Ceasario Fonseca Delaros panasza Gregára

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

sqmsh

Újonc
2019. 01. 10.
5
0
V4 karakter
Trevion Shurn
V2 karakter
Ceasario Fonseca Delarosa
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Ceasario Fonseca Delarosa

Panaszolt fél admin neve:
Grega

Panasz pontos megfogalmazása:
Játékos semmibe vétele, egyoldalú bírálás

Bizonyítékok:
Lényeg a lényeg. Úgy történt az eset, hogy mivel bankrablás volt felfegyverkeztünk, eddig minden jó. Mikor oda értünk bankhoz, én és a társaim a rendvédelemre közös erővel tüzet nyitottunk, mivel ránk lőttek, ezért mi is lövöldözést kezdeményeztünk. Megmenekültünk ketten, én és Jax White. A házig követett egy Navos autó, egy srác aki végig ott volt a bankrablásnál és látott mindent, rá is lövöldöztünk de ő valahogy megmenekült majd elkezdett minket üldözni egészen a házunkig ahol elveszített. Majd egy 5 perc múlva láttam egy navos autót a házunk előtt, a fegyver még a hátunkon volt, és mivel tudtuk hogy ő látta az esetet, tudta hogy a bankrablásból jövünk és hogy embert öltünk, bűnözők vagyunk, ezért lelőttük őt a házunk előtt( Nem tudtam mi volt az ember neve aki követett minket a bankrablásból, ezért a kocsiból és az előzményekből indulva nyitottam tüzet a srácra). Ezután jött az admin és a felélesztés a srácra, hogy őt /Oda getelték hogy a kocsit elhozza/. Én mivel ezt nem tudtam leírtam hogy minket egy ugyan ilyen kocsival követett egy navos srác, aki látott mindent, látta a kinézetünket, a kocsinkat és hogy megöltünk a rendvédelemből jócska embert a bankrablás közepette (meg mivel ez a srác a ház előtt állt kocsival, azt is látta hogy fegyverekkel vagyunk a ház előtt, erősítést is hívhatott volna, oda ahol minden illegális értékünket tartjuk, meg ahol ugye látott minket fegyverrel, ezért is nyitottam tüzet, meg az előzmények miatt főleg). Én ezeket az indokokat leírtam, hogy miért is nyitottam tüzet, az adminnak erre az volt a válasza, hogy ez nem elég indok. Jólvan ez szép és jó, elősször Benji bírálta az ügyet, aki azért már 15 perc után csak rájött hogy nem bírálhatja a saját frakciójának az ügyét, és nem védheti tovább a srácot, ezért át adta az ügyet Gregannek, akit gondolom szintén ő hívott oda. Remek. Leírtam Greganak is a dolgokat, ő is szintén azt írta hogy ez nem elég indok amit leírtam mert ezért nem ölhetem meg őt. Fel akartam menni tsre, de mivel bannolva vagyok ezért az ügy idejére, Grega mondta hogy küldjem el az indokot mivel bannoltak és leszedeti a bannt, mert admin nem szedhet le bant. Nem találták meg az identitym az indokkal, pedig szerintem nem sok ugyan olyan indok van pont ugyan ilyen időben, ez mellé megadtam az uid-m és a felhasználó nevem is, így se találtak meg, milyen érdekes. Eközben ugye a navos srác és Grega már egy ts szobában ültek, én mint player hátra hagyva várakoztam az unbannomra, amit aztán nem kaptam meg és fel se mehettem tsre, miközben ők már megbeszélték az ügyet. Mivel beszédben jobban megtudtam volna fogalmazni az esetet ragaszkodtam a tshez, de Grega berakott jailba. Tehát nekem esélyt nem adtak hogy megmagyarázzam a dolgokat. Eléggé egyoldalúnak érzem ezt a bírálást és nem helyesnek, mivel volt elég indokom megölni a srácot.A továbbiakban ha kell logot csatolok vagy ilyesmi addig itt egy kép ahogyan a szobában ülnek ketten, egyik haverom csinálta aki fel tudott menni tsre mert nem volt le bannolva, ő közölte velem tulajdonképpen hogy Grega meg a srác már tsen dumálják a dolgokat, Grega ezt szóba se hozta hogy közbe felmentek tsre és megbeszélték a dolgokat.

Megjegyzés:
Tsre fel tudok menni mert ott jobban megtudnánk beszélni a dolgokat. 350 percet kaptam, szerintem erősen jogtalanul és egyoldalúan bírált ügyből kifolyólag.

Panaszhoz hozzászólhat:
Az érintettek
 
Utoljára szerkesztve:

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Várom Grega válaszát.
 

Grega

Újonc
2019. 01. 10.
64
30
Kiskunhalas
V4 karakter
Gustavo Rivera 🇲🇽
LV karakter
Vasziljev Igor 🇷🇺
V2 karakter
Engelbert R Kayser 🇩🇪
Hali először is benji írt hogy intézzem az ügyet mivel saját ügy lenne neki kyan volt az aki kereste a kocsiját a gps ott jelezte neki de nem volt ott ezért hívta benji-t hogy gettelje oda neki oda gettelte és ezután be akarta indítani de nem volt benne benzin írt megint beji-nek hogy gettelje el legyen szíves benzinkútra de te ekkor megölted őt. Ezután rám írt ts-en hogy húzzam be behúztam elmondta hogy mi a panasza de írtad hogy ki vagy bannolva ezért mondtam ooc hogy akkor írd le miért ölted meg. Arról meg nem is beszélve hogy admin ügy közben milyen stílust engedsz meg erről csatolok pár logot. https://pastebin.com/tGiifin1
 

sqmsh

Újonc
2019. 01. 10.
5
0
V4 karakter
Trevion Shurn
V2 karakter
Ceasario Fonseca Delarosa
Igen, írtad is hogy unbannoltatsz tsről, azóta nem történt meg. Miközben te a sráccal szépen lebeszélted az ügyet nekem írnom kellett, ami azért eléggé szerintem kivételezés, hogy te őt behúzod tsre, ellenben velem. A stílusom este 22 órakor, 20 perc magyarázás után a másik adminnak aki saját ügyet intéz és védi a saját frakció társát, azután kicsit az ember idegrendszere meg zökken :D Mivel tudom az igazamat és rendesen el is mondtam miért öltem meg, de neked ez nem volt elég indok. Nem voltunk forgalmas helyen, volt elég indokom nem is egy, szóval nem értem a bírálást :D

+előtte szépen írtam is hogy 20 perc irogatás után inkább elmondanám a regényt mert leszakadnak az ujjaim, ellenben te mégis ahelyett hogy egy moderátort megkértél volna, hogy ezt a srácot az ügy erejéig légyszives unbannoljátok, hogy fair legyen a bírálás, inkább írásban kérted a dolgokat, miközben a másik sráccal tsen már beszéltétek a dolgokat. Ki tudja mit állított, amit én nem írtam le mondjuk, ezért is unfair mert nem tudom mi történik amíg ti beszéltek én meg várok a csodára.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Kérésre a panasz TeamSpeak 3 -on lesz intézve.

Privátba írtam a teendőket.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
TeamSpeak 3 -on megbeszélve!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.