Cayetana Lamoglia áthelyezési kérelme a Terrorelhárításhoz.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Marcii_V4

Újonc
2023. 07. 23.
55
75
Miskolc
V4 karakter
Cayetana Lamoglia
tek.png

Áthelyezési kérelem formanyomtatvány


OOC Információk
1. Életkorod: 15​
2. Mesélj magadról pár mondatban. Sziasztok, engem Marcinak hívnak, jelenleg 15 éves vagyok, jövőhónap harmadik napján leszek 16 éves. Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyében élek, Miskolc mellett egy kisebb városban, itt lakok a családommal a mindennapokban. Jelenleg sportolok versenyszerűen, táncolok kint Szlovákiában, így azt az országot képviselem a versenyeken, pontosabban Kassán táncolok immáron ötödik éve. Most fogom kezdeni a kilencedik osztályt, viszont számomra nem lesz új környezet, hiszen a hetedik osztályt is már ugyanebben az iskolában kezdtem, hiszen hat (7) évfolyamos gimibe járok, emelt angolra. Szeptemberben fogom elkezdeni az orosz nyelvnek a tanulását amiből majd szeretnék nyelvvizsgát is tenni a későbbiekben. A jövőben külföldi egyetemre szeretnék jelentkezni az érettségit követően, Szlovákia, Csehország vagy Lengyelországba szeretnék pontosabban felsőbb oktatásra járni, akár ki is költöznék ezekbe az országokba az egyetem miatt. Imádok utazni, hiszen minden hétvégén a tavaszi és az őszi évszakokban minden hétvégémet másik megyében vagy esetleg országban töltöm az aktív versenyzés miatt. Jelenleg éppen felkészülök a C1-es LanguageCert nyelvvizsgára, novemberben, vagy decemberben szeretném letenni, a kettő közül valamelyik vizsgaidőszakban. Békés természetűnek vallom magam, elég nehezen lehet kihozni a sodromból, de akkor ordítani tudnék mindenkivel, de ezt szerencsére én magam is tudom kezelni, tehát ilyenkor belerúgok egyet a gépbe és inkább kikapcsolom. Szerencsére a családommal és a barátaimmal nagyon jó kapcsolatot tudok ápolni, mindig jól kijöttem általában mindenkivel. Ebben az évben sikeresen megszereztem az alapfokú népzenei ismereteket, tehát 6 évet jártam Alapfokú Művészeti Iskolába az Általános iskolás és a Gimnazista éveim mellett.​

4. Mióta játszol a szerveren? Rendszeresen Április legelső napjától kezdődően, de 2021 Decemberében regisztráltam a szerverre.​
4.1 Játszott perceid száma: 32.130​
4.2 Naponta átlagosan hány órát vagy aktív a szerveren? Napi három órát fixen, azt is a késő esti órákban, de akár tudok lenni tíz órát is, vagy többet is. Helyzetfüggő. Hétvégente próbálok többet lenni, viszont ahogyan említettem sportolok és általában a versenyeim mindig szombat-vasárnapra esnek, van amikor mind a két napra belenyúlik a rengeteg utazás miatt.​

5. Miért szeretnél az TEK-hez csatlakozni? Megmondom az őszintét, hogy én nem azért jövök ebbe a frakcióba, hogy lőhessek, minimális körülmények között szabadon. Szeretném a Rendőrség után a Terrorelhárítást is kipróbálni, de természetesen nem csak hóbortként, vagy egy ugródeszkának használni ezt az Állományt, hanem megszeretném nézni, hogy miként tevékenykedhetnék a városban illetve a város jobbátételéért, mint egy Kommandós, vagy esetleg a későbbiekben, mint egy szanitéc. Szeretném a tudásomat kommandói tudással is bővíteni, illetve a fegyver ismeretemet is szeretném tovább tapasztalni, s edukálódni e téren, hiszen lemaradtam még a V3-as szinten körülbelül, hogy van az MP5 meg az M4. Én inkább nem arra megyek, hogy az üldözéseken részt vegyek illetve a lövöldözéseken mert olyan jól egyiket sem tudom teljesíteni, hanem inkább RP-zni szeretnék az egész szerverrel aki vehető az RP-re, mert szerintem egy TEK, mint frakció mindenhol szinte ott van, de azért még sem lehet olyan sokat látni, de szerintem a frakción belül is van rengeteg RP lehetőség, hogy a tagokat is jobban megismerjem esetleg mind IC, mind OOC.​
6. Miért hagyod ott a jelenlegi frakciódat? Őszintén szólva nem éreztem magam a legjobban a rendőrségnél az utóbbi időben egy-két oknál kifolyólag amit nem is szeretnék firtatni, viszont ennek ellenére nincsen semmi gondom a rendőrséggel, csak most úgy érzem, hogy kell egy kis szünet azokból a feladatokból. Én inkább az esti órákban vagyok elérhető, néha a hajnal első és második órájában kezdem a szolgálatot és az ötödik hatodikba fejezem be, ami már ugyebár a reggelhez van közelebb, s ilyenkor a rendőrségben elég nehéz személyt találni akivel tudnek egységet alakítani, vagy tudjak esetleg kommunikálni, hiszen egyedüli rémförtelmes csinálni bármit is.​

7. Milyen karaktert alkotnál a TEK tagjaként? Szeretnék egy karrierista női karaktert RP-zni, aki nem egy szexista csaj, viszonylag toleráns a férfiak bókjaival szemben, viszont nem szeretne tőlük semmit. Szeretne minél többet szolgálatban, s bevetésekben részt venni, elég sok időt szeretne a Terrorelhárítás csapatában tölteni, hosszútávú karrierre gondolok, főleg ezzel a nevemmel, mert ritka névnek mondanám. Egyben a karakterem karrierista és őrzővédő is lenne, hiszen amit már elért nem szeretne leostromolni, nem szeretné feladni. Cayetana személyisége bizonyos esetekben, s legtöbbször rengeteg esetben bunkó, esetlegesen lekezelő stílusban tud beszélni, viszont aki megismeri az rájön, hogy csupa szív és csak a kiskorában történő lelki problémái miatt mutatja a sérthetetlent. Nincsen se családja, se kapcsolata ezért nem fél az akciókban legelől menni. Tisztelettudó lennék a feletteseimmel illetve a járőrtársaimmal szemben, inkább az anyósülésen, vagy a hátsó ülésen tartózkodnék egy egységben, mivel a vezetés nem az erősségem. Fizikailag kifejezetten erős nő.​


8. Csatolj egy képet a névváltásaidról:
9. Csatolj egy képet az adminjaileidről:
10. Csatolj egy képet a banjaidról:
11. Fejtsd ki szerinted mi a TEK feladata, jogköre! Fegyveres erők visszaszorítása, az országban tartózkodó lakosság védelmezése, politika cselekmények, eseményeken, tüntetéseken a terület védése, felügyelése. Terrorcselekmények visszaszorítása, megelőzése. Rendvédelmi Állományok felé segítségnyújtás, óvintézkedések megejtése. Behatolások vezénylése, erősen védett személyek megtámadásának meggátolása. Konvojok biztosítása.​


Személyes információk
Általános adatok
1. Teljes neve: Cayetana Lamoglia​
2. Születés helye: San Fierro​
3. Születés ideje: 1993.08.03.​
4. Nem: Férfi /
5. Családi állapota: Egyedülálló​
6. Személyigazolvány száma: 671526JK​

Elérhetőségek:
9. Bejelentett lakcíme: San Fierro, Pier 69/2/C​
10. Tartózkodási helye: Los Santos​
11. Telefonszáma: +38-76/753-0849​
12. E-mail címe: cayetana.lamoglia@see.com

Jelenlegi munkahelye
Munkaviszonya
Szervezet neve: Rendőrség​
Betöltött pozíció: Rendőr Főtörzsőrmester​
Munkaviszony kezdete: 2024.04.16.​
Áthelyezési kérelem benyújtásának indoklása: Jelenleg a rendőrségnek a munkaköre kicsit monotonná vállt három hónap után, illetve néhány személlyel nem jöttem ki megfelelően ahogyan én szerettem volna, ez nyomasztotta a lelkem. Szeretném tovább fejleszteni magam, sosem árt az önfejlesztés, hiszen magának tanul az ember. Szeretnék a továbbiakban tovább áskálódni az edukálódásban, szeretnék szanitéc lenni a szolgálatom során, hogy ellássam a kollégáimat, társszerveknél található sérült kollégákat, illetve néha a támadók is megszoktak sebesülni, akik az előállításuk során esetleg ellátásra szorulnak, ezek mellett a hajnali órákban nem szokott lenni Mentőszolgálat, ez mellett pedig kevés elérhető és riasztható szanitéc szokott lenni, így nem árt, ha van szerintem, ez azért is érdekelne, hiszen a rendőrségnél nem adódott szerencsém, hogy kipróbálhassam magam szanitécként., hátha majd most az egyszer esélyem adódik rá, ez mellett pedig szeretnék műveletirányító lenni, hogy én vezényelhessek néhány akciót, amelyek bizonyára az én nevemhez kötődhetnek. Szeretném jobban megismerni a fegyvereket, a Terrorelhárításnak a különböző rejtelmes feladatai elvégzését, hogy miként mit végeznek, munkavégzési prototípusait.​
Kérjük csatolja a szervezet vezérkarának belegyező nyilatkozatát az áthelyezéshez.:
Vezérkari személy fog válaszolni majd.

Végzettség
Sorolja fel iskoláit, végzettségeit időrendi sorrendben.
- Chicago Általános Iskola​
- Los Santos Középiskola, sportmenedzsment szakképzés.​
- Los Santos, Rendőrségi Akadémia.​

Rendelkezik-e más végzettséggel, diplomával, bizonyítvánnyal, képzéssel amit fontosnak tart megemlíteni?
World DanceSport Federation (WDSF), Kiemelt pontozóbírói, versenyfelügyelő szakképesítés​


Kérdések
Válaszát minden esetben X-el jelölje.

1. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[ X ] Igen.​
[ ] Nem.​

2. Volt valaha bevonva a vezetői engedélye?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
2.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

3. Az elmúlt 1 évben állítottak ki magának bírságot?
(Mint például: gyorshajtás, gondatlan vezetés, tilos jelzésen való áthaladás, stb.)
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​

4. Volt már az állomány tagja?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
4.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze a leszerelés okát:​

5. Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
5.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

6. Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
6.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

7. Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​

8. Beszélt idegennyelv(ek)?
Spanyol​
Angol​

9. Használt valaha illegális tudatmódosító- és/vagy kábítószereket?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
9.1. Amennyiben igen, részletezze mit és mikor fogyasztott.:​


Záradék
A jelentkezés beküldésével kijelentem, hogy a kérelem kitöltése a valóságnak teljes mértékben megfelel, kétes, vagy nem bizonyítható állítást nem tartalmaz.​
Továbbá hozzájárulok ahhoz, hogy az áthelyezési kérelem elbírálása során a Terrorelhárítási Központ vezérkara elkérje az Ön személyi aktáját a képviselt szervtől.​
Kelt.: Los Santos, 2024.07.07.
Cayetana Lamoglia
 
Utoljára szerkesztve:

Alan

X/0
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 01. 17.
952
4 504
V4 karakter
Finley Payton
image.png

Tisztelt Bizottság!

A Rendőrség vezetőségét Cayetena Lamoglia r. főtörzsőrmester felkereste. Közös döntés alapján engedélyeztük számára az áthelyezést. Levelemmel igazolom, hogy felül írott jelentkező a Rendőrségben való pályafutásáról leírtakat a valóságnak megfelelően közölte.

Los Santos, 2024/07/07
Alan P. Ross
r. Alezredes​
 
  • Tetszik
Reactions: Marcii_V4

FalleN.

ezek csak betűk amit írsz
2021. 06. 23.
1 148
6 254
18
V4 karakter
Darryl Nordin

tek-hr.png



Tisztelt Jelentkező!


A Terrorelhárítási Központ Humánerőforrás Osztálya és Igazgatósága átolvasta kérelmét, és közös megállapodás alapján a Vezetőség a jelentkezését

e l f o g a d t a.

Az elkövetkező 48 órában a HR Igazgatóság egy munkatársa felveszi Önnel a kapcsolatot. További részleteket fog adni Önnek személyes interjú időpontjával kapcsolatban, illetve a további teendőivel (Meghallgatás időpontját a Meghallgatás időpontok résznél látod, hozzászólásban jelezd melyik felel meg). Amennyiben kérdése merülne fel, forduljon a Terrorelhárítási Központ HR Igazgatósága felé.
Meghallgatás előtt tanulmányozza szervezetünk szabályzatát és tananyagait!
Sok sikert kívánunk!

((Személyes megjegyzés: Hallottam rólad pár dolgot, viszont a lapod meggyőzött. Keress fel TS -en!))





Fallen
r. Vezérőrnagy
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.