4 karakter
David R Morgan

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png


 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.