Cayetana Lamoglia rendőr Főtörzsőrmester jelentései [2024/07/08 - 2024/07/15]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Marcii_V4

Újonc
2023. 07. 23.
55
75
Miskolc
V4 karakter
Cayetana Lamoglia
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Cayetana Lamoglia
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
CHARLIE-2
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Vanessa Lowe rendőr Törzsőrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Pablo De La Cavalleria
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.07.07.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
76.1 § Okirattal visszaélés - Irat birtoklása (OVB)
82.1 § Illegális fegyver birtoklás - Kézifegyver (IFBKF)
105 § Okirathamisítás (OH)
Az intézkedés részletes leírása:
A mai nap folyamán (2024/07/08) CHARLIE-2-es munkamorálban végeztem az éjszakai műszakomat Vanessa Lowe rendőr Törzsőrmesterrel amikor az Eurocopacter EC-135-ös helikopterben dolgoztunk, s egy fránya elrontott leszállásban megsérültünk orvosi ellátásra szorultunk, a Mentőszolgálatot vételeztük, s segítségünkre megérkezett az orvos, aki diagnosztizálta a zúzódást kolléganőmnél, Lowe rendőrnőnél, a sérülését lekezelte, saját felelősségére tovább engedte a szolgálatát folytatni, mivel szerencsére annyira nem súlyos a sérülés.

Tovább szerettünk volna állni, viszont egy fekete öltözetű férfira lettünk figyelmesek, akinek az oldalán egy kés volt, én és kolléganőm oda sétáltunk, s megkértük, hogy feküdjön a földre, nem sikerült neki ezért a kényszerítő eszközök közül a sokkolót választottam, s használtam, ezzel a földre terítettük a delikvenset, majd egy karpereccel korlátoztuk a szabadságát - ezzel egyidejűleg letartóztattuk. A Légi Rendészeti osztályhoz tartozó helikopterrel beszállítottuk a Pershing Square-i kapitányságra Illegális Fegyver Birtoklás - Kézi Fegyver vádjával, ami a Büntető Törvénykönyv szerint a nyolcvan pont egyes paragrafusnak felel meg.

A kettes kihallgatóban hallgattuk ki az urat, a kihallgatást a bemutatkozásunkkal kezdtük, majd folytattuk a jogok felsorolásával. Az úrnak a ruházatát átkutattuk, megtaláltam nála a kést, ami lemérve illegálisnak számít illetve az okmányokat is. A kést lefoglaltam, majd a központban leadtam a megfelelő helyen. Az okmányokat jobban szemügyre vettem, az iraton Harison Joe neve szerepelt, pedig nem úgy hívták az urat, hanem Pablo De La Cavallerianak, aki egy spanyol nemzetiségű férfi.Az úr azt állította, hogy azért van nála a barátja személyi azonosítója, hogy áttudja venni majd az autóját, ez kimeríti a BTK-nak a 76.1 §-et, később pedig utána kerestem a Mobile Data Computerben, s nem is létezett Harison Joe személye a rendszerünkben, ez pedig az Okirathamisítást foglalta magában, ami a BTK-ban a 105 §
Az úr azt állította, hogy a kést egy fogadáson nyerte, Davenek hívták az urat illetve a Gantonon tartózkodott piros pulóverben amikor megnyerte a fogadást, s ez volt a nyereménye. Az úr százötven nap letöltendő börtönbüntetést, $110.500 értékű bírságot kapott, az óvadék letételére pedig KAPOTT lehetőséget.
Az előállítás a 2024/07/08-ai dátum alatt történt, folyó évünk Júliusi hónapjának a második hetének az első napján, az éjszakai szolgálatban.


KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
110,500$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
150 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
Kés (1 darab)
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
18,000$


Aláírás:
Cayetana Lamoglia
lablec.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.